2 Haftanın Konuğu Lim10Ata

Reklam Alanı #5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2.Haftanın konuğu @Lim10Ata olmuştur.

Kurallarımız:

1- Herkesin tek bir yorum atma(Soru Sorma) hakkı vardır.

2- Sadece soru sorulabilir.

3- Saçma sorular sormayınız.

İlk Soru Benden
:)

*Hakkımdaki düşüncelerin ?

Ekli dosyalar

*Forum hakkındaki düşüncelerin?

* Bugüne kadar izlediğin keyif aldığın en iyi dizi hangisiydi? ve neden?
* Hakkımda ki düşüncelerin? :)

Son düzenleme:
Hakkımdaki düşüncelerin nedir?
Forum ile ilgili ne düşünüyorsun?
1-) Forumu çok önemsediğinin farkındayım, azimli ve bu işe gerçekten emek veren birisin. 2016-2017'de ki çalışmalarının hepisini sakladığını görünce şaşırmadım değil. Kişisel olarak seni gerçekten samimi ve eğlenceli buluyorum umarım bu doğrultuda ilerlersin.

Forum hâla toparlanma aşamasında gibi durumu kötü değil fakat daha iyi olabilir. Bu potansiyel var.
*Forum hakkındaki düşüncelerin?
1-) Kişisel olarak tam tanımıyorum, gözlemlediğim kadarıyla olgun bir davranış sergiliyosun azimlisin umarım daha iyi yerlere gelirsin.

2-) Bu soruyu cevaplandırdım.
Forumu geliştirmek için ne yapabilirim?
Bu soruyu forumu geliştirmek için ne yapabiliriz olarak değiştirmek daha doğru olur bireysel olarak ne kadar iyi olursak olalım bütüne dökmeyince ne yazık ki yarım kalıyor. Soruya gelecek olursak nitelikli konuların artması gerek ardından "insanları bu forumda ne tutar" sorusuna kafa yorup mantıklı çözümler hayata geçirilmeli.
Forumu geliştirmek için ne yapabilirim?
Soruyu cevapladım dostum

Hakkımda ki düşüncelerin?
Bana karşı hep saygılı oldun yanılmıyorsam yaklaşık 6-7 aydır hiç ayrılmadan görevini yapıyosun azmini takdir ediyorum. Umarım çok daha iyi yerlere gelirsin.
Yönetim Ekibi Hakkinda Düşüncelerin .
Çoğunu yakından tanıdığım bir yönetim var işlerini en iyi şekilde yapacaklarından eminim yeni isimlerinde yönetimde olmasıda farklı bir heyecan katmış biraz daha azimle çok iyi yerlere gelinebilir.

* Bugüne kadar izlediğin keyif aldığın en iyi dizi hangisiydi? ve neden?
* Hakkımda ki düşüncelerin? :)
1-) Tabi kii deee Game Of Thrones, final sezonu berbat olmasına rağmen genel olarak karakterlerin gelişimi, hikayenin derinliği, bağlantılar bence harika. Beni biliyorsun artık diziyi bitirip hanelerin geçmişine kadar bakıyorum orada bambaşka bir dünya var.

2-) Forumda çok sevdiğim kişilerden birisin sakin ve harika bir kişiliğe sahipsin, whatsappta grubunda seninle dizi tartışmayı çok seviyorum. Klaus Mikealson :D
Hakkımdaki düşüncelerin?
Uzun süredir tanışıyoruz samimi bulduğum sayılı insanlardansın seni kendime yakın görüyorum, umarım hep böyle devam eder.
Hakkımdaki düşüncelerin?
Saffet yıllardır gördüğüm birçok kez aynı grupta, yönetimde bulunduğum ama hiç bireysel olarak konuşmadığım birisin :D Aslında çok ortak noktamız var özellikle alan adlarıyla ilgili bilgilerini dinlemek isterim bundan sonra daha sık görüşelim :D

2.Haftanın konuğu @Lim10Ata olmuştur.

Kurallarımız:

1- Herkesin tek bir yorum atma(Soru Sorma) hakkı vardır.

2- Sadece soru sorulabilir.

3- Saçma sorular sormayınız.

İlk Soru Benden
:)

Doğancan anlatılmaz yaşanırsın mesajlarına sesli olarak güldüğüm nadir kişilerdensin ani çıkışların, eğlenceli ama bir o kadar da dobra tavrın gerçekten harika :D Kalbinin çok temiz olduğunu düşünüyorum için dışın bir umarım arkadaşlığımız hep devam eder.

En sevdiğin yerli ve yabancı film&dizi nedir?

Benim hakkımda düşüncelerin nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Toggle Sidebar

Son konular

Reklam Alanı #4