3 Haftanın Konuğu Reaswon

TheCaspeR

ÜYE
3.Haftanın konuğu @Reaswon olmuştur.

Kurallarımız:

1- Herkesin tek bir yorum atma(Soru Sorma) hakkı vardır.

2- Sadece soru sorulabilir.

3- Saçma sorular sormayınız.

İlk Soru Benden :)

*Hakkımdaki düşüncelerin ?

Ü

Üye silindi 2315487

Forum ile ilgili planların nedir?
Hakkımda ne düşünüyorsun?

Can

ÜYE
Hakkımdaki düşüncelerin ?

Lim10Ata

ÜYE
Hakkımda ki düşüncelerin?
En sevmediğin huyum?
Dizi sitemiz hakkında ki düşüncelerin?

Reaswon

ÜYE
*Hakkımdaki düşüncelerin ?
Öncelikle beni haftanın konuğu olarak aldığın için teşekkür ediyorum :) Doğancan, seninle burada tanıştım ve gördüğüm tanıdığım kadarıyla iyi bir insansın. Eskilerden beri forum işleriyle uğraşıyorsun belli ki ve keyif alıyorsun, işini de güzel yapıyorsun. Seni tanıdığım için mutluyum umarım daha iyi yerlere gelirsin :)

Seni eskilerden az çok hatırlıyorum. Fakat muhabettimiz olmamıştı, forum içerisinde görüyordum. Bu yüzden net birşey diyemiyorum. Buradan gördüğüm kadarıyla iyi birisin, forum içerisinde de aktifsin. Seninle tanışmayı isterim, sohbet edelim muhakkak. :)

Forum ile ilgili planların nedir?
Hakkımda ne düşünüyorsun?
Forum ile ilgili planlarım, uzun vadeli. Burada olmaktan mutluyum. Okumayı, bilgi edinmeyi ve paylaşmayı seviyorum. İnsanlara yardımcı olmak, onlarla birşeyler paylaşmaktan keyif alıyorum ve forum ortamı da zaten bu noktalar üzerinden ilerliyor. Daha iyi yerlere geleceğimizi bu forumu tekrardan ayağa kaldıracağımıza inanıyorum ve bu elbette ki bir takım işi. Hep birlikte güzel günlere... :)

Pelin başkanım, foruma geldiğiniz günden beridir yenilikçi bir düşüncede ilerliyorsunuz ve bu yönünüzü çok takdir ediyorum. Sürekli yenilik, değişim içindeyiz. Bununla birlikte çok kararlı ve istekli bir yapınız var. Azminize hayranım açıkçası. :) Bu yüzden umarım bu azim ve istek boşa gitmezde güzel yerlere hak edilen mevkilere geliceğine inanıyorum bu forumun. Bunun dışında sevdiğim, saygı duyduğum bir insansınız. Daha nice güzel günlere diyelim. :)

Can, seninle de burada tanıştım ve iyi ki tanışımışız. Forumun bana kazandırdığı güzel insanlardansın sende. 1 yıl öncesinde de beraber görev almıştık ve güzel sohbetler ediyorduk. Seni tekrardan aramızda görmek istiyorum, umarım bir an önce sende katılırsın, kaldığımız yerden devam ederiz :)

Hakkımda ki düşüncelerin?
En sevmediğin huyum?
Dizi sitemiz hakkında ki düşüncelerin?
Ramazan, seninle de burada tanıştım ve arkadaşlığımız dostluğumuz çook ilerledi. İyi ki ilerlemiş, buradan kazandığım bir diğer iyi bir arkadaşımsın :) gerek forum içinde gerek gerçek hayatta çalışkan ve azimli birisin. Umarım başarıların daim olur ve daha iyi yerlere gelirsin. Seninle dizi muhabbeti yapmaktan keyif alıyorum :)

En sevmediğim huyuna gelecek olursak, şuan gözüme batan sevmediğim bir huyun yok açıkçası :)

Dizi sitemiz çok güzel başladı fakat sınavlardan, yoğunluktan dolayı ilerletemedik. Fakat yeni bir isim ve konspetle geri dönüyoruz, umarım orada da istediğimiz başarıyı elde ederiz ki ben inanıyorum. :)

Reaswon

ÜYE
Hakkımda ki düşüncelerini alayım?
Turab, seninle de geçen dönem beraber görev almıştık ve güzel sohbetimiz vardı. Sende aynı şekilde forumda aktif, çalışkan birisin. Hiç bırakmadan güzel şekilde yükseliyorsun ayrıca tebrik ediyorum. İyisin (y)

RaveL'

ÜYE
Favori 3 dizin nedir?
Hakkımdaki düşüncelerin neler?

Reaswon

ÜYE
Toggle Sidebar

Bu alana reklam verebilirsiniz

Üst Alt