• Merhaba değerli ForumExem Üyeleri,
    Forumumuzda altyapı değişikliği yaptık. Kusursuz bir forum deneyimi için sizlere ihtiyacımız var. Forumda bulunan hataları özel mesaj olarak şu adminlerimize iletmeniz yeterli olacaktır;
    Özel Mesaj Gönder

Assassin’s Creed Odyssey Yunanistan'da çekilen filmi sızdırıldı!

Durumu:
Çevrimdışı

RaveL'

Kayıtlı üye
Katılım
Tem 27, 2018
Mesajlar
2,031
Beğeniler
263
ExePuan
38
ExeCoin
İsim
Emre
#1
AC Odyssey'in Yunanistan'da çekilmekte olan filmi sızdırıldı.Film hangi hikayeyi anlatacak?
E3 2018 fuarında duyurulan Assassin's Creed Odyssey, her ne kadar tam bir Assassin's Creed oyunu olmasa da milyonlarca oyuncuyu heyecanlandırmayı başardı. Antik Yunanistan'da geçeceği açıklanan oyun, diğer Assassin's Creed oyunlarına göre farklı bir hikaye anlatacak. Bu sebepten dolayı Ubisoft, dikkatleri oyunun hikayesine çekmek için bir film hazırlıyor. Yunanistanlı bir kaynaktan sızdırılan fotoğraflara göre Ubisoft, filmin prodüksiyonunu sağlam tutmuş diyebiliriz. Yunanistan'da çekilen filmde muhtemelen oynayacağımız hikayenin öncesini göreceğiz.

Assassin's Creed Odyssey için film yapılıyor
Şimdilik film için bir duyuru yapmayan Ubisoft, muhtemelen Far Cry 5'te olduğu gibi bir live - action film yapacaktır. Peloponez Savaşı zamanında geçen oyunda genç Spartalı ve paralı asker olan Alexios'u göreceğiz. Ayrıca Alexios'un yanında eğer istersek Cassandra'yla da oynamak mümkün olacak. Leonidas'ın torunlara olan bu iki karakter, oyun sırasında Leonidas'ın silahlarını kullanabilecek. Büyük savaşlara önderlik edebileceğimiz yeni Assassin's Creed Odyssey, bakalım günün sonunda oyuncuları memnun edebilecek mi? Origis'ten sonra oyuncular yeni oyundan göze çarpıcı yenilikler bekliyorlar. Umarız oyun güzel olur.

Kaynak:MerlininKazani
 
Üst