Assassin’s Creed Unity Save Game

Emirhan K.

ÜYE
Katılım
14 Mar 2013
Mesajlar
683
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Yaş
37
[h=4]Assassin’s Creed Unity Oyunu Hakkında[/h]Serinin 7. oyunu olan Assassin’s Creed Unity, Ubisoft Montreal liderliğinde 10 farklı stüdyoda geliştirilen, Ubisoft tarafından ise yayımcılığı yapılan tarihsel, aksiyon macera türü oyundur. Fransız ihtilalini konu alan oyunda tek bir şehirde geçiyor olmasına rağmen serideki en büyük haritaya sahip.Yazımızın devamında kurulum detaylarını ve indirme linkini bulabilirsiniz. İki farklı save dosyasını tek link olarak yükledik. Bunlardan birisi oyunun RELOADED sürümü için, diğerini ise tüm versiyonlarda kullanabilirsiniz. İki save dosyası da %100 bitmiştir, yüksek miktarda paraya sahiptir ve tüm skiller açıktır.[h=4]Assassin’s Creed Unity %100 Save Game Kurulumu[/h]
  • Aşağıda yer alan linkten kurulum için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza indirin. (İndirme sayfasına ulaşabilmek için 5-6 sn bekledikten sonra sağ üstte reklamı geç butonuna tıklamanız gerekmektedir.)
  • İndirdiğiniz ‘rar’ biçimli arşiv dosyasını masaüstüne veya dilediğiniz bir yere çıkarın.
  • Hangi save dosyasını kullanmak istiyorsanız o dosyayı C/Users/Kullanıcı Adınız/appdata/roaming/uplay içine kopyalayın.
  • Oyununuz hazır ! Keyifli oyunlar.
TURBOBİT-İNDİR
 
Toggle Sidebar

Son konular

Bu alana reklam verebilirsiniz

Üst Alt