At Zarını Kur Şehrini - Karakter Kartları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

#Pessimist

ÜYE
Katılım
22 Tem 2013
Mesajlar
3,391
Tepkime puanı
21
Puanları
0
At Zarını Kur Şehrini’deki her bir karakterin kendine has özellikleri vardır. Sen hangisi olmak istersin?Dennis

Bu zeki çocuğun IQ’sı 200! Genç yaşında gayrimenkul zekâsı tavan yapmıştır. Dünya genelinde en fazla değeri toplayabilir. Bazıları onu yetişkin olamamış ve beceriksiz olarak adlandırıyor. Kimsenin daha başarılı olmasına fırsat vermemekte ustadır.


Susie

Matematikçi bir baba ve kart oyuncusu bir annenin kızı olan bu minik kız, kendi finansal işini edindiğinde kendisine bir isim türetti. Birçok kişi tarafından dikkate alınmıyor, ancak genç yaşına rağmen zayıfa alınmayacak birisidir.


Jennifer

Bu genç için geleceği tahmin edebildiği söyleniyor. Bilinmeyeni görebildiği ve iş danışmanlığı yaparak para kazanıyor. Herkes onun gizemini çözmeye çalışıyor, ancak o hâlâ gizemini koruyor.
[HR][/HR]


Carl

Paket yemek servisi ederek işe başladı ve şimdi ailesi büyük bir restoran sahibi. O şimdi dünyayı gezerek şehirler ediniyor. Gayrimenkul zinciri oluşturması için ona yardım edecek misiniz?


Miranda

Uluslararası tenis şampiyonu olarak bilinen Miranda, kazanç elde ederek önemli bir tasarruf yaptı. Onun püf noktası lider olabilmek için istediği her şeyi yapmasıdır. Gayrimenkul ustası olmasında ona yardım edecek misiniz?


Steve

Barmenlik yeteneği kurumsal yerlerle olan bağlantısını güçlendiriyor. Kasinodaki büyük başarısından sonra en iyi zar atıcı olarak ismini kazandı. Çok büyük riskler alarak büyük başarılara imza atabiliyor.
[HR][/HR]


Katrina

Uluslararası bir havaalanı şirketinde hostes olan Katrina, dünyayı sürekli gezer. En iyi şehirlere gider ve en iyi gayrimenkul değerine sahip yerlere ayak basar. Gayrimenkul değeri yüksek olan muhteşem anlaşmalar yapabiliyor.


Hernandez

Emekli beyzbol yıldız ve gayrimenkul satışı onun için ikinci planda yer alıyor. En iyi beyzbolcular arasında yerini aldığı zaman kendisini yeni mücadelelere hazır hisseder. Beybolzdaki güçlü girişimleri sayesinde gayrimenkul işinde de başarıya ulaşmıştır. Satın alınacak, satılacak ve ticareti yapılabilecek yeni yerler aramaktadır.


[HR][/HR]

KARAKTER KART İSTATISTIKLERI

Her bir karakter kartı kendine has istatistiklerle gelir. Bu istatistikler yetenek ve şans elde etmenizi sağlar. Kombinasyon yaptığınız kartlar daha iyi istatistikler kazandırır. Kombinasyon ve geliştirme seçeneklerini kullanarak geliştirdiğiniz kartlar size daha çok istatistik verecektir.


[FONT=anja_elianenornal]1
[/FONT]
Adadan Kaçış: Bu özellik Issız Ada’ya düştüğünüzde çift atma şansınızı artırır. Daha fazla istatistik daha fazla çift atma şansı demektir.

[FONT=anja_elianenornal]2
[/FONT]
Vegas Şansı: Bu özellik Las Vegas’a geldiğinizde şans oranını artırır. Daha fazla istatistik daha fazla şans demektir.

[FONT=anja_elianenornal]3
[/FONT]
Düşük Vergi: Bu özellik vergi oranının seviyesini düşürmeye yarar. Ne kadar fazla ise o kadar düşük vergi ödersiniz.

[FONT=anja_elianenornal]4
[/FONT]
Düşük Maliyet: Bu özellik adadan kaçmak için ödeyeceğiniz ücreti, Dünya Turu ücretini ve Kupa Festivali ücretini azaltır. Ne kadar çok olursa o kadar az ücret ödersiniz.

[FONT=anja_elianenornal]5
[/FONT]
Fortune Luck: Bu özellik altın şans kartı açma olasılığını artırır. Daha fazla istatistik olursa bu oran artar.

[FONT=anja_elianenornal]6
[/FONT]
Düşük Satış Vergisi: Bu özellik binaların vergisini düşürür. Ne kadar artarsa vergi oranı o kadar düşer.

[FONT=anja_elianenornal]7
[/FONT]
Ucuz Binalar: Bu özellik binaların maliyetlerini azaltır. Ne kadar yüksek ise maliyet o kadar azalır.

[FONT=anja_elianenornal]8
[/FONT]
Zar Kontrolü: 8. Bu özellik zar ölçüsünü etkiler. Zar ölçümlendirme attığınız zarın yüksek gelme ihtimalini artırır. Değer ne kadar yüksek ise ona oranla yüksek bir sayı gelir. Değer ne kadar düşük ise ona oranla düşük bir sayı gelir. İstatistik ne kadar yüksek ise bu oran o kadar artar.
 

Takasu

ÜYE
Katılım
22 Nis 2015
Mesajlar
50
Tepkime puanı
0
Puanları
0
bunu bende oynadım ama mstar'a bağlı kaldım ya :S
 

MortaL

ÜYE
Katılım
29 Nis 2012
Mesajlar
9,882
Tepkime puanı
336
Puanları
0
Resim linkleri kırık olduğundan sabitten indirildi ve kilitlendi.Üye yeniden güncellemek isterse tekrardan açılıp sabitlenecek.. :eek:ke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Toggle Sidebar

Son konular

Bu alana reklam verebilirsiniz

Üst Alt