Candy crush saga v1.116.0.1 mod apk – mega hileli

Reklam Alanı #5

Katılım
17 Tem 2018
Mesajlar
105
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
18
Konum
İzmir
Candy Crush Saga içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani +100 hamle hileli, tüm bölümler açık, sınırsız can hileli, sınırsız Lollipop Booster, Free Switches hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz bölümden başlayıp rahatça tamamlayabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, farklı etkinlikler, sevimli karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Candy Crush Saga v1.116.0.1 sürümünde yeni bölümler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D-2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Candy Crush Saga Play Store’da 20.300.000’den fazla indirilmiştir.
KURULUMU

Candy Crush Saga v1.116.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.Candy Crush Saga 1.116.0.1 hamle hile apk : oyunda her bölüme +100 hamle sayısı ile başlarsınız.Candy Crush Saga 1.116.0.1 bölüm hile apk : oyun içindeki tüm bölümler açıktır.Candy Crush Saga 1.116.0.1 yetenek hile apk : oyun içinde özel yeteneklerinizi sınırsız kullanabilirsiniz. (uyarı verir ancak kapattıktan son aktiftir)Candy Crush Saga 1.116.0.1 can hile apk : oyun içindeki canınız sınırsızdır.
İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.RAR'dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM
cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM


İNDİRME LİNKİ :

[HIDE]Candy Crush Saga v1.116.0.1 MOD APK İNDİR – 78MB
[/HIDE]
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Toggle Sidebar

Son konular

Reklam Alanı #4

Üst