Candy Crush Saga'daki Daily Booster Wheel ile ödülleri kazanın!

Reklam Alanı #5

Katılım
1 Ara 2013
Mesajlar
2,515
Tepkime puanı
5
Puanları
0
Hepimiz ödüller kazanmayı çok seviyoruz, bu yüzden burada Kral'a her bir oyuncumuza her gün bir ödül vermemeyi düşündük?
Tanışmak ...
Günlük Booster Wheel!


Tekerleği döndürün ve anı hissettiğinde "Stop Wheel" düğmesine basın. Daha sonra direksiyon durmadan önce yavaşlayacaktır. Birlik tamamen durduktan sonra hangi tekerleğin iniş gününe geldiğini şanslı ödülünüz olsun!
Jackpot'u kazanmak çok nadir olmasına rağmen, Daily Booster Wheel için her zaman bir ödül var ve onu döndürmek için hiçbir şeyin maliyeti yok. Bu, yılda 365 FREE güçlendiriciyi temsil ediyor!
Jackpot, dönen bir tekerleği içeren herhangi bir oyun gibi, şans ve şansın neredeyse kesildiğini gösteriyor! Herhangi bir piyango oynamakla benzer, bazen de istediğiniz yerde karaya çıkmaz. Oyuncularımız direksiyonu tek tek döndürmeye mecbur değiller, bu yüzden istemiyorlar mı diye anlıyoruz - ama şansın varsa kaybedecek hiçbir şey yok!

Ayrıca sıklıkla çalıştığımız çok sayıda promosyon oyunuyla birlikte Sugar Drop Challenge'a sahibiz ve hepsi size ücretsiz lezzetli ekstralar kazanma şansını sunuyor.
Ayrıca şimdi daha fazla bedava Sweet ödülleri kazanma şansını tanıyan promosyon oyunları daha sık yürütüyoruz!
Günlük Booster Wheel'in Facebook veya Krallık'a bağlanmanızı gerektirdiğini lütfen unutmayın.
Hangi Booster favori oldu?
 
Toggle Sidebar

Son konular

Reklam Alanı #4

Üst