• Merhaba değerli ForumExem Üyeleri,
    Forumumuzda altyapı değişikliği yaptık. Kusursuz bir forum deneyimi için sizlere ihtiyacımız var. Forumda bulunan hataları özel mesaj olarak şu adminlerimize iletmeniz yeterli olacaktır;
    Özel Mesaj Gönder

Cosmos Invictus Yardım (Konu açmadan önce okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Durumu:

Kaizen

Kayıtlı üye
ExePuan
ExeCoin
İsim
KUTAY
1. Öncelikle ihtiyacınıza yönelik konu başlığı seçmelisiniz. Konu başlığını içeriği yansıtacak şekilde seçiniz (YARDIM/ACİL) gibi açılan konular kapatılır.
2. Mümkünse sorununuzun bir fotoğrafını (SS) koymaya çalışınız.
3. Konu içeriğinde tam olarak neye ihtiyacınız olduğunuzu ve ne sorunla karşılaştığınızı belirtiniz.
4. Gerek bölüm editörleri gerek bilgi sahibi üyeler gereken yardımı yapacaktır eğer çözümden memnun değilseniz uygun bir biçimde söyleyiniz.5
5. Sadece açtığınız yardım konularında yardım ikonunu kullanınız çözüm konularına ekleme yapmayınız.
6. Açılan konular bölüme uygun konular olmalıdır.
7. Konunuza cevap gelmesine rağmen sorununuz devam ediyorsa konunuz kapatılmaz, siz çözüldü eklemesi yapmadığınız takdirde konunuz kapatılırsa konuyu şikayette bulunun.
8. Tartışmaya sebebiyet veren ve tartışma çıkaran konular kapatılır.

Etiket sistemini kullanarak daha hızlı yardım alabilirsiniz footer'da bulunan bölüm moderatörlerini "@" işareti kullanarak etiketleyin. Örnek: [MENTION=1753194]KUTAY[/MENTION]

15 GÜN İÇERİSİNDE HERHANGİ BİR CEVAP YAZILMAYAN KONULAR KİLİTLENECEKTİR.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...