Destek Sistemi

Durumu:
Çevrimdışı

WaysToDie

Kayıtlı üye
Katılım
3 Eyl 2013
Mesajlar
3,549
Tepkime Skoru
33
Exe Puanı
İsim
Destek Sistemi
Destek (Ticket) Sistemi Nedir? Nasıl kullanılır?

Destek Sistemi Jadde ve diğer GameTurk oyunlarındaki tüm oyuncuların dileklerini, şikayetlerini ve sorunlarını Oyun Yönetimine karşı dile getirmek için kullanabilecekleri Resmi bir sistemdir.
Elbette bu sistemin doğru ve elverişli bir şekilde kullanılabilmesi için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar söz konusu. Burada bunları ve sistemin nasıl kullanılacağını yalın bir dille anlatacağız.
Öncelikle Destek (Ticket) Sistemine ulaşmak için GameTURK sitesindeki (
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
) Canlı Destek bölümüne tıklamanız yeterlidir.

Açılan sayfadan aşağıdaki resimde belirtilen 1. bölümde GameTurk portalına kayıt olurken seçmiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi(aynı zamanda forum kullanıcı adı ve şifresi ile aynıdır) yazarak giriş yapmalısınız.

Başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra resimdeki 2. bölümden Canlı Destek Açıksa oraya tıklıyoruz. Kapalı ise yine o kısmı tıkladığımızda aşağıdaki resimdeki gibi bir yeni sayfa açılır ve yazımızı yazıp "Gönder"e basmamız yeterli olacaktır.

Bir başka şekilde ise 3. Bölümden "Ticket Gönder" bölümüne tıklıyoruz. 4. Bölümden göndermiş olduğunuz ticketları takip edebilirsiniz.

Bu aşamada karşımıza çıkan pencerede ilgili oyunu seçmemiz isteniyor. Jadde'yi seçtikten sonra ileri diyoruz.

Bu bölüm en dikkat edilmesi gereken bölüm. Yukarıdaki "Bölüm" sekmesinden konunun hangi başlığı ilgilendirdiğini seçmeliyiz. Aşağıdaki Dosya seç bölümünden konu ile ilgili resim ekleyebiliriz. Her şey bittikten sonra "Onayla" butonuna basarak ticket gönderme işlemini tamamlıyoruz.

Yazacağınız mesajın yalın ve anlaşılır bir dilde olması gerekmektedir. Bu, göndermiş olduğunuz ticketın en kısa sürede sonuca ulaştırılabilmesi için son derece önemlidir.
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)