Dragon Nest’e Yeni Heyecan

El Patrón

ÜYE
Katılım
12 Ocak 2014
Mesajlar
15,037
Tepkime puanı
10
Puanları
0
Konum
Ankara

Geride bıraktığımız aylarda, Dragon Nest forumlarında “Yeni Karakter Sınıfı Yolda” başlığı altında yayınlanan asılsız haberler neredeyse tüm forum sitelerini işgal etmişti. Aradan geçen süre ve Eyedentity Games’in bu haberlere kayıtsız kalması sonucunda, bu başlık altında açılan tüm konular doğal olarak birer birer gölgelere karıştı.

İşin ilginç kısmı ise: Forumlarda boy gösteren bu haberlerin kaybolmasından tam 17 gün sonra 03.06.2014 tarihinde Eyedentity Games’in “Mmo Culture” sitesine verdiği demeçte hepimizin asılsız sandığı haberlerin gerçekliği kanıtlanmakla kalmamış, Dragon Nest’te boy gösterecek olan yeni “Lancer” (Süvari) sınıfı hakkında da bir kaç bilgi edinilmişti. Temmuz ortalarında oyuna eklenmesi beklenen Lancer sınıfının teknik özellikleri hakkında bilgi vermemek için yemin içmiş yapımcılarından şimdilik ekstra bir haber koparamasak da, yeni sınıfın oyundaki rolü hakkında bir kaç kesin bilgi elimizde mevcut.

Tank görevi görecek bu sınıf, boss (Patron) ve Pvp dövüşlerinde ön planda yer alacak. Ağır zırhlar kuşanmasına nazaran çok da hızlı hareket edebilecek olması, şimdiden oyundaki en çok tercih edilen sınıflar arasına adını yazdıracağı anlamına geliyor.
 
Toggle Sidebar

Son konular

Bu alana reklam verebilirsiniz

Üst Alt