• Merhaba değerli ForumExem Üyeleri,
    Forumumuzda altyapı değişikliği yaptık. Kusursuz bir forum deneyimi için sizlere ihtiyacımız var. Forumda bulunan hataları özel mesaj olarak şu adminlerimize iletmeniz yeterli olacaktır;
    Özel Mesaj Gönder

Eski Yönetim Üyelerimizi Aramızda Görmek İstiyoruz

Durumu:

Anisette

Renkli Tag

El Sultan Daima
Site Yetkilisi
Müdür
Grafiker
AR-GE
Developer
Dergi Editörü
ExePuan
1000
ExeCoin
2071
İsim
PMA ©

Merhabalar, Sevgili ForumeXe gönüldaşlarımız başlıkta gördüğünüz gibi
bugüne dek bu ortak aklın gönül serpintisi olan forumu bugüne ve ilerisine taşıyan
forum üzerinde bir nebze hakkı ve payı olan eski sürecin yönetimlerinde bulunmuş
olarak forumumuz da hala bulunan kıymetli emektarlarımızı yeni dönemimizde özellikle aramızda görmek istiyoruz.

Forumu her dönemde olduğu gibi bu dönemde yeniden dostluklarla, yeni bir ortamla ve sayısız başarılarıyla kalplerde yer etmiş
eXe'yi yeniden filizlendirmek istiyoruz. Düzen ve Yapısal anlamda oldukça değişime ve gelişime uğradık bu dönemin yönetim kaptanı
olarak bugunün elini ben uzatıyorum yarına bir şeyler bırakabilmek için.. farkındayım çok özel ve güzel anılarınız ve birikimleriniz oldu.
Ama bu güzel forumun üstüne katlanacak daha çok hikayesi olacak her zaman olduğu gibi de bu dönemde bu hikayenin bir parçası olun.

Verin elinizi forum tarihini bir kez daha şekillendirelim.

Bu duygularla birlikte yeniden aramızda ve forumun yönetim kademesinde yer almak isteyen tüm emektarlarımız konu altına
"Katılmak istiyorum."
yorumunu bırakabilirler sizlerle tez vakitte iletişime geçeceğiz.

Gönülden gönüle ince bir yol var diyerekte şunu bırakmadan edemeyeceğim..

Durumu:

Admin

Site Yetkilisi
Webmaster
ExePuan
2019
ExeCoin
2019
İsim
Emrah
Kırgınlıkları bir kenara küslükleri bir yana bırakıp tekrardan ailemize davetlisiniz (y)

Durumu:

İbrahim EKDİ

Kayıtlı üye
ExePuan
ExeCoin
İsim
İbrahim
Güzel düşünceniz için öncelikle teşekkür ederim.
Rütbe alacaklara şimdiden hayırlı olsun, iyi forumlar.

Durumu:

#Kırmızı

Site Yetkilisi
Moderatör
ExePuan
ExeCoin
İsim
Tolga
Katılmak istiyorum