• Merhaba değerli ForumExem Üyeleri,
    Forumumuzda altyapı değişikliği yaptık. Kusursuz bir forum deneyimi için sizlere ihtiyacımız var. Forumda bulunan hataları özel mesaj olarak şu adminlerimize iletmeniz yeterli olacaktır;
    Özel Mesaj Gönder

Eva Islak Mendilleri

Durumu:
Çevrimdışı

SeoKonu

Kayıtlı üye
Katılım
Ocak 16, 2019
Mesajlar
4
Beğeniler
0
ExePuan
ExeCoin
İsim
Barış
#1
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
;


Eva Paketleme olarak İzmir Konak'da Hizmet verdiğimiz 10 Yıllık tecrübemiz ile Sizlere Daima profesyonel ve Kaliteli Hizmet vermekteyiz.

Ambalaj; Eva Paketleme olarak sizler için özel tasarladıgımız ambalajlarımız İçine ne koyarsanız koyun ürününüzün içine konulan ürünü en iyi şekilde koruyan, temiz kalmasını sağlayan ve taşınmasını kolaylaştıran Ambalajlarımızı Web sitemiz'den inceliyebilirsiniz.

Eva Paket geçmişten bugünümüze Gıda/Saglık üzerine çeşitli Kaliteli Islak Mendil ve Gıda Ürünlerin'de siz Degerli Müşterilerimize 10 Yıldır İzmir,Konak'da Hizmet vermekteyiz.

Sizler için özel olarak Fabrikalarımız'dan geçen ıslak mendillerimiz PH Oranının TSI sıtandartlarına uygun olarak Özel şekilde Çıkısını yapmaktayız. Saglık Bakanlıgın'dan Onaylı olan Mendillerimiz asla cilde herhangi bir kusur vermemektedir. Tüm gerekli kalite belgeleri ile Hizmetinize Sundugumuz, Eva Islak Mendilleri....

Cafelerde, büfelerde, restorantlarda Her yerde bulabiliceğiniz Eva Islak Mendilleri yemek servisi yapılan tüm mekanlarda Eva ıslak mendilleri Her zaman misafirlere servis esnasında masada ya da çıkış aşamasında kasada müşterilere ikram edilmektedir.
Islak Mendillerimiz Halk arasında Geçmisten bugünümüze Daha çok Kolamyalı mendil olarak'ta bilinir.
ISLAK MENDİL.jpg
 
Üst