Duyuru Forum Durumu ve Yönetime Çağrı Hk.

Reklam Alanı #5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba ForumExeM'in değerli üyeleri ve bir o kadar kıymetli emektarları,

Gün geçmiyor ki Forumumuz da bir değişiklik olmasın. Sürekli el değiştirmesinden ve yönetim değişiminden dolayı forumumuz yıprandı. Son 2-3 Aydır forumun aktifliği git gide düştü. Öncelikle forum dengelerini bozulmasına sebep olan bu hataları düzeltmekte geç kaldığımız için üyelerimizden özür diliyoruz. Bunun üzerine ForumExeM camiasının buluşma noktası olan ForumExem Resmi Forumu yenilenen tasarımı ve güçlendirilen yapısı ile, ForumExeM severlerin paylaşımlarını bekliyor.

Ek olarak; Yönetimde eskiden görev almış kişileri tekrardan yönetimimize bekliyoruz. Bunun için Adminlerin özel mesaj yolunu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Not: Yönetimden ayrılan kişiler ayrıldığı rütbeden başlaması olanak değildir. Uygun görüldüğü taktirde bir karara varılıp uygun rütbeden başlatılır.

Esenlikler dilerim,
ForumExeM Yönetim Ekibi Adına,
Mert..

Son düzenleme:
Forum çok değişmiş ama aktiflik konusunda halen değişmemiş son 2-3 senede ve neden 2 ayrı forum var 2 ayrı forumda üyeliğim bulunuyor.
En son hatırladığım Jestgames ve KaranlıkLord(LocalST-Mahmut Yum) falan bu forumun sahibiydi. Şuan forumun sahibi kim acaba?

Forum çok değişmiş ama aktiflik konusunda halen değişmemiş son 2-3 senede ve neden 2 ayrı forum var 2 ayrı forumda üyeliğim bulunuyor.
En son hatırladığım Jestgames ve KaranlıkLord(LocalST-Mahmut Yum) falan bu forumun sahibiydi. Şuan forumun sahibi kim acaba?
Selamlar,
Her şey her zaman değişir benliğini koruyamaz. 2 Ayrı forum olma sebebi diğer forumun alt yapısı eski adminlerden bir tanesi tarafından çalınıp illegal olarak açılmasıdır. ForumExE'nin orjinal ve lisanslı sitesi budur. Diğer siteler her ne kadar ForumExe'nin adını kullanarak bir şeyler elde etmeye çalışsada ilerdeki zamanlarda güncelliğini yitirip kapancağından eminiz. Bir kaç kişi kendi ve onca üyelerin emeklerine saygısızlık yaparak bu tür faaliyette bulundular. Bu site her şeyiyle, tarihiyle ve yaşantısıyla öz bir sitedir ve öyle olmaya devam edecektir.

Saygı ve Sevgilerimle

Selamlar,
Her şey her zaman değişir benliğini koruyamaz. 2 Ayrı forum olma sebebi diğer forumun alt yapısı eski adminlerden bir tanesi tarafından çalınıp illegal olarak açılmasıdır. ForumExE'nin orjinal ve lisanslı sitesi budur. Diğer siteler her ne kadar ForumExe'nin adını kullanarak bir şeyler elde etmeye çalışsada ilerdeki zamanlarda güncelliğini yitirip kapancağından eminiz. Bir kaç kişi kendi ve onca üyelerin emeklerine saygısızlık yaparak bu tür faaliyette bulundular. Bu site her şeyiyle, tarihiyle ve yaşantısıyla öz bir sitedir ve öyle olmaya devam edecektir.

Saygı ve Sevgilerimle
Hmm anladım. Eskilerden kimler var peki yönetim kadrosunda bütün nickler değişmiş galiba eski tarihli yöneticileri bile tanıyamadım. Ben en son ayrıldığımda 2014 yılıydı yönetici diye bir rütbe vardı süpermod'un bir üstü raporcu gibi birşeydi öyle bir rütbedeydim nick önceden TY_M@RKONdu belki bilirsiniz. Forumun eski ruhu pek yok maalesef gördüğüm kadarıyla. Forumun duraklama dönemi vB 4.0 güncellemesiyle başladı ilk olarak ordan sonrasında bırakmıştık.

Hmm anladım. Eskilerden kimler var peki yönetim kadrosunda bütün nickler değişmiş galiba eski tarihli yöneticileri bile tanıyamadım. Ben en son ayrıldığımda 2014 yılıydı yönetici diye bir rütbe vardı süpermod'un bir üstü raporcu gibi birşeydi öyle bir rütbedeydim nick önceden TY_M@RKONdu belki bilirsiniz. Forumun eski ruhu pek yok maalesef gördüğüm kadarıyla. Forumun duraklama dönemi vB 4.0 güncellemesiyle başladı ilk olarak ordan sonrasında bırakmıştık.
Sanırım tanışmıyoruz. Ben de eskilerdenim fakat ismimi pek paylaşmayı düşünmüyorum. Malum her şeye sil baştan başladık. Şu an tek temennimiz ForumExe'yi eski ruhuna kavuşturmak. Bunun için emin olun tüm çalışmalarımız hızla devam ediyor. Arka plandaki işleyiz eskisinden daha kuvvetli ve daha kurumsal olduğundan emin olabilirsiniz :)

Merhaba Hoşgeldin:) Detaylı açıklama geliyor

Son düzenleme:
Çok üzüldüm aktiflik kaybetmesine :( Umarım eski canlılığını yakalar...

Merhaba Abdulkadir. Forumun admini benim adım Emin, mesleğim Bilişim uzmanıyım,çok fazla uzatmayayım hakkımda diğer detaylar profilimde yer alıyor. Forumu geçtiğimiz aylarda satın aldık ve nasipse bu tarihi forumu eski günlerine getirebilmek için tüm imkanlarımızı kullanacağız. Aslında ForumExem benim demek istemiyorum
bu forum hepimizin,ve öyle devam edecek...
Forum artık kesinlikle devir edilmeyecek bundan şüpheniz olmasın gelen bir sürü pm yi geri çevirdim. FORUM KESİNLİKLE SATILIK DEĞİLDİR :)

* Neden 2 ayrı forum var ?
-- DATABASE ÇALMIŞLAR ve kopyalayıp yenisini yapmışlar gönül rahatlıyla da kullanmaya devam ediyorlar.
--- ÇALINAN BİR VERİYİ BİLEREK KULLANMAK SUÇTUR. BU KONUDA Kİ TÜM HUKUKİ HAKLARIMIZI SAKLI TUTUYORUZ.

Sanıyorum sorularını cevapladım görüşme üzere,aklınıza takılan başka bir soru/sorun olursa her zaman buradayız iyi forumlar

Son düzenleme:
Merhaba ForumExeM'in değerli üyeleri ve bir o kadar kıymetli emektarları,

Gün geçmiyor ki Forumumuz da bir değişiklik olmasın. Sürekli el değiştirmesinden ve yönetim değişiminden dolayı forumumuz yıprandı. Son 2-3 Aydır forumun aktifliği git gide düştü. Öncelikle forum dengelerini bozulmasına sebep olan bu hataları düzeltmekte geç kaldığımız için üyelerimizden özür diliyoruz. Bunun üzerine ForumExeM camiasının buluşma noktası olan ForumExem Resmi Forumu yenilenen tasarımı ve güçlendirilen yapısı ile, ForumExeM severlerin paylaşımlarını bekliyor.

Ek olarak; Yönetimde eskiden görev almış kişileri tekrardan yönetimimize bekliyoruz. Bunun için Adminlerin özel mesaj yolunu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Not: Yönetimden ayrılan kişiler ayrıldığı rütbeden başlaması olanak değildir. Uygun görüldüğü taktirde bir karara varılıp uygun rütbeden başlatılır.

Esenlikler dilerim,
ForumExeM Yönetim Ekibi Adına,
Mert..

Buraları Böyle Görmek Özdü İnşallah Eski Aktifligine Tekrar Kavuşur,

Buraları Böyle Görmek Özdü İnşallah Eski Aktifligine Tekrar Kavuşur,
Dostum hoşgeldin, sefalar getirdin :)
Açıkcası bizde üzüldük. Eski neşesine kavuşması için elimizden geleni yapıyoruz. Ufak bir ipucu vereyim; Çok yakın zamanda çok büyük değişikler olacak. Ben bile şuan sabırsızlanıyorum. (@Admin'in başını şişiriyorum bu konuda :LOL:)

Son düzenleme:
Dostum hoşgeldin, sefalar getirdin :)
Açıkcası bizde üzüldük. Eski neşesine kavuşması için elimizden geleni yapıyoruz. Ufak bir ipucu vereyim; Çok yakında zamanda çok büyük değişikler olacak. Ben bile şuan sabırsızlanıyorum. (@Admin'in başını şişiriyorum bu konuda :LOL:)
İnşallah diyelim :) Açıkçası forumun kopyalandıgını (çalındıgını ) bilmiyordum yorumları okuyunca gördüm kötü olmuş , eski günlerine biran önce döner inşallah

Selamlar,
Konu halen günceldir. Eski yönetim ekibi ekibimize halen davetlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Toggle Sidebar

Son konular

Reklam Alanı #4