• Merhaba değerli ForumExem Üyeleri,
    Forumumuzda altyapı değişikliği yaptık.Kusursuz bir forum deneyimi için sizlere ihtiyacımız var.Forumda bulunan hataları özel mesaj olarak şu adminlerimize iletmeniz yeterli olacaktır;
    Özel Mesaj Gönder

ForumexeM Deneme Moderatör Alımları ve Şartlar (04.08.2018)

Durumu:

Admin

Site Yetkilisi
Webmaster
ExePuan
ExeCoin
İsim
Emrah
BAŞVURU ŞARTLARI VE ARADIĞIMIZ ÖZELLİKLER

En az 15 günlük üyelik süreci
Yetki almak istediğiniz bölümde 20 konu açmanız
Skype adresine sahip olmanız
Gün içerisinde en az 2 saat boyunca forum içi aktiflik sağlamanız
Forum yönetimine alınmayacak derecede ceza almış olmamanız
Deneme moderatörlüğü süresince sadece bir bölümden sorumlu olmanız istenmektedir.

Başvurunuzu Formu Doldurduktan sonra yorum atarak başvuru yapabılırsınız

İsim:
Skype Adresiniz: (skype adresi zorunludur yoksa açınız)
Daha Önceki Tecrübeleriniz:
Çalışmak İstediğiniz Bölüm:
ForumExe'de En Son Çalıştığınız Rank (varsa):
Oyun Tecrübeleriniz:
Program-Kodlama Tecrübeleriniz:
Günlük Online Süreniz:
Kendinizi tanıtabilecek birkaç cümle yazın:
Yönetime neden katılmak istiyorsunuz:
Eklemek istedikleriniz (varsa):

Moderatörün son düzenlenenleri:
Durumu:

Meerich

Kayıtlı üye
ExePuan
ExeCoin
İsim
Meriç
İsim: Meriç

Skype adresi: [email protected]

Daha önceki tecrübeleriniz: Reklam olmaması açısından forum isim ya da linklerini vermeyeceğim fakat ForumExe dahil olmak üzere üç forumda yetkililik yaptım. İki forumda en üst yetki olan Adminlik, forumexe’de ise şimdiki yetki ile Müfettişlik yaptım.

Çalışmak istediğiniz bölüm: Her Telden veya Forumumuz Hakkında.

ForumExe’de en son çalıştığınız rank: Şimdiki adıyla Müfettiş.

Oyun tecrübeleriniz: Transformice’de uzun süreler +500 kullanıcılı bir oyunda kuruculuk, +200 kullanıcılı bir oyunda ekip liderliği yaptım. Minecraft serveri yönettim, Wolfteam oynamıştım eskiden, Mobile Legends oynamışlığım var. Çok kısa bir süre Metin2 oynamıştım. Genellikle forumlarla ilgileniyorum ama neredeyse incelemediğim az oyun var.

Program-Kodlama tecrübeleriniz: Yok.

Günlük online süreniz: En az 6 saat, en fazla 12 saat.

Kendinizi tanıtabilecek birkaç cümle yazın: Hayvanseverim, (ismim unisex olduğundan belirtiyorum) cinsiyetim erkek, yardımsever birisiyim ve sadece özgün konular açarım. Kopyala-yapıştır konulardan hoşlanmıyorum. Tecrübeliyim ve forum işlerinden anlıyorum zira uzun süre bu işin içerisinde yer aldım. Daha önceden ForumExe’de yetkililik yapmıştım belirttiğim gibi. Yazım hatası yapmamaya çalışıyorum, bazen gözden kaçabiliyor. Türkçe’yi düzgün kullanmayı seviyorum. Türkçe ve İngilizce biliyorum, Almanca öğreniyorum. İzmir’de oturmaktayım ve içerik bulma yönünde iyiyimdir. Konu bütünlüğünü inceleyebilir, sabırlı olduğumdan raporlarla ilgilenebilirim (gelecek için ya da yetki verilirse diye yazıyorum). İnceleme ve gözlem yapmayı, bu gözlemler doğrultusunda raporlar tutmaktan hoşlanırım.

Yönetime neden katılmak istiyorsunuz: ForumExem’i geliştirebileceğimi düşünüyorum, yeni temaya geçtik ve bazı eksiklerimiz de var. Bu eksiklikleri çözebileceğimi ya da tespit ederek ilgili merciilere bildirebileceğimi düşünüyorum. İlgilendiğim ve zaman ayırdığım bir forumu geliştirebilmeyi de isterim. Uzmanlık alanım şuan Müfettiş yetkisine sahip birisinin tüm görevlerini, yetkilerini ve sorumluluklarını kapsıyor ama yeniden Deneme Moderatör olarak başlamamız gerekiyorsa bu kurala uymak zorundayız son olarak fikir ve davranışlarımla diğer yetkili/oyuncu arkadaşlara örnek olabileceğimi, forumu geliştirebileceğimi düşünüyorum.

Eklemek istedikleriniz: Okumak üzere zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
Durumu:

DDT Selman

Site Yetkilisi
Moderatör
ExePuan
ExeCoin
İsim
Selman
İsim: Selman
Skype Adresiniz: selmankeci
Daha Önceki Tecrübeleriniz: 2013 - 14 döneminde bombom bölüm modu
Çalışmak İstediğiniz Bölüm: Bombom
ForumExe'de En Son Çalıştığınız Rank (varsa): Süpermoderatör
Oyun Tecrübeleriniz: Bombom-Metin2-Knight-CS:GO
Program-Kodlama Tecrübeleriniz: C# Üst düzey. Php üst düzey. asp ve asp.net web entegrasyonu. ref. piartbilisim.com
Günlük Online Süreniz: 9 - 14
Kendinizi tanıtabilecek birkaç cümle yazın: 2k13 ten beri bilgisayar programlamayla tanıştıran yere geri döndüm..
Yönetime neden katılmak istiyorsunuz:Exe ruhu...
Eklemek istedikleriniz (varsa):

Durumu:

baybarskan

Site Yetkilisi
Moderatör
ExePuan
11
ExeCoin
İsim
Baybars
İsim: Baybars
Daha önceki tecrübeleriniz: 1-2 sene önce kendi forumumu oluşturmuştum, belli bir süre sonra ekip yetersizliğinden kapatmak zorunda kaldım.
Çalışmak istediğiniz bölüm: Bombom
ForumExe'de En son çalıştığınız rank: Yok
Oyun Tecrübeleriniz: Bombom-Mt2-Csgo
Program-Kodlama Tecrübeleriniz: C# - Php - Css - Html Üst düzey c++ orta derece
Günlük online süreniz: 8-9 saat
Kendinizi tanıtabilecek bir kaç cümle yazınız: Lisede programlama bölümü okudum 2 sene önce bombom pvp sunucuları açmaya başladım, şuanda bu sene 2. üniversite sınavına girişim. Hayırlısıyla bir bölüme yerleşeceğim.
Yönetime neden katılmak istiyorsunuz: Forum exe adını daha önceden de duymuştum, bombom pvp sunucuları sayesinde tanıdım. Eski halinden daha ileriye gelmesine katkıda bulunmak için katılmak istiyorum
Eklemek istedikleriniz (Varsa):

Durumu:

ozankass

Site Yetkilisi
Deneme Moderatör
ExePuan
6
ExeCoin
İsim
Ozan
İsim: Ozan
Skype Adresiniz: SIYAH_22
Daha Önceki Tecrübeleriniz:daha önce farklı forumlarda moderator ve grafikerlik yaptım
Çalışmak İstediğiniz Bölüm:Bombom
Oyun Tecrübeleriniz:Bombom-Tfm-Silkroad
Program-Kodlama Tecrübeleriniz:Html-css-php orta düzeyde
Günlük Online Süreniz:1 - 2 saat
Kendinizi tanıtabilecek birkaç cümle yazın:4 - 5 senedir tasarım ve web geliştirme ile uğraşıyorum farklı alanlarda tasarım ve web site tasarımı yaptım
Yönetime neden katılmak istiyorsunuz:Uzun zamandır forumexe üyesiyim Türkiye deki en büyük paylaşım forumlarından bir tanesi bildiğim konuları daha çok üyeye yaymak istiyorum.

Son düzenleme: