Forumexem Hakkında

markon4

ÜYE
Öncelikle iyi günler Herkese,

Ben Çilekeş adminliğinde Forumexe üyesiydik ki hala üyesiyim. uzun aradan sonra tekrar geri geldim ama birşeylerin değiştiğini farkettim. Her iki Forumexem ve diğer forum sitede de user girişlerimiz aynı site neden ikiye bölünmüş gibi bunun hk. bilgilendirir misiniz? LocalST (Mahmut YUM) son adı karanlıklord zannedersem kullanıcısı Xenforo özel script ile Forumexem yapmıştı şimdi Forumexem sitesi admini farklı dağılış mı var?

VE eskiden beri aktif olan üyeler tekrar profildeki zaman ki kullanıcı adlarını yazabilir mi?

Tekrar iyi günler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

markon4

ÜYE
VodkaKarpuz
Deccal
JestGames(Selahattin)
Vb... Şuanki kullanıcı adları?

admin

ADMİN
Öncelikle iyi günler Herkese,

Ben Çilekeş adminliğinde Forumexe üyesiydik ki hala üyesiyim. uzun aradan sonra tekrar geri geldim ama birşeylerin değiştiğini farkettim. Her iki Forumexem ve diğer forum sitede de user girişlerimiz aynı site neden ikiye bölünmüş gibi bunun hk. bilgilendirir misiniz? LocalST (Mahmut YUM) son adı karanlıklord zannedersem kullanıcısı Xenforo özel script ile Forumexem yapmıştı şimdi Forumexem sitesi admini farklı dağılış mı var?

VE eskiden beri aktif olan üyeler tekrar profildeki zaman ki kullanıcı adlarını yazabilir mi?

Tekrar iyi günler.
Merhaba hoşgeldin...Bahsettğin adminler artık yoklar forumu biz devir aldık,eski sahipleri zamanında bir takım anlaşmazlıklardan dolayı bazı yöneticiler gidip bu forumun veritabanını kopyalayıp :) yenisini yapmaya çalışmışlar ve orada devam ediyorlar yaşantılarına ama gerçek forumexem burasıdır bu hiç bir zaman değişmeyecek Rahmetli Çilekeşin de emek harcadığı ve bizimde üzerine koyarak devam edeceğimiz yer burası. Eski üyelerden nick değiştiren konu altından dilerlerse kendilerini açıklayabilirler.

Toggle Sidebar

Son konular

Bu alana reklam verebilirsiniz

Üst Alt