GMOD Tower PM Paketi

Reklam Alanı #5

Katılım
24 Ağu 2011
Mesajlar
868
Tepkime puanı
23
Puanları
0
Konum
BerlinMerhabalar, bu konumda GMOD Tower Playermodel Pack addonunun tanıtımını yapacağım.

Bu addon sayesinde, birçok playermodel'a sahip olabileceksiniz.

Gmod Tower playermodel paketi sayesinde workshop'ta playermodel aramak zorunda kalmayacaksınız. Paketin içinde farklı tasarımcılar tarafından yapılmış birçok profesyonel playermodel sayesinde oyuncularınıza yeni şeyler sunabileceksiniz.

Paketin boyutu normal olarak birazcık büyük çünkü içinde bir sürü playermodel bulunmakta.
Büyük olsa bile sunucunuzu yoracak ve zarar verebilecek bir eklenti olmamakla beraber kesinlikle önerdiğim eklentiler arasındadır. GMOD Tower'ın yaptığı çoğu eklenti gibi bu da gerçekten kaliteli olmuş.

En büyük avantajlarından biri ise, workshop koleksiyonunuzda ve oyun dosyalarınızın addon klasöründe bir sürü playermodel klasörü olması yerine sadece tek bir klasör içinde olacak ve bu da çalışmalarınızda kolaylık ve düzen sağlayacaktır.

Eklediğiniz playermodeller sandbox oyun modu ile çalışan sunucularınızda C menüdeki Playermodels sekmesi aracılığıyla kullanılabilmesi için otomatik eklenir. Eğer sandbox kullanmıyorsasnız yine de bu paketin içindeki playermodelleri çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Her oyun modu için desteği vardır. Sadece sandboxda daha kolay seçip uygulayabilirsiniz.

Steam Workshop adresi:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=150404359
 
Toggle Sidebar

Son konular

Reklam Alanı #4

Üst