[Günlük] Hazine Görevi (Ay Irkı Resimli Anlatım)

Ropy KF

ÜYE
Katılım
12 Nis 2013
Mesajlar
16,318
Tepkime puanı
20
Puanları
0
Bu rehberde Hazine görevini detaylarıyla görelim.
Hazine görevi 11 görevden oluşuyor ve görev şehirdeki Hazine Muhafızı Npc'sinden alınıyor.

Hazine 1

Hazine Muhafızından görevi aldıktan sonra bize Kelebek Krala götürmek üzere Kelebek Anahtarı itemi verecek.
Görevi aldıktan sonr otomatik olarak sandala binip Kelebek Kral'a gideceğiz.

Kelebek Krala vardığımızda yanındaki hazine sandığını açarak görevi bitiriyoruz.Refakatçi Görevi:
Hazine 1 görvini yaptıktan sonra Hazine 2 görevine geçebilmemiz için Kelebek Kral'dan refakatçi görevini almamız gerekiyor.Görevi aldıktan sonra yanımızda Xiao Jie isminde küçük sevimli bir yaratık belirecek.Onu takip ederek Geyik Kral'a gidiyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

Hazine 2,3

Geyik Kral'a vardığımızda bizden yanındaki hazine kutusunu açmamızı isteyecek.Kutuyu açtıktan sonra Hazine 3 görevinide tamamlamış olacağız.

Hazine 4,5


Bu görevde bizden Beyaz Postlu Canavar için 5 adet Kanlı Çiçek toplamamızı istiyor fakat oyunda Npc'nin adı Beyaz Kürk Canavarı'dır.Görev arayüzünü açtığımızda bizi otomatik olarak bu Npc'ye götürecektir.
Görevi tamamlamak üzere Uçuş Kanlı Vadi Bekçisinin yanına gidip oradan Kanlı Vadiye uçuyoruz.

Burada 5 adet çiçek topladıktan sonra Uçuş Kanlı Vadi Bekçisine dönerek Kanlı Vadiden ayrılıp Beyaz Kürk Canavarının Npc'sine gidiyoruz ve görevi bitiriyoruz.
4.Hazine görevimizide tamamladıktan sonra Beyaz Kürk Canavarının yanındaki hazine kutusunu açarak 5.Hazine kutusu görevini bitiriyoruz.

Hazine 6,7

Hazine 6 görevini bir önceki görevi aldığımız Beyaz Kürk Canavarından alıyoruz.Npc burada bize verdiği itemle bizden 5 Ağaç Şeytanını Çim koyununa dönüştürmemizi istiyor fakat yaratığın ismi Ağaç Ruhu'dur görev arayüzüne tıkladığımızda bizi hedefe götürecektir.5 adet kestikten sonra görevi tamamlamak üzere Dev Tanrı'ya gidebiliriz.Görevde Npc'in ismi Dev Tanrı olarak görünüyor fakat oyunda Dev Ölümsüzdür.

Hazine 6 görevini bitirdikten sonra Dev Ölümsüz Npc'sinin yanındaki sandığı açarak 7.Hazine görevinie tamamlamış olacağız.Hazine 8 -9 [Kılıç Ustası]

Bu görevimizde yine bir önceki görevi aldığımız Npc'den alacağız.Dev Ölümsüze tıklayarak 8.görevi alıyoruz Bizden canavar boynuzlarını alıp Bayan Shang Yuan'a götürmemizi isteyecek.Bayan Shang Yuan'in oyundaki ismi Kılıç Ustasıdır.Canavar boynuzu itemi Dev Ölümsüzü'nün yanında bulunan Juling Canavarına tıkladığımızda görev için çıkacak olan mobdan düşecek olan itemdir.5 kez Juling Canavarı kesip canavar boynuzlarını aldıktan sonra görevi teslim etmek üzere Kılıç Ustasına gidebiliriz.

9.Hazine görevinde Kılıç Ustası yanındaki çiçekleri sulamamızı isteyecek.Görev için verilen iteme tıklayıp 5 adet Kurumuş Tuhaf Çiçek suluyoruz ve görevi Kılıç Ustasına teslim ediyoruz.

Not:Çeviri hatasından dolayı bu görev Hazine 6 gibi gözüksede Hazine 9'dur.

Hazine 10


Kılıç Ustasından alınan bu görev bizden Ayı Kovan Canavarının yanındaki hazine sandığını açmamızı istiyor.Görev arayüzünden koordinatlara tıklayarak belirtilen Npc'ye geliyoruz sandığı açarak görevi tamamlıyoruz.
Görev bitiminde otomatik olarak sandalla şehre dönüyoruz.Bizi Hazine görevini aldığımı Hazine Muhafızı Npc'sinde bırakacak.

Hazine Muhafızına tıkladığımızda bize 11.Hazine görevini veriyor tekrar tıkladığımızdaysa görev tamamlanıyor.
 

AMD

ÜYE
Katılım
2 Mar 2013
Mesajlar
22,865
Tepkime puanı
85
Puanları
0
Yaş
23
Konum
İzmir
Paylaşım için teşekkürler.
 

Yağmur A.

ÜYE
Katılım
16 Eyl 2012
Mesajlar
10,464
Tepkime puanı
25
Puanları
0
Konum
İstanbul
Konu için teşekkür ederiz. Güzel bilgilendirme olmuş. Bilmeyenler için yararlı.
 
Toggle Sidebar

Son konular

Bu alana reklam verebilirsiniz

Üst Alt