HEDEF 11.BÖLÜM (Selini Kim Kaçırdı?)

dizi kolik

ÜYE
HEDEF
11.BÖLÜM

''Bu Dizideki Kişi Ve KUrumlar Tamamen Hayal Ürünüdür,Gerçek Kişi ve Kurumlarla Hiç bir Alakası yoktur''

#SeliniKimKaçırdı

Fon Müzik İle Başlıyoruz
istersen hiç başlamasın yeni türkü

yıl 1999
ekran Yazısı

1.CAN KARADUT EV-SALON İÇ-GECE
Can Karadut,Eşi,Fig.

Yeni Türkü'nün ''İstersen Hiç Başlamasın''Şarkısı Çalmaya Başlar...

Volkan'ın Anne Ve Gazeteci Babasını Susturucu Silahla Öldürürlerken Susturucu Silah Seslerini Duyarız Kamera Çekmece Üzerindeki Çerçevelenmiş Aile Resmini Çekiyor Resim Yere Düşer Çerçeve Kırılır...

2.MEZARLIK DIŞ-GÜN
volkan,Yetimhane Yetkilileri,Fig.
Fon Şarkı Devam Ediyor...
Volkan'ın Anne Ve Babasının Arkadaşları Mezarı Başında,Mezarlarına Güller Kenarlarına Dağıtılmış Bir Şekilde,Herkes Dağılırken Volkanı Ağlayarak Yetimhane Yetkilileri Götürmeye Çalışıyor...Volkan'ın Gözleri Yaşlı Ağlıyor Ve Gitmek İstemiyor...

GÜNÜMÜZ

3.MEZARLIK DIŞ-GÜN
Volkan.

volkan Anne Ve Babasının Mezarları Başında Gözünde Güneş Gözlüğü Ellerini Açmış Fatiha Okuyor...

4.SENARİST'İN EVİ İÇ-GECE
senarist.
Senaristi Loş Işıkta Laptobun Başında ''HEDEF''senaryosunu Yazarken Görürüz,Laptop Ekranı Ama Senaristin Yüzü Görünmüyor,Yanında Kupa Bir Bardak Var Kahvesini Yudumluyor Ve Yazmaya DEvam Ediyor Senaryoyu...Yanında Bi Gazete Gazete'nin İsmi Sansürlü...Manşette ''TÜRKİYE SEÇİME DOĞRU'' Ve Altta ''YEREL SEÇİN ANKETİ'' Onun Altında ise ''VATANDAŞ TANZİM'DEN ŞİKAYETÇİ''Manşetleri...Alt Başlıklar Olarak Verilmiş,Hemen Yanında ''METASTAZ''Kitabı Duruyor...Arkada Duvarda Bi Fenerbahçe Formasını Görüyoruz Ve Hemen Yanında 2 Çember İçinde Kocaman Harflerle ''HEDEF''Yazısını...Kamera O ''HEDEF''e Zoom Yapar...Kitlenir...

5.FERİT MEKAN İÇ-GÜN
mafya-İş Adamı Ferit Kalkavan,Bürokrat Sami Tunç,İsmail Hakkı Çetin,Gazeteci Nurgül Barlas,Adil Tokdemir,Genç Araştırmacı İlay Pek
Mafya-İş Adamı Ferit Kalkavan Masanın Bi Ucunda,En Başında...
Ferit Eylem Planı İçin Direktifleri Vermiştir,Önlerinde Hedef'in Direktif Dosyaları...
Ferit: Oturumu Açıyorum,Beyler Bayanlar...
Gazeteci Nurgül Barlas Söz Hakkı Almak İçin Elini Kaldırıyor...
Ferit: Evet! Nurgül Hanım...
Nurgül: Bu Eylem Planları Henüz Erken Değil mi?Gündem Bu Kadar Yoğunken Sansasyon Yaratacak Algılar OLuşturmak Bence Çok Yanlış!
Ferit: Nurgül Hanım Oturum Dışı Edildiniz! Sorgulamak HEDEF'in Kanunlarında Yok! Affedilmez...Bi Sonraki Oturuma Kadar Burada Bulunamazsınız! Lütfen! Şimdi Terk Edin Burayı!
Nurgül Hanım Kalktığı Gibi Oturumu Terk Ediyor...
Bürokrat İsmail Hakkı Bey Şaşkın Duruma.
Ferit: Erken Değilmişte Falanmışta Filanmış...Başka İtirazı Olan Varsa Terk Edebilir!
Başka İtiraza Cesaret Eden Çıkmaz,Ferit Devam Ediyor...
Ferit: Anlaşıldı O Zaman! Güzel!...

6.DENİZ KIYISI-NURGÜL ARABA DIŞ-GÜN
Gazeteci Nurgül Barlas.
Görsel Olarak Güzel Bir Yerdeyiz...Nurgül Barlas Arabasıyla Gelir,Aracını Durdurur,İner,Deniz Kıyısına Yaklaşır,Gizemli Bir Hali Var Gibidir,Pişman Olmuş Gibidir,Kendi Kendine Söyleniyor.
Nurgül: Ben Ne Yaptım? ya...Allah Kahretsin! Her Şeyi Mahvedeceğim! Benim Yüzümden Tüm Plan Suya Düşecek...
Eline Telefonunu Alır,Bi Numara Açık Ama Kamera Göstermiyor Numarayı,Aramaya Cesareti Yok! Arayacak Gibi Olur,Yapamaz...

7.FERİT VİLLA-ECE ODA İÇ-GÜN
Ece.
Ece Odasına Girmiş,Makyaj Yapıyor,Kendi Kendine Konuşur
Ece: (Gülümseyerek) Çok Güzelim!
Makyajı Bitirir,Makyaj Eşyalarını Düzenlice Yerine Koyar,Dolabını Açar,Giysi Seçmeye Çalışıyor.
Ece: Buda Güzel! Buda Güzel! Hepsi Güzel...Hangisini Seçsem ki Ya?
Sonunda Dolabından Güzel Bir Elbise Seçer,Üstüne Tutup Aynaya Bakar,Gülümsüyor.
Ece: Evet! Bunu Giyeceğim...

8.İSTANBUL GENEL-GÜN

9.KALKAVAN ŞİRKETLER GRUBU FERİT OFİS İÇ-GÜN
Ferit,Ceyda,Cengiz.

ferit Şirkete Gelmiş Ofisinde Oturuyor.Cengiz Önündeki Koltukta Oturuyor.Ceyda Kapıyı Tıklatarak İçeri Girer
Ceyda: İmzalamanız Gereken Dosyalar Var Efendim!
Ceyda Dosyaları Ferit'in Masasına Yaklaşıp Uzatırken Cengiz'de Ceyda'yı Süzüyor Beğenmişçesine...Ferit Belgeleri İmzalar.
Ferit: Başka?
Ceyda: Bu Kadar Ferit Bey...
Ceyda Belgeleri Alır Çıkarken Ferit Seslenir.
Ferit: Ceyda...Yarın ki Kurul Toplantısı için için Yönetim Kurulu Üyelerine Davet Mektubu Gönderildi mi?
Ceyda: Gönderirdi Efendim! Ellerine Geçtiğini Teyitlediler...
Ferit: Güzel...Sağol...
Ferit: Gündemimiz İhracat Arttırımı Çok Az Kaldı Yakında Bütün O Eski Kabadayılar Önümüzde Diz Çökecek! Gücümüze İnanmayan Herkes Önümüzde Eğilecek...
Cengiz (Keyiflice) :Ee! Değil Bizim Devrimiz! Ne de Olsa Ferit Bey...

10.İSTANBUL GENEL-GECE

11.FERİT VİLLA-SALON İÇ-GECE
Ece.
Ferit Daha Villa'ya Gelmemiştir,Ece Abisini Arıyor Dışarı Çıkacağı Elbisesini Giymiş,Dışarı Çıkacaktır,Abisi Biraz Geç Açar,Ece Sabırla Bekliyor.
Ferit (Ses/Reverb) Efendim Güzel Kardeşim?
Ece (Telefon) : Dışarda Arkadaşlarla Buluşup Yemek Yiyeceğiz,Birazda Eğleneceğiz Çıkabilirim Herhalde Di mi?
Ferit (Ses/ Reverb) : Çık Ece! Ama Sakın Geç Kalma...
Ece: Tamam! Abicim Geç Kalmam...Öptüm! By.
Ece Telefonu Kapatıyor.

12.YOL FERİT ARABA İÇ-DIŞ-GECE
Ferit.
Ferit Yolda.

13.FERİT OTEL ÖNÜ DIŞ-GECE
Ferit.
Ferit Otele Gelir,Arabasını Bırakır,İçeri Girer.

14.FERİT OTEL-LOBİ-ASANSÖR İÇ-GECE
Ferit,Fig.
Ferit Çalışanlara Selam Vererek Lobiden Geçer,Asansöre Biner.

15.FERİT OTEL ÜST KAT ASANSÖR KORİDOR İÇ-GECE
Ferit.
Ferit Asansörden ÇIkar,Koridorda Yürür,Bi Oda Önüne Gelir,Oda Kartı İle Odayı Açar.

16.FERİT OTEL SÜİT ODA İÇ-GECE
Ferit.Genç Bir Kadın.
Ferit Odaya Girer,Işık Yanıyor,Genç Ve Güzel Bir Kadın Yatakta Gülümseyerek Seksi Bir Pozla Oturuyor.
Genç Kadın: Ferit Bey...
Ferit: Önce Duş,Sonra Cizz...
Kadın Ayağa Kalkar Ferit'in Boynundan Tatlı Tatlı Sarılıyor
Kadın: Birlikte Duş Almaya Ne Dersiniz Peki?
Kadın Ve Ferit Sevişmeye Başlarlar...Sevişiyorlar...Sevişiyorlar...Görüntü Donar.
Ekran Kararır.

11.Bölümün Sonu...

Toggle Sidebar

Son konular

Üst Alt