HEDEF 12.Bölüm (Selin Nerede? )

dizi kolik

ÜYE
HEDEF 7+
Bölüm-Episode
12.

1.FERİT VİLLA-SALON İÇ-GÜN
Ferit,Avukat Cengiz,Hizmetçi Zehra Hanım.
Ferit Cam Kenarı Ayakta,Viski Yudumluyor...Avukat Cengiz Zile Basar,Hizmetçi Zehra Hanım İÇerden Gelerek Açar.Avukat Cengiz İÇeri Girer,Elinde Çantası,Oturur,Çantanın İçinden Dosyaları Çıkartır Bir Takım.
Cengiz: Arsa İhalesi! Yakup Kadri Beyin'in İcra Davası Ve Volkan Karadut İle İlgili Tüm Bilgiler...
Ferit Yanına Gelerek Cengiz'in Volkan Karadut Dosyasına Bakıyor...
Cengiz: Ne Yapmamızı Önerirsiniz?
Ferit: Bi Hal ÇAresine Bakın...Ama Sessiz!
Cengiz: İcra Davası Karşılığında Arsa İhalesini Alıyoruz! Peki! Sorun Çıkartırsa?
Ferit: Davasına Baktın,İhale Aldın! Kayıt Belli! İmzalar Belli! Mühür Belli!...Sorun Çıkartacağını Sanmıyorum!
Cengiz: Dinleme listesindeki İsimler?
Ferit: 12 Yıldır Özellikle Çok Geniş Kapsamlı Yapılandık! Yakında Tarihi Değiştirecek Olaylara İmza Atacağız! O İsimlerde Buna Şahitlik Edecektir...
Cengiz: Anladım! Ferit Bey...
Ferit: Miray Şahin Hakkında da Bi Dosya İstiyorum...Bu Şahsın Kim Olduğunu,Ne Olduğunu Araştır! Sarışın Biri Di mi?
Cengiz: Evet!
Ferit: Sen Bakma Sarışınlara Aptal Derler! Aslında Çok Zeki Ve Kurnazdırlar,Cin Gibidirler,Tuttuklarını Koparırlar...
Ferit Kanepeye Oturur.
Cengiz: Onun İçin Bi şey Yapmayacağız yani...Beni Şantaj Etti! benim Gibi Bir Avukatı ya...
Ferit: Ne Dememi Bekliyorsun? Geçmiş Olsun...O Senin Aptallığın...
Cengiz: Nafaka Öder Gibi Rüşvet Ödeyeceğim Yani...Geri Dönüşte Yapamam Artık!
Cengiz Belgeleri Çantaya Koy,Kalkıyor,Kapıya Yönelir...
Cengiz (Bi Duraklar) : Ferit Bey? Bana Naktiniz Geçer mi?
Ferit: Yarın Tekrar Bi Şirkete Gel,Yanlış Bi Şey Yapma...Ya da Seninle Söyle Bi Yerde Buluşalım,Konuşalım Uzun Uzun...
Cengiz Çıkıyor...
Ferit: Kendi Hatan! Kendi Bedelin!

2.MEZRA BİR DEPO İÇ-GÜN
Selin.
Bir Depodayız.Selin Sandalyede Elleri Ve Ayakları Bağlı,Ağzı da Bantlı.Oradan Kurtulmak İstercesine Çırpınıyor Ama Nafile,Ağlayarak Bağırmaya Çalışıyor.

3.GECE KULÜBÜ İÇ-GECE
Ferit,Mürsel,Ece.Fig.
Ferit Ve Ece Gece Kulübüne Gelmiş,Sağa Sola Bakınarak İlerliyorlar,Ferit Mürsele Bakınıyor,Mürsel Yanlarına Doğru Gelir.Onları Görür.
Ferit: Meraba Mürsel!
Mürsel: Merhaba Ferit Bey...
Ferit: Biz Yukarda Konuşalım mı?
Mürsel: Siz Nasıl İsterseniz! Haber Verdim Çocuklara Küçük Hanımla İlgilenecekler...
O Sırada Ece Bar'a Geçer.
Ece: 1 İçki Lütfen! Her Zaman kinden Olsun...
Barmen: Hemen Ece Hanım!
Ferit: Mürsel Sana Zahmet...DJ'nin Sesini Biz Yukarıda Konuşurken Biraz Kıstırır mısın?
Mürsel: Tabi! Olur...
Ferit Ve Mürsel Yukarı Mürsel'in İşletme Bürosuna Çıkıyor...

4.MÜRSEL İŞLETME BÜRO İÇ-GECE
Ferit,Mürsel.
Ferit Ve Mürsel Oturuyorlar.
Mürsel: Sizi Biraz Gergin Gördüm Ferit Bey...Bi Sorun mu Var?
Ferit: Selinle Aramız Açıkken Bunu Normal Karşılayamam.
Mürsel: Neden Açıldı Peki?
Ferit: HEDEF'le İlgili Bi Şeyler Öğrenmiş...
Mürsel: Selin Hanım Sizinle İlgili Bi Şeyler Öğrenmişte Olabilir mi Peki?
Ferit: Bana Her Şeyi Anlatmadan Asla Yüzümü Bile Görmeyeceğini Söyledi...HEDEF'i Anlatamam! Bilmesini İstemiyorum!
Mürsel: Ferit Bey LÜtfen!...Selin Hanımın Bence Bilmeye Hakkı Var!
Ferit Selini Her Şeye Rağmen Aslında Çok SEviyor...Mürsel Biraz Geri Çekilir...
Ferit: Tamam! Seline Her şeyi Anlatacağım...
Mürsel Üstü Açık Bir Şekilde Konuşuyor.
Mürsel: Peki Ya Kaptan?
Ferit: Sen Haddini Aşma İstersen!
Mürsel Tekrar Geri Çekilir,Haddini Aştığını Anlamış...

5.BİR DEPO İÇ-GÜN
Selin,Vural Başkan,Fig.
Vural Başkan Depoya Doğru İlerliyor,Selin Hala Ayakları Ve Elleri Bağlı,Ağzı Bantlı Bir Şekilde Bağırmaya Çalışıyor,Gözleri Yaşlı...Sinirleri İyice Bozulmuş,Paniğe Kapılmıştır.
Vural Yanına Yaklaşır.
Vural (Seslenir) : Selinn...Selinnn Hanım...
Selin Yine Bağırmaya Çalışıyor, Beni Kurtarın Şeklinde,Vual'ı Görünce Giderek Paniği Artar.Vural Yüzünü Eğer,Göz Göze Gelirler...
Vural: Buradasınız Selin Hanım...Korkmanıza Gerek Yok! Öncelikle Hoş Geldiniz...
Selin Umutsuzca Başını Sallar...Vural Korkmaması İçin Adeta Bir Baba Şafkatiyle Selin'e Sarılır.
Vural: Şimdi Sakin Olun Selin Hanım! Ağzınızdaki Bantı Açacağız...
Vural'ın İşaretiyle Adamlarından Biri Bantı Açar.
Selin: Bırakın Beni!
Vural Parmağıyla ''Sessiz''İşareti Yapıyor.
Selin: Ne OLur Bırakın! Bırakın!
Selin Ağlıyor Hıçkıra Hıçkıra,Vural Sakinleşmesi İçin Selin'in Bağlı Olan Ellerinden Tutar.
Vural: Size Zarar Vermeyeceğiz!
Vural Selin'e Gülümsüyor.
Vural: Bundan Emin Olabilirsiniz!
Selin: Ne İstiyorsunuz Benden? Ben Sizi Tanımıyorum!
Vural: Sakin Olun!..Tanışacağız...Sakin Olun! Lütfen!
Selin (Ağlayarak) : Yalvalıyorum Bırakın Beni! Ne Olur? Bırakın...Benim Hiç Bi Şeyden Hiç Kimseden Haberim Yok!
Selin Aslında Hala Belli Etmemeye Çalışsa da Korkuyor,Endişeli.
Selin: Ne İstiyorsunuz Benden?
Vural: Öncelikle Selin Hanım Size Asla Zarar Vermeyeceğiz! Siz Kimsiniz? HEDEF Diye Bi Örgütten Haberiniz Var mı? Ferit Kalkavan İle Yakınlığınız Ne Derecede?
Selin Bu Sorular Karşısında Şaşkın.

6.FERİT VİLLA-SELİN ODA İÇ-GÜN
Ece.
Ece Selin'in Odasına Girer.Etrafa Bakıyor.Baş Ucunda Abisi Ferit Ve Selinin Çerçevelenmiş Resmini Görür.Eline Alıp Bakar.Sinirle Yere Atar,Çerçeve Parçalanır.Gardrobuna Yönelir.Açar.Küçümsemeyle Ve Gıcıkça Bi Tavırla Bakıyor.
Ece: Salak.
Ece Selin'in Giysilerini Öylece Etrafa Fırlatır.Eline Geçirdiği Güzel Bir Elbiseye Bakar,Beline Sakladığı Makası Çıkartır Keser,Kesmeye Devam Ediyor...

7.İSTANBUL GENEL-GÜN

8.FERİT VİLLA-ECE ODA İÇ-GECE
Ece.
Ece Yatağında Yüz Üstü Yatar Pozisyonda,Skype Açık,Önündeki Tepside Yemek Var,Pirzola Yiyor,Betül İle Konuşuyor.
Ece: Valla...Salak Şey Oh Olsun Ona!
Betül: Hala Konuşmuyorlar mı Peki?
Ece (Sinirle) : Neden Konuşsunlar Betül? İyi ki de Konuşmuyorlar...Abimi Zaten Çok Üzdü! Umarım Bi Daha Hiç Konuşmazlar.(Taklit eder) Aşkım Ferit,Canım Ferit,Seni Çok Seviyorum Ferit...Hep Bi Numara,Hep Bi Yapmacıklık Ya!...
Betül: Dönmez Diyorsun Yani Artık?
Ece: Dönmek mi?
Betül: Evet!...Evlilik İşi Şimdi Tamamen Bitti mi? Valla! Ben Bu Aşk Evlilikle Noktalanır Sanıyordum.
Ece (Sinirle) : Aşk mı? Ne Aşkı Kızım? Dedim Ya Hepsi Numara...
Betül: Sana da Bi Şey Söylenmiyor Ama...

9.FERİT VİLLA-BAHÇE DIŞ-GECE
Ferit.
Ferit Villa'ya Gelmiştir Arabasıyla,İçeri Doğru İlerliyor.

10.YOL TAKSİ İÇ-DIŞ-GECE
selin,Taksici.
Selin Takside,Heyecan İçinde.

11.VOLKAN ARABA-DENİZ KENARI İÇ-GECE
Volkan,Miray.
Volkan'ın Arabasında Konuşuyorlar,Ellerinde Dürüm Bi Şeyler Yiyorlar Deniz Kenarında.
Miray: O Kadar Sıkıldım ki...
Volkan: Bende Çok Sıkıldım...Ama Mücadeleye Devam...Pes Etmek Yok!
Miray: Bana Seni Seviyorum Der misin Volkan (Gülümsüyor)
Volkan: Şimdi Nereden Geldi Aklına Bu?
Miray: Öyle Geldi İşte! Hadi! Lütfen! Ama...
Volkan (Gülümseyerek) : Aşkım Benim...Prensesim Benim...Canım Sevgilim...Seni Çok Ama Çok Seviyorum...(Öpücük Atar)
2'SİDE İlk Kez Böyle Bir Aşk Yaşıyordur.Ama Aşk Ve İntikam Arasında Bir Çemberdedirler.

12.FERİT VİLLA-ÇALIŞMA ODASI İÇ-GECE
Ferit.

Ferit Çalışma Odasında Oturuyor,Kur'an Okuyor,Önünde Kapağı Kapalı Bi Laptop Var,Kur'an-ı Kapatıyor,3 Kez Öperek Gizli Sekmeye Koyar,Sekmeyi Kapatır.Ardından Laptop Kapağını Kaldırır Görüntü Açılır,Karşısında Canlı Olarak ''Barbaros Gümüş''Var,Bi Masada Oturuyor,Parmağındaki Büyükçe Kalın Gümüş Yüzüğün Parladığını Görürüz,Arkasındaki Duvarda İlginç Ve Tuhaf Şekiller Var,Özellikle İsrail Bayrağı Şeklindeki Yıldız Dikkatimizi Çeker.
Barbaros Gümüş: Kendinde misin Ferit?Bi Sorun Yok Di mi?
Ferit: Hayır! Yok Efendim.
Ferit Biraz İrkinir.
Barbaros Gümüş: Senin Hakkında Bazı Duyumlar Alıyorum Ara Sıra...Kaybettiğimiz Bi Şeyler Varmış!
Ferit: (Mahçupça) Evet!...Ama Halledeceğiz.
Barbaros Gümüş: (Parmağını Oynatır) Hallet! Yok Et! Çöz! Unutma! Kaybedeceğimiz 1 Saniye Bile Baharı O Ülkeye Getirememek Demek! İçerdeki Dostlarımıza Mahçup Olmak Demek! Bu GÖrev Bana Verilirken Ülkem İçin Tek 1 saniye Bile Düşünmedim! Çünkü! Biz Baharın Çocuklarıyız...
Ferit (Hararetle) : Bu Ülkeye Ekonomisiyle,Enflasyonuyla,Sağcısıyla,Solcusuyla,Milletiyle Diz Çöktüreceğiz! Bundan Hiç Kuşkunuz Olmasın!

13.karanlık Kurul iç-gece
mister Cordun,Mister Hans,Mister Renard,Diğer 2 Kurul Üyesi.
Mister Cordun: (Türkçe Aksanıyla) Bu Ülkede İstediğimiz Bahar Havası Yaklaşıyor Beyler! Daha Şimdiden Gazetelerde,Televizyonlarda Bu İktidar'ın Dönemi Bitti! Havasına Geçirdi...Ama Unutmayalım ki! Bunlar İslamcı Kolay Kolay Gitmezler! Bize Diz Çökecek Kademelerdeki Elemanlar Şimdiden Belirlendi!
Mister Cordun Parmağını Sallıyor
Mister Cordun (Türkçe Aksanıyla) : 2 HEDEF'imiz Var! 1.cisi Dindarların Ve Cemaatlerin İtibarını Sarsmak! 2.cisi Ulusalcıları HEDEF Tahtasına Oturtmak! UnutmayınKi! Dindarlar Ve Ulusalcılar Çatısıyla Biz Kazanırız! Ama 3 Grup Çatısıyla Bu Ülke Yerle Bir Olur! O YÜZDEN Asıl Hedefimiz Ulusalcıları-Dindarları Ve Solcuları Çatıştırmak!
Seçim Yaklaşıyor Beyler! Bu 3 grubu Birbirine İyice Düşman Etmek Bu Ülke'nin İpini Çekmek Demektir! Yerel Seçim,Genel Seçim Derken Sıra Bu Ülke'nin Yeni Sistemini Ve İktidarını Seçmek Olacak! Portakallar Mortakallar Bize Yakın Medya Gruplarında Konuşuyor,Eskiden Tek 1 Elde Toplanan Reklam Gelirleri Ve Reyting Pastası Dağılımı Artık Bizim İstediğimiz Şekilde Dağılıyor! Bize Yakın Grup Hep Ön Planda,Bu Millete Tek 1 Medya İle Bile Neler Yaptığımızı Gösteriyoruz! Ama Yetmez! Sendikalar Greve ÇIksın! Her Yerde Açlık Ve Yoksulluk Var Diye Provakasyonlar Yapılsın! Tansiyon Öyle Bi Yukarı Çıksın ki Ortadan Kaybolup Gitsin! Demokrasi O Kadar İleri Gitsin ki Görünmez Hale Gelsin!...Fitne,Fesat Çıkartalım! Ayrık Otlarını Bir An Önce Temizleyelim!...Oda Olmadı Ulusalcıları Kullanarak ''Darbe''yi Kafalarına İndirelim!...

12.BÖLÜMÜN SONU...

Toggle Sidebar

Son konular

Üst Alt