HEDEF 13.BÖLÜM (Sezon Finaline Doğru!)

Durumu:

dizi kolik

Kayıtlı üye
Tepkime Skoru
17
Exe Puanı
Exe Coinı
İsim
uğur
BÖLÜM-EPİSODE
13.

#SezonFinalineDoğru

1.ZENGİN KUMARHANESİ İÇ-GECE
Taşkın,Fig.
Taşkın Bir Yandan Viski İçiyor,Bir Yandan Rulet Oynuyor,Markaları Dağıtır,Yanında Çok Güzel Ve Genç Mini Kırmızı Elbiseli Sarışın Bİr Kız Var,Taşkın Kızın Yanağını Mıncıklar,Makas Alır.
Taşkın: Sen Yenisin Galiba! Kaç Yaşındasın?
Sarışın Kız: 19!
Taşkın: Bu Gece Bu ZAMANA Kadar Tüm Bildiklerini Unutacaksın! Oyunu Kazanırsam Bu Gece Bendesin...
Taşkın Oyunu Kazanır.
Taşkın: Bendesin...

2.GÖKDELENLER-ZAMANIN HIZLA AKIŞI GECE-GÜN

3.BİR DEPO İÇ-GÜN
Ferit,Fig.
Ferit Arabasıyla Eroin Ve Kitapların Bulunduğu Depo'ya Arabasını Deponun Dışında Bırakarak Girer.Ferit Yanındaki Adamından Bi Çakı Alır Ve Eroin Paketini Açar,Eroinin Eliyle Damağına Götürerek Tadına Bakıyor,Test Ediyor.
Ferit: Hmm...Güzel! Baya Kaliteli Mal! (Adamına Bakıyor) Söylenildiği Kadar Varmış dimi Macit!
Ferit Çakıyı Tekrar Adamına Veriyor.Eline Üzerinde REŞAT NURİ GÜNTEKİN ''YAPRAK DÖKÜMÜ''Kitabını Alır.
Ferit: En Sevdiğim Roman! (Mırıldanıyor) ''Yaprak Döker Bir Yanımız,Bir YAnımız Bahar Bahçe''
Ferit Kitabı Açar,İçindeki Eroin Paketini Görürüz....

4.FLASHBACK-DEPO-TIR İÇ-GÜN
Narkotik Şube Baş komiseri Batu,Komiser Aslı.Fig.
Narkotik Şube Depoya Baskın Verir,Batu ve Aslı Tırın Kapağını Birlikte Açarlar Ve GÖrdükleri Karşısında Şaşkınlar Streç Filme Sarılmış Çeşit,Çeşit Kitaplar Vardır,Olsa ki Onlar Uyuşturucu Baskını Yapmışlardır.
Batu (Sinirle) : Lan Yine Feyk Yedik Amına koyim.Bu Nasıl İş ya? O İhbarı Yapanı da Yaptıranı da....

5.BİR DEPO İÇ-GÜN
Ferit,Fig.
Eroin Paketini Görüyoruz,Ferit Kitabı Kapatır.
Ferit: (Kitabı Sallıyor) Akşama Şevkiyat Var! Ona Göre Hazırlanın!
Ferit Kitabı Atar,Gidiyor.
Macit: Emredersiniz Efendim!.

6.MİRAY EV-SALON İÇ-GÜN
Volkan.
Volkan Zile Basıyor Ama Evde Kimse Yok.Bu Kez Kendindeki Anahtar İle Açar.Eve Girer,Kapıyı Kapatır.İçeri Doğru İlerliyor,Etrafa Bakıyor.
Volkan: Miray,Miray Evde misin? Miray...
Volkan Bu Kez Ayakta Arama Yapıyor.
Miray Aranıyor.
Miray'ın Telefonunu Kanepe'nin Üzerinde Çalarken Görürüz.Volkan'da Bunu Fark Eder.Şüpheye Düşer,Endişelenmeye Başlar.O Sırada Birden Açık Ama Siyah Ekran Olan Plazma Televizyonda Bir Görüntü Belirir Canlı Olarak,Karanlık Bir Yer,Görüntü de Miray'ın Gözleri Siyah Bantla Bağlı,Korkuyor,Ağzı Bantlı,Elleri ve Ayakları da Bağlı Bir Şekilde.Bir Erkek Sesi Gelir Ama Ekran Göstermez.
Erkek Sesi: Volkan Karadut!
Volkan Plazma Televizyona Bakınca Şok Olur.
Volkan: Miray.
Erkek Sesi: Sevgilinle Vedalaş Volkan! Bizimle Uğraşmakla Hayatınızın Hatasını Yaptınız Ve Bunun Bedelini Sevgilinin Hayatıyla Ödeyeceksin!
Volkan: (Bağırır) Hayır!
Adamı Görmeyiz Ama Silahı Miray'ın Kafasına Dayar.
Volkan: (Bağırır) Hayırr! Yapma! Ne OLursun Yapma!
Adam Sesi: Artık Çok Geç Volkan!
Volkan: Hayırrr!
Silah Sesi Duyarız Ama Ekran Tekrar Kararır.Miray Öldürürdü mü? Öldürülmedi mi? Bilmiyoruz.
Volkan Çaresizce Bağırarak Ekrana Kapaklanır.
Volkan (Bağırıyor) : Miray,Hayırrrr!
Volkan Ağlıyor,Bi Taraftan da Sinirle Plazma Televizyonu Yerinden Sökerek Yere Atar,Belindeki Silahı Çıkartarak Defalarca Plazma Televizyona Ateş Eder.

7.TAYFUN EV-SALON İÇ-GÜN
Tayfun,Serap.
Bir Genç Kızı Yerde Ağzı Köpükler İçinde Yatarken Görürüz,Tayfun Ağlayarak Telefonda Abisiyle Konuşuyor,Yerde Genç Kızın Yanında Eğilmiş
Tayfun: (Telefon) Kız Uyuşturucu Komasına Girmiş,Ölmüş Abi!

8.TAŞKIN LÜKS EV-SALON İÇ-GÜN
Taşkın,2 Genç Kız.
Genç Kızlar Kanepe'de Oturuyor,İçki İçiyor.Tayfun Onlardan Biraz Mesafede Telefonda Konuşuyor,Viski Yudumluyor.
Taşkın (Telefon) : Tamam! Ağlama Lan.

9.TAYFUN EV-SALON İÇ-GÜN
Tayfun,Serap.
Tayfun (Telefon) : Nasıl Ağlamim Abi! Kız Ölmüş,Kurtar Beni!

10.TAŞKIN LÜKS EV-SALON İÇ-GÜN
Taşkın,2 Genç Kız.

Taşkın (Telefon) : Tamam! Ağlama.Halledeceğiz! Tayfun.Şimdi Sakin Ol Ve Sadece Bekle! Hiç Bi Şeye Dokunmadan Bekle!

11.TAYFUN EV-SALON İÇ-GÜN
Tayfun,Serap.
Tayfun (Telefon) : Tamam! Abi.
Tayfun Ağlayarak Telefonu Kapatır.Ne Yapacağını Bilemez Halde Ayağa Kalkar Bi O Tarafa Bi Bu Tarafa Dönüp Durur.
Tayfun: N'apacağım Ben Şimdi? Hiç Bi Şeye Dokunmamam Gerek! Sakin! Tayfun,Sakin Olmam Gerekiyor! Abim Halledecek.Halledecek Abim.

12.TAŞKIN LÜKS EV-SALON İÇ-GÜN
taşkın,2 Genç Kız.
Taşkın Kızlara Dönmüş
Taşkın: Kızlar Gidiyorsunuz!
Kızlar Kalkmaz Yerlerinden.
Taşkın: Hadi! Kızlar, Hadi! Hadi! Hadi!
Kızlar Çantalarını Ve Eşyalarını Alıp Gidiyorlar.
Taşkın: İyi Bok Yedin Tayfun!
Taşkın Arama Yapıyor.
Taşkın (Telefon) : Halletmemiz Gereken Çok Acil Bir Konu Var Efendim!

13.GÖKDELENLER DIŞ-GÜN

14.MİRAY EV-SALON İÇ-GÜN
Volkan.
Volkan Ağlar Bi Halde Çaresizce Kanepe'de Oturuyor.
Volkan: Seni de Kaybettim Miray! Aşkım Beni Affet Seni Koruyamadım.
Volkan'ın Telefonu Çalıyor,Cebinden Çıkartarak Bakıyor,Hiç Bilmediği Bir Numara
Telefondaki Adam: Sevgilinin Cansız Bedeni Beykozdaki Kimsesizler Mezarlığında Yatıyor,Mezarlık Girişinde Sağda,Mezar Taşı OLmayan,Üzerinde Gümüş Bir Yüzük Olan Mezar.
Telefon Kapatılır.
Volkan: Sen Kimsin? Kimsin Sen? Alo,Alo...

15.İZZET LÜKS EV İÇ-GÜN
İzzet.
Bi Masa Başında Ayakta Hafif Sakallı Bi Adam Görürüz,Masada Önünde Laptop,Laptop'ta Miray'ın Evinin İçinin Salonun Canlı Görüntüsü,Volkan'ı Oradan İzliyordur.

16.ORMANLIK YOL-AMBULANS-TAŞKIN ÖZEL ARAÇ İÇ-DIŞ-GÜN
Taşkın,Serap,Ambulans Şoförü,Ambulans Doktoru,Genç Hemşire,Fig.
Ambulansın Arkasında Taşkın'ın Özel Aracı Var,Önce Öndeki Ambulans Durur,Sonra Taşkın'ın Özel Aracı,Taşkın'ın Öndeki Adamı Kapısını Açar,Birlikte Ambulansa Yönelirler,Ambulansın Kapısı Açılır,Taşkın Ambulansa Biner,Serap'ın Sedyede Yatan Görüntüsü Serum Takılı,Hala Hayatta Kalma Şansı Var,Başında Ambulans Doktoru Ve Oldukça Genç Bir Sarışın Hemşire.Taşkın Oturur Kızı Kontrol Ediyor.
Taşkın: Ne Durumdayız?
Ambulans Doktoru: Uyuşturucu Komasına Girmiş Ama Hala Yaşama Şansı Var.
Taşkın Cebindeki İçinde Kırmızı Öldürücü Zehir Olan İğneyi Çıkartır.
Ambulans Doktoru: N'apıyorsunuz Siz?
Taşkın İğneyi Kızın Kalbine Saplar.Enjekte Eder.
Taşkın: Artık Yok!
Kızın Kalbi Durur Bunu Kalp Cihazında da Görürüz,---------------
Taşkın Ambulanstan İner,İğneyi Fırlatır,Ambulans Doktoru Ve Hemşire Şaşkın Ve Şok.
Taşkın: (Hemşireye) Sizde Daha Çok Gençmişsiniz Ama Yapacak Bi Şey Yok! (2 Adamına) Halledin!
2 Adamı Susturucu Silahlarla Önce Ambulans Doktorunu ve Genç Hemşireyi Ardından Ambulans Şoförünü Öldürürler.
Taşkın: Yine İş Çıktı Başımıza.

17.BEYKOZ KİMSESİZLER MEZARLIĞI DIŞ-GÜN
Volkan.
Volkan Kimsesizler Mezarlığına Gelir,Mezarlığa Girer,Etrafa Bakıyor,Sağ Tarafta Mezar Taşı Olmayan Mezarı Görür,Yanına Gelir,Üzerindeki Gümüş Yüzüğü de Eğilerek Alır.Ardından Ağlayarak Mezarı Elleriyle Toprağını Eşiyor.
Volkan (Ağlıyor) : Seni Burada Bırakmayacağım Aşkım,Kimsesiz Değilsin Sen Ben Varım (Bağırıyor) Mirayyyy
Bi Taraftan da Gözünün Yaşını Silmeye Çalışıyor.
Hızlı Kesmeler Sonunda Mezar Tamamen Açılır,Volkan Son OLarak Mezar Tahtalarını Alır Ama Mezar İçi Boş Bir MEzardır.
Volkan Duruma Şaşkın,Telefonu Çalıyor Aynı Kişi İzzet,Volkan Açar.
Volkan (Telefon) : Sen Oyun mu Oynuyorsun Lan Benimle?

18.İZZET LÜKS EV-GENİŞ TERAS İÇ-GÜN
İzzet.
İzzet (Telefon) : Sakin Ol! Volkan...Sakin Ol! Bu Ne Şiddet,Celal! Bu Sadece Bi Fragmandı!

19.BEYKOZ KİMSESİZLER MEZARLIĞI DIŞ-GÜN
Volkan.
İzzet (Ses/Reverb) : Esas Olan Filmdir! Fragmanlar Yanıltır,Şimdi Seninle Bir Oyun Oynayacağız! Asıl Filmi Görmek İstiyorsan Bi Miktar Para Harcaman Gerekecek! Adresini Sana Mesaj OLarak Atacağım Bi Kumarhaneye Gideceksin! Orada Benim Selamımı Söyle,Sana Kolaylık Göstereceklerdir,Oyunu Kazanırsan Spoi Vermek İstemem Ama Sevgilinin Yerini Öğreneceksin! Bol Şanslar...
İzzet Telefonu Kapatır,Adresi Mesaj Atar Volkan'a.

20.İZZET LÜKS EV-GENİŞ TERAS İÇ-GÜN
izzet.
İzzet Viskisini Yudumlayarak Etrafa Bakıyor.

21.SARAN HOLDİNG-YÖNETİM KATI-TOPLANTI ODASI İÇ-GÜN
Atilla Saran (Yönetim Kurulu Başkanı),Yönetim Kurulu Üyeleri,Ferit,Fig.
Yönetim Kurulu Toplantı Odasında Toplantı Yapılıyor,Atilla Bey En Başta Oturuyor,Üyeler Dağınık Bir Şekilde,Bensu Hanım Önünde Laptop Konuşmaları Kaydediyor.Ferit Hiç Kapıyı Bile Çalmadan Yanında 2-3 Adamıyla Birlikte Dalar Toplantı Odasına
Atilla Saran: Toplantı Bitmişti Zaten Arkadaşlar Çıkabilirsiniz.
Yönetim Üyeleri Bensu Hanım Dışında Çıkıyorlar.
Atilla Ayağa Kalkar,Feritle Karşı Karşıya.
Atilla: Bu Ne Cüret Ferit Bey,Toplantı Odasına Bu Şekilde Nasıl Girersiniz Siz!
Ferit Kendinden Emin Bir Şekilde
Ferit: Size Bi Anlaşma Teklifinde Bulunmak İstiyorum Atilla Bey,Gürkan Bey'den Aldığınız Hisseleri Geri İade Edin Bi Sonraki Parti Şevkiyatını Sizin Deponuza Transfer ederim.
Atilla Bu Anlaşmaya Olumsuz Yanıt Verecektir.
Atilla: Benim O Taraklarda İşim Yoktur!
Ferit: Bence Hiç Bi Şey İçin Bu Hayatta Asla,Asla Demeyin! Oynatalım Bensu Hanım.
Bensu Hanım Laptoptan Atilla Bey'in Özel Hayatına Dahil ''Seks Görüntülerini''Gösteriyor.
Atilla Bey (Şaşkın) : Bensu Sen?

22.FLASHBACK-FERİT VİTA ARAÇ İÇ-GÜN
Ferit,Bensu Hanım.
Ferit Ve Bensu Karşılıklı Olarak Oturmuş Konuşuyorlar,Ferit Bensu Hanıma Bi Anlaşmada Bulunuyor Reddemeyeceği.
Ferit: Sizden Bizim İçin Çalışmanızı İstiyoruz Bensu Hanım,Size Reddedemeyeceğiniz Bi Teklifte Bulunuyorum,İstediğiniz Kadar Para,Mal,Mülk,Araba,Ev...Bu Cazip Teklifime Hayır Diyemeyeceğinizi Umuyorum!
Bensu Olumlu Yanıt Verir,Gülümseyerek
Bensu (Gülümseyerek) : Hay! Hay! Sizinle Çalışmak Benim İçin Onurdur Ferit Bey...Anlaştık!
Ferit: Akıllı Kadınları Severim...

23.SARAN HOLDİNG-YÖNETİM KATI-TOPLANTI ODASI İÇ-GÜN
Ferit,Atilla Saran (Yönetim Kurulu Başkanı) ,Bensu Hanım,Fig.
Ferit: Bu Kadarı Yeterli! Valla! Güzel Performans Çıkarmışsınız! Görüntüler Tam Oscarlık...Bunu Eşinizin Ve Çocuklarınızın Görmesini İstemezsiniz Herhalde!
Atilla Hafif Kafasını Sallar Çaresizce.
Ferit: Doğru Tahmin Etmişim! Sanırım Anlaştık! O Zaman Hisselerin Yeniden Gürkan Beye Devri İçin Gerekli Adımları Bi An Önce Atıp,Bi Sonraki Şevkiyatı Bekleyebilirsiniz.
Ferit Gidiyor,Bensu Hanımda Artık Yönetimden Ayrılmak Üzere Feritle Beraber Gidiyor.
Ferit (Duraksar) : Ha! Bu Arada,Bundan Sonra En Yakınınızdakilere Bile Güvenmemenizi Size Tavsiye EDerim,Ne de Olsa! Devir Menfaat ve Çıkar Devri Öyle Değil mi?
Ferit Ve Bensu Hanım Gidiyor.

24.GÖKDELENLER DIŞ-GECE

25.ZENGİN KUMARHANESİ İÇ-GECE
Volkan,Fig.
Volkan Yanındaki Adamlarla Mekana Girer,Mekanda Etraftaki Masalarda Rulet,Poker Vs. Oynayanları Görüyoruz.
Volkan: Oyun Bitti Beyler...Oyun Bitti!
Mekan Sorumlusu Adam: Bu Mekana Destursuz Girilmez!...Ne Oluyor Lan?
Volkan: Adam Haklı Beyler! Dağıtın...
Müzik Altı.
Ahmet Kaya ''Hani! Benim Gençliğim Nerde?''
Ve Kavga Başlar Tekmeli,Tokatlı,Yumruklu...Volkan Üzerinde İçki Bardakları da Olan Bi Masayı Ayağıyla İter,Dağıtır,Masa Ters Döner,Özellikle Mekandaki Kızlar Korkuyor,Kavga,Gürültü Arasında
Volkan Masaların Birindeki ''Viski''Bardağını Fırlatır,Bardak Duvara Rast Gelir,Çarpar,Kırılır,Parçalanır.Volkan'ın Gözlerindeki O Hırs Ateşini Görürüz...Yumruklar,Tekmeler,Kavgalar Devam Ediyor.Mekan İyice Dağılır,Bazı İçki Şişeleri Kafalarda Parçalanır.Volkan Mekan Sorumlunun Kafasını Masaya Dayar,Silahı Kafasına Dayıyor.
Volkan: Sana Günah Ve Haram Olan 3 Şey Söylüm...İçki,Kumar,Faiz...Bunlar Bi İnsanın Başına Bela Olan En Büyük Nüsubetlerdir,Bütün Kötülüklerin Anasıdır...Şimdi Bana Patronunuzun Yerini Söyleyeceksin!
Mekan Sorumlusu: Bilmiyorum Lan! Bilmiyorum...
Volkan: O Zaman Benden Günah Gitti!
Mekan Sorumlusu: Tamam! Tamam! Söyleyeceğim...
Volkan (Bağırarak) : Nerdee?
Mekan Sorumlusu: Patronun Değil! Ama Avukat CEngiz Var Bi Tane Onun Evini Biliyorum,O Kızın Nerede Olduğunu Biliyor.
Volkan: Söyle!
Mekan Sorumlusu: Kadıköy'de Belediye Binasının Tam Karşısı!
Volkan Adamı Bırakır,Gidiyor...
Volkan: Gidiyoruz Beyler....
Mekandan Ayrılıyorlar...Adam Kendine Bi Çeki Düzen Verir.
Mekan Sorumlusu Adam: Toparlayın Etrafı!

26.MİRAY EV-SALON İÇ-GECE
Volkan.
Müzik Altı Devam.
Volkan Eve Anahtarı İle Girer Ağlıyor,İçeri İlerler,Kanepeye Otururken Elindeki Anahtarı Yere Düşürür,İç Çeke Çeke Ağlıyor,Bitkin Ve Çaresiz,2 Elini Burnuna Yelpaze Etmiş,Miray'ın Sehpa Üzerindeki Çerçevelenmiş Fotoğrafına Bakar,Ayağa Kalkar Eline Alır Bi Süre Ağlayarak Bakar,Ardından Çerçevelenmiş Fotoğrafı Tekrar Yerine Koyar,Evden Çıkmak Üzere Gidiyor...

27.YOL-VOLKAN ARABA İÇ-GECE
Volkan.
Volkan Gözleri Yaşlı Arabasını Kullanıyor.
Volkan: Seni Bulacağım Miray,Seni Bulacağım Aşkım,Ne Pahasına Olursa Olsun Seni Bulacağım.

28.SOKAK-VOLKAN ARABA DIŞ-GECE
Volkan.
Volkan Sokak Arasında Arabasını Bırakır,Gözleri Yaşlı Ağlamaklı Koşuyor.
Senarist (Ses/Reverb) : Volkan,Koşuyordu...Hayata İsyan Ede Ede Koşuyordu,Ama Bilmiyordu ki Onu Durduracak Tek Gücün Kendisi Olduğunu,Volkan Bilmiyordu Hayata Nasıl Tutunulur,Kaybettiklerinin Acısını Nasıl İçine Gömebilir.

29.SENARİST EV İÇ-GECE
senarist.
Senarist Cam Kenarında Yüzünü Göstermeyiz,Elinde Kahve Yudumluyor.Manzarayı Seyrediyor.Laptobunun Başına Geçip Tekrar Kaldığı Yerden Devam Ediyor.
Senarist (Ses/Reverb) : Ama Onlarda Bilmiyordu Hepimiz Bir Gün Aynı Kapıda Buluşacak Ve Aynı Makama Hesap Verecektik! Her Şeye Rağmen Hep Umut! Ve Mücadele...Çünkü! Bu Hayatta Yalnızca İnançlı Ve Mücadele Edenler Ayakta Kalabilir...
Kamera Duvarda Fenerbahçe Formasının Yanındaki İki Çember Ortasındaki Büyük ''HEDEF''Yazısına Yönelir...Zoom Yapar,Kitlenir.
Ekran Kararır.

13.BÖLÜMÜN SONU...