HEDEF 14.BÖLÜM (Derin İtiraflar)

dizi kolik

ÜYE
''Bu Dizideki Kişi Ve Kurumlar Tamamen Hayal Ürünüdür,Gerçek Kişi Ve Kurumlarla Hiçbir Alakası Yoktur''

1.ULU CAMİİ İÇ-GÜN
genç Cami İmamı,Suikastçi.
Müzik Alt:
İsmail Altunsaray ''Üryan geldim üryan giderim''
Sabah EZanını Okumak İçin Cami Kürsüsüne Geçer GEnç İmam Üzerinde Cübbe,Kafasında Takke.Cami Kürsüsünden Ezanı Okuyacağı Sırada Parmağında Gümüş Yüzük,Yüzünde Sakallı Bir Adam Camiye Ayakkabılarını Çıkarmadan Girer,Susturucu Takılı Silahı Çıkartır Genç İmama Doğrultur ve Oracıkta Sıkar İmama.İmam Kanlar İçinde Olduğu Yere Yığılır.

2.ÜNİVERSİTE-TARİH BÖLÜMÜ İÇ-GÜN
Tarih Profesörü Feridun Akça,Tetikçi Genç,Fig.
Müzik Alt Devam...
Tarih Profesörü Feridun Akça Tarih Dersine Girmiş,Tarih Anlatıyor,Gençten Bir Öğrenci Bölüme Girer.
Feridun (Şaşkın) : Bi şey mi oldu evladım?
Genç Öğrenci Susturucu Takılı Silahı Belinden ÇIkartır,Genç Öğrenciler Korkuyor.
Genç Öğrenci: Kafirlere Ölüm! Kafirlere Ölüm!
Profesör Feridun'a sıkar.Genç Öğrenciler Korku Ve Telaş İçindeler,Feridun Olduğu Yere Yığılır Kanlar İçinde...

3.ATATÜRK HAVA LİMANI-DIŞ HATLAR İÇ-GÜN
Selin,Fig.
Selin Gitmekle Gitmemek Arasında Bi Çizgide
Müzik Alt.
''Sezen Aksu-Gidemem''
Hava limanının Bekleme Bölümünde Oturuyor,Yanında Tekerlekli Bavulu,Etrafa Bakınıyor,SEvgilisiyle Selfie Çekilenler.Selin Yerinden Kalkar Bavulunu Sürükleye Sürükleye İlerliyor Hızlı Kesmelerle
Noter Bölümüne GElmiş Pasaportu Onaylatırken Bi An Durur Vazgeçer.
Selin: Vazgeçtim Ben.
Pasaportu Onaylatmaktan Vazgeçer Geriye Dönüş Yapıyor.Ama Aklında Soru İŞaretleri Vardır Hala,Aslında Ne Yapacağı KOnusunda Kararsızdır.İlerliyor Çıkış Bölümüne doğru...

4.YOL-VOLKAN ARABA DIŞ-İÇ-GÜN
Volkan.
Volkan Yolda,ARabayı oldukça Hızlı Kullanıyor.

5.TAKSİ İÇ-GÜN
Selin,Fig.
Selin Takside Oldukça Düşünceli Bir Halde.

6.KARANLIK KURUL İÇ-GÜN
Mister Cordun,Mister Hans,Mister Renard,Fig.
Mister Cordun: (Türkçe Aksanıyla) Beyler Türkiye'de İstediğimiz Atmosfer Sonunda Yaşanıyor! İmamınoğlu,Sütçü'nün oğlu,Hacının Oğlu Derken Anketleri İstediğimiz Oranda Manipüle Ederek Algı Operasyonunu Yaptık! Yakında GÜNEŞ Bizim İçin Tekrar Doğacak! 1-2 Cami Turları,2 Yasin Okutarak Din Tüccarlarına Bile Taş Çıkartacak Hareketlerde Bulundu Adayımız! Özellikle Büyük şehirler de İstediğimiz Oranda Oy Desteklerini SAğladık Sayılır! Geriye Halkın Nabzını Tutan Siyasetçilerin Ve AYak Bağlarının Ağzını Kapatmak Kaldı! Ellerindeki Medyanın Aslında İstediğimiz Zaman Bizim Algılarımıza Hizmet Edeceğini Anlayacaklar!
Mister Hans: Sahildeki Adamlarımıza Daha Fazla Sipariş Vermeyiliz! Gerekirse Misyonerleri Kullanıp Dez Avantaj Elde Etmeyiliz! Bugüne Kadar Yaptığımız Büyük Çalışmalar ve Yatırımlar KARŞILIĞINDA Sonunda Bahar Bizim İçin Tekrar Gelecek! Anketler İstediğimiz Oranda Farkı Çoktan Attı Bİle! Geriye Son Mart Gününün Son Sıcakları Kaldı...
Mister Renard: Yeni Zellanda,Hollanda,Afrika,Arabistan Derken Bizimkiler Malı Çoktan Götürdü bile,O Kol Saatlerini Biz O Makam Sahiplerine Boşuna Hediye Etmedik,Gerektiği Zaman Operasyon Çekmesini de Bilecekler! Aksi Takdirde Baştaki Adamı İndirip,İYİ Kadını Yüceltmesini de Biliriz biz...
Mister Cordun: Bizim İçin En Önemlisi Büyük Şehirler,Plazalar...Buraları Ele Geçirdik mi Türkiye'yi de İstediğimiz gibi Avcumuzun İçine Alırız....Biz O Yatırımları,Harcamaları Boşuna Yapmadık Adaylarımıza,O Adaylar Bizi Tekrar Ayağa Kaldıracak,Güçlendirecek...Metropoller de Daha Büyük Eylemler Yapmayılız! 1 İmamla,1 Profesörle Olmaz Bu İşler! Daha Güçlü Ve SEs getirecek Eylemlere İmza Atmayılız! Aksi TAkdirde BUnların Etkisi Kısa Sürede Geçer...Kısa Bir Süre İçinde Operasyonlar Artsın! Gerekirse Yeni Zellanda Gibi Camilere Saldırı Yapılsın! Zaten Oradaki Adamımızda Türk Hükümetini Suçlayıp duruyor...İmralıdaki Adamımız Gerektiği Zaman Alsa Çıkartırmalı! 2 Parti desteği değil Daha Fazla Parti Desteği Şart Bize!...Güneş Doğduğunda İmralıda Bize Katılacaktır! Halk Kendisine Verilen Sözlerden Bıkmış durumda...İcraat Nerede Diye Soruyorlar...O İcraatları da Bizimkiler Yapmalı! Ekonomik Vaadler Defansta Kaldı! Tüpçü Tüpsüz,Dişçi Dişsiz,İşçi İşsiz Kalıp Grevlere Başvurmalı ki...Gelecek Erken SEçimlerde Bize Daha Fazla Güven Oyu Aksın...Yoksa Bunlar Bizim Hücre Evimize Kadar Girip Bizi Boğazlayacak! Baksanıza Şİmdiden Partideki Adamımıza İdam İsteyen Magandalar Bas Bas Bağırıyor...Kılıçlar Daha Fazla ÇEkilsin gerekirse! Çekilsin ki Bu Süreç Burada Bitmesin,Ak Gitsin Kan Aksın!....
Mister REnard: Şİmdilerde Günülden Gönüle Bir Yol Vardır Türküsünü Söyleyenler Bilsinler ki! O Gönülleri Karartmasını da,O yolları Kapatmasını da biliriz biz...Onlar Hiç Merak Etmesin! Hatta Daha Fazla Çalışıp Kılcallardaki Adamlarımızla Beraber Atmosferi Tersine Çevirmeliyiz! Mesela Bir Rant Ordusu Kurup,Paraları Kasalarda Değil! Bankamatiklerde Saklamayılız! Ee! Gün GElecek O paralar Bizim Çok Daha Fazla İşimize Yaralacak! Atmosfer Tersine Dönerse Kazan Kaldıran da Çok Olur...Bakanlara Verdiğimiz Rüşvetler,Millet vekillerine Dağıttığımız İçi Dolu Zarflar Bu Ülke'nin Menfaat ve ÇIkar Örgütlerine Karşı Yürüttüğümüz KAmpanyalar Gün GElecek Bizim İçin Bir Beka Sorunundan da Daha Fazlası Olacak! İPleri Şimdiden Elimizde Tutarım ki Gelecek Nesiller Onlarla Beraber Bizimde Mezarımıza Tükürmesinler...

7.HER HANGİ BİR BOŞ DEPO İÇ-GÜN
Miray.
Miray'ı Üzerinde Mini Kot Bir Etek Boğazından Asılmış Bir Şekilde Görürüz,Urgan Boğazında.

8.BEŞİKTAŞ STADYUMU-GENEL ÇEKİM-KUŞ BAKIŞI DIŞ-GÜN

9.BEŞİKTAŞ STADYUMU-TAM ORTASI DIŞ-GÜN
Ferit,Vural Başkan.Görkem,Fig.
Ferit Ve Vural Başkan Karşı Karşıya.
Ferit: Kendinizi Çok Akıllı Sanıyorsunuz Diğil mi?Bizimle Uğraşan Bedelini Öder.Tek Kale Maç Oynamıyoruz Biz.Vatan Kurtalıyoruz.Bu Vatanı Sizin Ve Sizin Gibi Düşünen Asalaklardan Kurtalıyoruz
Vural Başkan Sert Sert Bakıyor Ferite
Vural BAşkan: Siz Buna İnanıyorsunuz! Kendinizi Buna İnandırmak İstiyorsunuz! Ama Bu Vatanın Gerçek Evlatlarına,Gerçek Sahiplerine,Kuvayi Milliye Gücüne Asla Kendinizi Ve Arkanızdaki Şer Odaklarını İnandıramayacaksınız! Sizin Kime Hizmet Ettiğinizi Biliyoruz Biz.Arkanızdaki Güç Bu Vatanı Diz Çöktürmeye Yetmeyecektir Allah'ın İzniyle.
Ferit: Defansa Geç! Tek Kale Maç Yapalım! Elinizdeki Bilgiler Sadece Bi Yalandan,Deli Saçmalığından İbaret
Ferit Sert SErt bakıp Vural'ın Göğsüne Parmağıyla tıklatıyor
Ferit: Bunu Pekala Sizde Çok İyi Biliyorsunuz! Biz Vatan SAvunuyoruz,Karşımızda Değil Yanımızda Yer Almanızı Öneririm Size Vural Başkan,Aksi Takdirde Olacaklardan Biz Değil,Siz Sorumlu Olursunuz...
Vural Başkan: Ben Doğrunun Ve Güzel'in Yanındayım! Sizin gibi Vatan,Millet,Sakarya Edebiyatı Yapıp Bu Ülkeye SAvaş Açanların değil! Bizim Allahtan Başka Kimseden de Korkumuz Yoktur! Evel Allah...
Ferit: Görkem! Çakıyı Ver...
Görken Çakıyı Verir.
Ferit Çakıyı İkisinin Arasına Çimene Atar Dik Bir Şekilde Çakı Çimene Saplanır.
Ferit: Burası Bizim! Bu Ülke'de Bizim...Gerekirse Kan Akar,Akıtırız Ama Kimseye Vermeyiz!
Ferit Eliyle Silah Hareketi Yapar
Ferit: Tak...Yakında Tekrar Görüşeceğiz Vural Başkan.
Ferit Vural Başkan'ın Yanından Ayrılıyor...

10.BEŞİKTAŞ STADYUMU-KUŞ BAKIŞI GENEL GÖRÜNTÜSÜ DIŞ-GÜN

11.HER HANGİ BİR DEPO İÇ-GÜN
Miray,Volkan.
Miray'ın Cansız Bedeni Asılı Halde Duruyor.Volkan Gelir Şok Bir Şekilde Üzgün Halde Bakıyor.
Müzik Alt.
İsmail Altunsaray ''Üryan Geldim''
Volkan Miray'ın Cansız Bedenine Göz yaşları Aka Aka Bakıyor,Yanına Doğru ilerliyor,Yanına Gelir,Elleriyler Göz yaşlarını Tutmaya Çalışıyor.
Volkan: Miray,Aşkım Seni Koruyamadım! Affet Aşkım! Affet Beni...(Bağırır) Mirayyyy.....Hayırrrrrr!
Volkan Miray'ı Asıldığı Yerden Alır,Cansız Bedenini Öper,Dudağından Öper...Ağlıyor
Volkan: Neden Allah'ım Neden? Onu da Benden Neden Aldın?
Volkan'ın Gözlerini İyice Hırs Büyümüş.
Volkan: Bunun Hesabını Verecekler! Tüm Yaptıklarının Hesabını Verecekler! Onlardan Bunun Hesabını Soracağım...HEDEF (Bağırır) Her şeyimi Aldın Benden HEDEF,Allah'ın Cezası HEDEFFF....
Haramilerin Saltanatı HEDEF!
Volkan Mray'ın Kalbini Yokluyor...Yüzünü Okşuyor
Volkan: Aç gözlerini aşkım,Bak Ben Geldim.

12.SELİN EV-SALON İÇ-GÜN
Ferit,SElin.
Ferit Ve Selin Karşılıklı Olarak KOnuşuyorlar.
Selin: Gerçekleri Duymak İstiyorum Ferit! Sadece Ve Sadece Gerçekleri.
Ferit: Bende Senden Bana Bi Söz vermeni İstiyorum.
Selin: Ne Sözü Bu?
Ferit: Benimle Evleneceksin!
Selin Hafif Kafasını Sallar.
Ferit Anlatmaya Başlarken Biz Keseriz.

13.İSTANBUL GENEL GECE-GÜN

14.MEZARLIK DIŞ-GÜN
Volkan,Vural Başkan,Fig.
Miray Toprağa Verilmiştir.Volkan Miray'ın Acısıyla Üzgün,Gözleri Yaşlı.Fonda Duygusal Bir Müzik Çalıyor.
Vural: Başın Sağ olsun Evlat! Hepimizin Başı Sağ Olsun! Birini Kaybetmenin Acısı Nedir En İyi Ben Bilirim! Evlat Acısı Yaşadım,Evladımın Acısını Hala Şuramda hissediyorum.Ama Acılarla Yaşanmaz Toparlanman Lazım! Mücadelemiz Devam Ediyor...Ölüm Bir Yokluk Değil! Bu Alemden Diğer Bir Aleme GEçiştir!.

15.İSTANBUL GENEL-CAMİ GÖRÜNTÜSÜ DIŞ-GÜN
arşta Bayrak,Kuş Bakışı Cami Görüntüsü.

16.SELİN ARABA İÇ-GÜN
Selin.
Selin Arabasını Kullanıyor,Kendinden Emin Bir Yüz İfadesi Var,Torpido Gözündeki Dinleme Kayıt Cihazını Görürüz.

17.FLASHBACK-SELİN EV-SALON İÇ-GÜN
Selin.
Selin'in Elinde Kayıt Cihazı,Kayıt Cihazını Saklayacağı Yeri Belirliyor,Cihazı Kitaplar Arasına Saklar.Görünmeyecek Bir Şekilde.

18.SELİN ARABA İÇ-GÜN
Selin.
Selin Arabasını KUllanıyor,1 Eliyle de Kayıt Cihazının Dinleme Tuşuna Basar.
Ferit (Ses-Reverb) : HEDEF Derin Bir Yapılanma! Bürokrasinin İçindeler! Yargının İçindeler! Devletin En Üst Makamlarında Adamları Var! Karar Mekanizmasındalar! Bende Bu Yapılanmanın Bi Parçasıyım.

19.BOĞAZ KENARI-SELİN ARABA DIŞ-İÇ-GÜN
Selin.
Selin Arabasıyla Boğaz Kenarına Gelir,Aracı Durdurur,Düşünceli Bir Halde.

20.GÖKDELENLER DIŞ-GECE

21.VOLKAN EV-YATAK ODASI İÇ-GECE
Volkan.
Volkan Aslında Uyuyamıyor,Gözleri Açık Düşünüyor.O Sırada Kendi Sesinden Sesler Duyarız.
Volkan (Kendi Sesi) :Yaptığının Hesabını Vereceksin! Cezanı Çekeceksin...
Volkan'ın Vicdanının Sesidir Aslında Bu Ses,İyice İrkilmeye Başlar,Kendinden Kaçmaya.
Volkan (Kendi Sesi) : Yaptığının Hesabını Vereceksin! Cezanı Çekeceksin...Cezanı Çekeceksin! Cezanı Çekeceksin!
Volkan Bİ o tarafa Bi Bu Tarafa Dönüyor Ama Vicdanının Sesi Onu Rahat Bırakmıyor.
Volkan Artık Çıldıracakmış gibi olur.
Volkan: Ama Bana da Çok Acı Çektirdiler,Bende Çok Acı Çektim,Sevdiklerimi Kaybettim,Birer Birer Kaybettim.Her Şeyimi Kaybettim.
Volkan'ın Karşısına Kendisi Dikilir Ayağa Kalkıp Delirecekmiş Gibi Olunca
Kendisi Silahı Kendisine Doğrultuyor,Volkan'ın Yüzünden Silah Sesi Duyarız.

22.FLASHBACK-ISSIZ ETRAFINDA AĞAÇLAR DOLU BİR ALAN-LÜKS 1 ARAÇ İÇ-GECE
Han Altıok,Sevgilisi Güneş.Fig.
Han Sevgilisinin SAçını Okşuyor,Sevgilisi Güneş Ona Bakarak Gülümsüyor.
Güneş: Seni Çok Seviyorum Biliyorsun Di mi?
Han: Bende Seni Çok Seviyorum Aşkım BEnim,Güneşim...
O Sırada Bi Silah Sesi Duyarız Susturucu Takılı Ve Güneş Tam Kafasından Vurulmuştur,Han'ın Üzerine,Göğsüne Düşer,Kanlar İçinde.
Han: (Şok) Güneş! Güneşşşş! (Bağırıyor) Hayırr! Güneşşşş.....

23.FLASHBACK (2) 1.BÖLÜM- VOLKAN EV-YATAK ODASI İÇ-GECE
Volkan,Miray.
Volkan Ve Miray Yatak Odasına Girmiş Ateşli Bir Şekilde Sevişirlerken Bi Yandanda Telefonuna Gelen Mesaja Bakıyor,Okuyor.
Mesajda Yazan ''Savcının Kızının Adresini Bulduk,Ne Yapalım?''
Volkan Sevişirken Mesaj Yazıyor.
Yazdığı Mesaj ''Benden Haber Bekleyin! ''

24.FLASHBACK (3) 1.BÖLÜM-VOLKAN EV-TERAS İÇ-GÜN
Volkan.
Volkan Telefonuyla Gizemli Bir Konuşma Yapıyor Ayakta!
Volkan (Telefon) : Kızı Öldürün!

25.VOLKAN EV-YATAK ODASI İÇ-GECE
Volkan.
Volkan Ayakta Çıldıracak gibi Olur.Kafasını Ellerinin Arasına Almış Vaziyette.
Volkan: Ama Benimde Canımı Çok Yaktılar,Benimde Canımı Yaktılar...

26.VİTA ARAÇ HER HANGİ BİR YER İÇ-GECE
Ferit,Futbol Kulübü Başkanı Sadık Bey,Fig.
Ferit Vita Araçta Oturuyor,Kapı Açılır,Sadık Bey Araca Biner,Ferit'in Tam KArşısına Geçer.
Sadık Bey'in Elinde Bi Çanta Dolusu Şike Parası
Ferit: Hoş Geldiniz Sadık Bey.
Sadık Bey: Hoş Bulduk Ferit Bey.
Ferit: İstediğimiz Anlaşma Sağlandı mı? Güzide Futbol Takımımızı Artık Daha İyi Yerlerde Görmek İsteriz.
Sadık Turalı: Hiç Kuşkunuz Olmasın! Gerekli Anlaşmalar yapıldı.
Sadık 1 Çanta Dolusu Paranın Kapağını Açar.Çantada Paralar Dolar Olarak
Sadık: Buda Sizin Komisyonunuz.
Ferit: Hmm...Güzel.Aslında Benim Değil HEDEF'in Parası Bu! Biz Değerlerimizi Her Zaman ÇIkarlarımızdan Üstün Tutarız.Öyle Değil mi?
Sadık: Tabi! Haklısınız Ferit Bey.
Ferit: Haklıyım.
Ferit Çantayı Alır
Ferit (Öndeki Adamına) : Kapıyı Aç Görkem!
Görkem Araçtan İner Arka Kapıyı Açıyor
Ferit: Görüşmek Üzere,SAygılar Sadık bey.
Sadık Çıkıyor Araçtan.
Sadık: Saygılar Bizden Ferit bey,Bey Efendiye Selamlar.İyi Geceler.
Görkem Araca Biner.
Ferit: Devam Et...
araç Devam Ediyor...

27.VOLKAN EV-YATAK ODASI İÇ-GECE
Volkan.
Volkan Yatak Odasında Spor Bir Halde,Üzerinde Siyah Bir Atlet Ve Altında Şort,Kum Torbasını Asmış Yumrukluyor Sert Bir Şekilde.Hırslı Bir Şekilde.

28.SELİN EV-SALON İÇ-GECE
Selin,Fig.
Selin Kırmızı Şarap İçiyor,Kitap Okuyor Kanepeye Oturmuş.Kapı Zili ÇAlar,Hiç Beklenmedik Birisidir,Ayağa Kalkar Şaşkınlıkla Yürüyor.Kapıyı Açar.
Adam: Geç Lan İçeri Geç!
Selini Sıkış Tepiş İteleye İteleye Salona Getirir
Selin: Kimsin Sen?Polis Çağırırım,Hemen Terk Et Burayı!
Belindeki Silahı Çıkartır,Selin'in Boğazını Kanepe'de Sıkıyor Sert Bir ŞEkilde Öldüresiye.
Adam: Kayıt Cihazı Nerede?
Selin Nefes Alamaz Bir Halde Boğazı Sıkıldığı İçin.Zorla Konuşmaya Çalışıyor.
Selin: Bırak Beni!.
Adam: Sana Kayıt Cihazı Nerede?Dedim...Cihaz Nerede?
Selin: Sana Hiç Bi Şey Söylemeyeceğim!

29.FLASHBACK-SELİN EV-SALON İÇ-GÜN
Selin,Ferit.
Ferit Ayakta,Selin Salonda Değil.Etrafa Bakınıyor,Kitapların Yanına Gelir İnceliyor,Aradaki KAYIT CİHAZINI Fark Eder.İnceliyor,Bakar.Kayıt Tuşu Açılı,Hiç Ellemez.Dokunmaz,Artık Anlamıştır Selinin Konuşmalarını Kayıt Ettiğini,Bu Sırada Selin Salona Gelir
Selin: Ne Yapıyorsun?
Ferit Şüphelendirmeden.
Ferit (Çaktırmadan) : Hiç Öyle Etrafa Bakınıyorum.Kitaplar Güzelmiş...

30.SELİN EV ÖNÜ-FERİT ARABA İÇ-GÜN
Ferit,Fig.
Ferit Aracına Biner Şoförün Kapısını Açmasıyla,Ardından Şoförde Biner Ve Araç Hareket Halinde.Ferit Telefon Konuşması Yapıyor.
Ferit (Telefon) : Selin Hanımı Takip Edin!

31.SELİN EV-SALON İÇ-GECE
Selin,Fig.
Selin'in Boğazı İyice Sıkılıyor,Adamın Elindeki Silahı Eliyle Almaya Çalışırken Arada Bi Kargaşa Çıkar Ve Silah Patlar Ama Kimin Vurulduğunu Bilmiyoruz Tabi!
Selin'in Yüzünde Görüntü Donar.

14.bölümün Sonu.

Toggle Sidebar

Son konular

Üst Alt