HEDEF 15.BÖLÜM (Sende Bizdensin! )

dizi kolik

ÜYE
''Bu Dizideki Kişi Ve Kurumlar Tamamen Hayal Ürünüdür,Gerçek Kişi Ve Kurumlarla Hiç Bir İlgisi Yoktur''
#SendeBizdensin !
BÖLÜM-EPİSODE
15.

GECE-İÇ SELİN EV 1.
Selin,Fig.
selin ve Tetikçi Adamın Arasında Çıkan Kargaşa Ve Silah Patlama Sahnesini Tekrar Veririz.Selin'in Yüzüne ZOOM

2.KAPALI YÜZME HAVUZU İÇ-GÜN
Selin.
Selin Tek Başına Kapalı Yüzme Havuzunda Yüzüyor,Kafasını Sudan Çıkartır.

3.FLASHBACK-SELİN EV-SALON İÇ-GECE
Selin,Fig.

Selin Ayakta,Yerde Adam Vurulmuş Kanlar İçinde Yatıyor,Selin Tedirgin ve Korkmuş Vaziyette,Adam Bi An Yerdeki Silaha Uzanacakmış gibi Olur Ama Selin Atak Yaparak Yerdeki Silahı Alır Adama Tek El Ateş Ederek Sıkar.

4.FLASHBACK (2)-SELİN EV-SALON İÇ-GECE
SELİN.
Selinin Ferit'i Aradığını Görürüz,Titrer Ve Korkmuş Vaziyette
Selin (Telefon) :Ferit,Bana Yardım Etmen Gerekiyor.

5.FLASHBACK (3)-SELİN EV-SALON İÇ-GECE
Selin,Ferit,Fig.

Selin Titrer Vaziyette,Ferit Eve Gelmiştir.Adamın Cesedi Ferit'in Bir Kaç Adamı Tarafından Toparlanıp Götürülmüştür...Ferit Selini Sakinleştirmeye Çalışıyor Ona Sarılıp,Saçını Öper.
Ferit: Tamam! Geçti.Geçti...Korkmanı Gerektirecek Bir Durum Yok Artık.
Selinin Yanaklarını Eliyle Tutuyor,Gözlerinin İçine Bakıyor.
Ferit: İyisin dimi? Artık Sende Bizden Birisin
Selin: Benden Ne İstediler?
Ferit: Muhtemelen Onları Rahatsız Edecek Onlara Ait Bi Şey Var Sende,Bunun Peşine Düşmüş Olabilirler.
Selin Bilmemezlikten geliyor hala Daha.
Selin: Nasıl?
Ferit: Onlar Senin Tahmin Ettiğinden de Güçlü Selin,Onlar Her Yerdeler...

6.KAPALI YÜZME HAVUZU İÇ-GÜN
Selin.
Selin Havuz Başına Gelir,Kendisine Getirilen Meyve Suyu Kokteylini Pipetle İçiyor.

7.FERİT'İN MEKANI İÇ-GÜN
Ferit,Fig.
Ferit Ayakta,Toplantıya Katılan Kişilerin Önlerinde ''HEDEF''Direktif Dosyaları.
Ferit: Arkadaşlar HEDEF'imiz Yalnızca Ülkeyi Değil,Üniversiteleri,Eğitim Kurumlarını,Medyayı'da Konsolide Etmek.Rektör Bey Nedir Durum?
Rektör: Profesör Feridun Akça Suikasti Sonrası Ortam Baya Bi Gerildi,Fitili Daha da Ateşlemek İçin Hazırda Bekliyoruz!
Ferit: Güzel...Bi Taraftan Ulusalcıları,Diğer Taraftan Ülkücü-Dindarları,Bir Diğer Taraftan da Solcuları Harekete Geçirmemiz Gerekiyor...Emniyet Güçlerini Üniversitelere Yığarsak Önlemi Alınamayacak Kargaşalar Çıkar
Ferit Oturur,Parmak Hareketiyle
Ferit: 1 Sağdan,1 Soldan,Bize Karşı Kim Varsa Ezip Geçeceğiz! Beklenen Bahar Yakın Arkadaşlar,Biraz Daha Sabredin....

8.BOĞAZ KENARI DIŞ-GÜN
Vural Başkan,Özel Birim Başkanı

Vural Başkan Ve Özel Birim Başkanı Azmi Boğaz Kenarında Konuşuyorlar,Azmi Martılara Yem Atıyor.
Azmi: Kayıt Cihazı Eline Ulaştı mı?
Vural Başkan: Henüz Değil! Galiba Hala Konuşmadılar.
Azmi: Şimdiye Kadar KOnuşmaları Gerekiyordu ama!
Vural: Bilmiyorum.
Azmi: Bu Kıza Ne Kadar Güvenebiliriz? Yani! Doğru Kişi Olduğuna Emin miyiz?
Vural: Geçmişe Dahil Bir Nefreti Var Babasına Karşı Anlattığına Göre Annesini Hasta Yatağında Yüz Üstü Bırakıp Gitmiş,Oda İntikam Peşinde Bence.
Azmi Vural'a Kendinden Emin Bir Şekilde Bakıyor
Azmi: Ben Bu Zamana Kadar Bir Çok Kişiye Güvendim,1 Kişi Bile Beni Yüz Üstü Bırakıp Gitmedi! Sırtımdan Vurmadı! Güvenimi Boşa Çıkarmadı...Sen Bu Devlet İçin Önemli Birisin Vural Yaptığın Sadece Bi Belediye Yönetmek Değil! Bi Şeylerin,Onların Farkındasın Ve Azimle Mücadele Ediyorsun! Seni Takdir Ediyorum...
Vural: Her Yeri Ahtapot Gibi Sarmışlar,Nerede? Ne Şekilde Oldukları Belli Değil! Bir Avuç İnsanız Şurada Farkında Olan! Ama Bizim Allah'ımız Ve İnancımız Var Ve O Kudretin İzniyle Biz Bu Oyunu Bozacağız! İnşAllah...
Azmi Omzuna Dokunur Vural'ın Destekler Şekilde
Azmi: İnşAllah,İnşAllah...Ha! Bu Arada Yeniden Aday Olman Yerinde Bi Karardı! Bu Ülke'nin Senin Gibilere İhtiyacı Var! Ve Eminim ki Yine Kazanacaksın!...
Vural Başkan: Bizim Derdimiz Makam,Mevki,Koltuk Sevdası Değil! Asla Olamazda! Bu Millet'in Aziz Sevgisi Yeter Bize! Biz Bu Millete Hizmetkar Olmaya Geldik! Ustanın da Dediği Gibi,Allah Bu Yoldan Ayırmasın Bizi! Yolumuz Hizmet Ve Hakikat Yoludur!...

9.İSTANBUL GENEL-GÖKDELENLER GÜN-GECE

10.CAMİ İÇ-GECE
Vural Başkan,Fig.
Vural Başkan Cami'de Allah'ın Huzurunda Cami Cemaatiyle Birlikte Akşam Namazını Kılıyor,İbadet Ediyor.Cemaatle Birlikte Rükuda Eğilip Kalktığını Görüyoruz.

11.OTEL-SUİT ODA İÇ-GECE
Ferit,Genç Ve Güzel Bir Kadın.
Ferit'i Daha Önce Birlikte Yine Aynı Otelde Olduğu Genç Ve Güzel Kadınla Yatakta Loş Işıkta Görüyoruz,Ferit'in Telefonu Komodinin Üzerinde.Ferit Ve O Kadın Sevişiyorlar Kadın Trans Palet Bir Gecelikle Seksi Bir Şekilde Ferit'in Üzeri Çıplak,Kadın Ferit'in Üzerinde Sevişiyorlar...Ferit'in Komodinin Üzerindeki Telefonu Çalıyor
Arayan: SELİN
Ekrana Görüntüsü Yansır.
Ama Ferit Orayı Bile Olmaz Sevişmeye DEvam Ediyorlar.Kamera Telefona ZOOM Yapar.

12.SELİN EV-BAHÇE-SALINCAK DIŞ-GECE
Selin.
Selin Bahçede Tek Başına Sallangaçta Oturuyor,Telefonu Elinde.
Selin Tekrar Arama Yapıyor,Bu Kez Vural Başkanı
Selin (Telefon) : Ben Vazgeçtim,Sizinle Aynı Tarafta Değilim!

13.CAMİ ÖNÜ-VURAL BAŞKAN ÖZEL MAKAM ARACI DIŞ-GECE
Vural,Cami Cemaati.Fig.
Vural Başkan 3-5 Korumaları Eşliğinde Özel Makam Aracına Doğru İlerliyor.Telefonu Kapatmıştır.
Cami Cemaati Destek Çıkıyor Yeniden Adaylığına,Adeta Bir Sevgi Seli Var.
Cami Cemaatinden Bir Adam
''Başkanım Allah Razı Olsun Sizden! Sonuna Kadar Yanınızdayız! ''
Vural Başkan ''Sağ Olun'' Şeklinde Elini Göğsüne Koyuyor.
Bir Diğer Adam
''Allah Sizin Gibileri Başımızdan Eksik Etmesin,Desteğimiz Sizinle''
Vural Başkan: Allah Hepimizden Razı Olsun! Arkadaşlar,Sağ Olun! Sağ Olun! Sizin Gibi Vatan Sever İnsanlarımız Var Olduğu Sürece Bizim Gibiler de Bu Memlekete Hizmet Etmeye Devam Edecek''
İnşAllah!...
Vural Makam Aracına Biner Korumaları Eşliğinde Ardından Öndeki Ve ARKADAKİ Aracında Hareket Etmeye Başlamasıyla Birlikte Gidiyor.

14.SANCAK MEDYA İÇ-GECE
Fig.
Çeşitli Bilgisayarlar Görürüz,Bilgisayarların Üzerinde Siyah Ekran Üzerinde Gri Renkle Büyük Harflerle ''SANCAK''Altında ise Beyaz Harflerle ''MEDYA''Yazıyor...Medya Yazısının Yanında Bi Onay İşareti Görürüz.Ve Birden Ekranda Şu Yazı Belirtilir ''HAK YİYEN'' Altında ''HACK YER''Bu Yazı Sürekli Gidip Geliyor.Ana Sistem Hacklenmiştir.

15.SANCAK MEDYA-ANA KOMANDA ODASI İÇ-GECE
Fig.
Ekranlarda Belirtilen Yazı ''HAK YİYEN'' ''HACK YER'' Sürekli Gidip Geliyor,Odadakilerde Şaşkın Bu Duruma
: Ne Oluyor Ya? Bu Ne Şimdi?
Diğer Bir Kişi
''Sistem Hacklemiş Olmalı!''

16.AYDIN SANCAK LÜKS EV İÇ-GECE
Aydın Sancak (Medya Patronu) ,1-2 Tane Hayat Kadını.Fig.
Aydın Sancak Bilardo Masasında Tek Başına Bilardo Oynuyor,Bilardoya Meraklıdır Kendisi.Genç Ve Güzel Bir Hayat Kadını da Bilardo Masasına Oturmuş Kırmızı Mini Kıyafeti İle Bacak Bacak Üstüne Atmış Kırmızı Şarabını Yudumluyor,Diğer Bir Hayat Kadını da Kanepede Oturuyor İçkisini Yudumluyor.Aydın Bey Istaka İle 1-2 Topu Deliğe Sokmayı Başarır.Adamlarından Biri Gelir Elinde Aydın'ın Telefonu.
-Efendim Buna Bakmanız Gerekiyor!
Aydın Telefonunu Alır
Aydın (Telefon) : Söyleyin Ethem Bey.
Aydın Dinlemede,Yüz İfadesi Değişir.
Aydın: Ne?
Aydın Telefonu Kapatır,Sert Bir Şekilde Bilardo Masasına Vurur.
Aydın: Olamaz Bu Allah Kahretsin!...Hemen Televizyonu Aç! Hemen...
Adamı Televizyonu Açıyor.
Televizyonda Kendi Kanalı ''Millet'' Tv'de Yüzü Maskeli Ay Yıldız Olan Bir Hacker Belirir.
''Medya Grubunun Başında Olan Aydın Sancak Ve Yönetim Kurulu Üyeleri Buradan Sizlere Açıkça Sesleniyorum,Gerek El Yazı'daki Maden Kazasında Ölen 37 İşçi Kardeşimizin Hakkını Gerekse Sancak Madencilik Olarak Yerin Altında Alın Terlerini Döken Kardeşlerimizin Hakkını Sömürerek Ve Şirketleriniz de Aktardığınız Kara Paraların Hesabını Sormak İçin Biz Varız Diyoruz! Ve Ekranınızı Hacklemiş Bulunuyoruz...Birazdan! Siz Ve İçinde Bulunduğunuz Karanlık Yapıyla İlgili Bazı Belgeler Bu Ekranda Yayınlanacak! Herkes Sizin Gerçek Yüzünüzü Görecek! Tarihe Tanıklık Edecek...Hazır mısınız?
Aydın Panikle Genel Yayın Yönetmeni Ethem Beyi Arıyor.
Aydın Sancak (Telefon) :Ethem,Hemen Kesin Yayını! Kess...
Ethem (Ses/Reverb) : Ama Bunu Yapamayız Aydın Bey,Elimizde Değil...
Aydın Sancak (Telefon) : Ne Demek Elimizde Değil? Ne Demek Elimizde Değil?
Ethem (Ses/Reverb) : Bunu Yapmamız Halinde Sistemi Tamamen Çökerteceklerini Söylüyorlar.
Aydın Sancak (Telefon) : Ne Yani! Oturup Tüm Bu Belgeleri Yayınlamalarını mı Seyredeceğiz?
Ethem (Ses/ Reverb) : Elimizden Bi Şey Gelmez Aydın Bey...
Aydın TElefonu Yine Bi Sinirle Kapatır
Aydın: (Yüksek Sesle) Gidin Sizde! Defolun...
Hayat Kadınları Gidiyor.

17.VURAL BAŞKAN EV İÇ-GECE
Vural Başkan.
Vural Başkan Oturuyor,Masanın Başında Sadece Gece Lambası Yanıyor,Deftere Kendine Has El Yazısıyla Tükenmez Kalemle Bi Şeyler Yazıyor.
Vural Başkan (Ses/Reverb) : Hain Eller Ülkemiz Üzerinde Kirli Oyunlar Oynasalar da,Karanlık Planlarını Devreye Sokmaya Çalışsalar da,O Masum,Tertemiz İnsanlarımızı Avuçlarının İçine Alacaklarını Sansalar da,Sen Bizleri Ezansız Bırakma Allah'ım! Destanlarla Kazanılmış Yurdumuzu Destansız Bırakma Allah'ım! Ayına,Hilaline,Yıldızına,Nice Şehit Kanlarıyla Örülmüş Şanlı Bayrağımızı Dalgalandır.

18.İSTANBUL GENEL-ARŞTA DALGALANAN AL BAYRAĞIMIZ DIŞ-GECE
Al Bayrağımızın Gökte Dalgalandığını Görüyoruz.
Vural Başkan (Ses/Reverb) : Bizi Vatansız Bırakma Allah'ım!
Ekran Kararır.

15.BÖLÜMÜN SONU.

Toggle Sidebar
Üst Alt