HEDEF 16.BÖLÜM ( Hesap Vereceksiniz! )

dizi kolik

ÜYE
''Bu Dizideki Kişi Ve KUrumlar Tamamen Hayal Ürünüdür,Gerçek Kişi Ve Kurumlarla Hiç Bir İlgisi Yoktur,HErhangi Bir Kişi Veya Kurumu Hedef Alma Amacı Gütmemektedir''

#HesapVereceksiniz !

HAYVANA ŞİDDETE HAYIR!
KADINA ŞİDDETE HAYIR!
İNSANA ŞİDDETE HAYIR!
ŞİDDETİ DEĞİL SEVGİYİ YAYIN!
ÖFKE İLE DEĞİL,SEVGİ İLE BESLENİN!

1.FERİT ÖZEL OFİSİ İÇ-GÜN
Ferit,Sekreter Kız,Vural Başkan.
Ferit Oturuyor,Önünde Bazı Belgeler Var,Onları İmzalıyor,Genç Ve Güzel Sekreteri Kapısını Tıklatır
Ferit: Gir!
Sekreter Kız Girer
Sekreter Kız: Ak Yazı Belediye Başkanı Vural Akıncı Geldi Ferit Bey.Sizinle Görüşmek İstediğini Söyledi
Ferit: Gelsin...
Sekreter Kız Gider,Vural Başkan Ferit'in Özel Ofisine Girer,Ferit Aslında Şaşırmıştır.
Ferit: Vural Başkan Sizi Buraya Hangi Rüzgar Attı? Seçimi Kazanır Kazanmaz Beni Ziyaret Etmek mi Aklına Geldi?
Vural Oturur Ferit'in Karşısına,Ferit'e Sert Bir İma İLe Bakıyor...
Vural: Bunu Neden Yapıyorsunuz?
Ferit Anlamamazlıktan Gelir,Yerinden Kalkıyor,Vural'ın Karşısına Oturur.
Ferit: Neyi? Neden Yapıyorum?
Vural Başkan: Ferit Bey,Sizinle Son Kez Ve Açık Konuşacağım,O Kızı,Mirayı Sizin Emrinizle İnfaz Ettiler Değil mi? Ne İstediniz Gencecik Bir Kızdan?
Ferit: Oyunu Kuralına Göre Oynamazsan Kaybedersin!
Vural Başkan: Biz Oyun Oynamıyoruz! Vatan Müdafası Yapıyoruz.
Ferit: O Zaman Gelin! Birlikte Bu Vatan İçin Omuz Omuza Çarpışalım! Gerekirse Can Vereyim,Kan Alayım.
Vural Sert Bir Yüz İfadesiyle Kamera Yüzüne Zoom Yapıyor,
Vural: Neden? Bu Memleketi Karanlığın İçine Çekmek İçin mi? Hayır! Biz Sizin O Karanlık Oyunlarınızın Bir Parçası Olmayacağız!
Ferit: Haddini Aşıyorsun Vural Başkan! İleri de Hesap Veremeyeceğin Sözler Söyleme!
Vural Sert Bir İfadeyle Kamera Tekrar Zoom Yapıyor Yüzüne...
Vural Başkan: Siz Bizi Aşıp Bu Memleketin Masum İnsanlarına Eziyet Ediyorsunuz! Ama Ben Bu Kadarını Söyleyince Haddimi Aşıyorum Öyle mi? Hayır! Az Bile Söylüyorum...
Ferit Daha da Sinirlenir,Yumruğunu Sıkıyor,Yüz İfadesinden de Bellidir Bu Durum,Dikkatimizi İyice Çekiyor,Kamera Zoom Yapıyor Yüzüne
Vural Başkan: Hayatını Kararttığınız Yüzlerce İnsan,Kumpas Kurduklarınız,Hapse Attırdıklarınız,Bu Ülkenin Masum İnsanına Yaptıklarınız,Sayısız Cinayet Ve Faili Meçhuller...
Ferit: Yeter! Sen Kimlerle Uğraştığının Farkında mısın? Karşında Kim Var Senin? Bu Ne Cüret?
Vural Başkan: Farkındayım! Peki! Siz Bir Gün Yargı Karşısında Bu Aziz Millete Hesap Vereceğinizin Farkında mısınız?
Vural Ayağa Kalkar,Feritte Karşı Karşılalar,Ferit Vural'a Sert Bir Şekilde Bakarak Göğsüne Parmağıyla Tıklatıyor
Ferit: Biz Hesap Vermeyiz! Yalnızca Hesap Sorarız! Ve Seni Son Kez Uyarıyorum Vural Başkan Ya Yanımızda Yer Alırsınız, Ya da Karşımızda
Vural Başkan: Bizim Tarafımız Belli Ferit Bey! Milletimizin Yanıdır Her Zaman! Bu Gözlere İyi Bakın Sizi Düştüğünüz Yerde Ziyaret Edecek Tek Kişi Ben Olacağım
Vural Başkan Gidiyor...

2.VOLKAN EV-SALON İÇ-GÜN
Volkan.
Volkan Kum Torbası Asılı Salonda Sert Bir Şekilde Yumrukluyor.

3.SPOR SALONU-KOŞU BANDI İÇ-GÜN
Ece,Han Altıok,Fig.
Ece Spor Salonunda Koşu Bandında Koşuyor,Üzerinde Siyah Tayt Ve Pembe Bir Badi
Yanındaki Banda Han Altıok Gelir Banda Havalı Bir Şekilde Biner,Bandı Çalıştırmadan ÖNce Telefonu Çalar,Açar.
Han (Telefon) : Hayır! Bugün Dersim Yok! Olur Görüşürüz,Tamam! Elanurdaki Retorantın Yanındaki Çay Bahçesi,Uygundur!
Kol Saatine Bakıyor
Han (Telefon) : Peki! 1 Saat Sonra Görüşürüz.
Han Telefonu Kapatır,Bandı Çalıştırır,Isınıyor...Yanındaki Ece İle Konuşmaya Başlar.
Han: Koşu Bandında Koşmak İnsanı Bazen Uçuyormuş Gibi Hissettiriyor Size de Öyle Gelmiyor mu?
Ece: Efendim? Bana mı Söylediniz? Anlayamadım da Tam Olarak,Benimle mi Konuşuyorsunuz?
Han: Evet! Sizinle Konuşuyordum,Rahatsız Ettiysem Tabi Özür Dilerim,Ben Böyleyim İşte! Yanımdaki İnsanlarla Konuşmayı Çok Severim! Tanıyıp,Tanımamam Önemli Değil
Ece: Yoo...Özür Dilemenize Gerek Yok, Yani Öyle Söyleyenler Var Tabi.
Han: Siz Hiç Uçağa Bindiniz mi Peki? Benim Yükseklik Ve Uçak Korkum Olduğu İçin Binmedim de O Yüzden
Ece: Evet! 1 Keresinde Binmiştim.
Han: Size Bi Teklifte Bulunsam Yanlış Anlamaşsınız Herhalde
Ece: Teklif? Ne Teklifi Bu? Yanlış Anlayabileceğim Bir Teklif mi? Merak Ettim Doğrusu Öyle Söyleyince
Han: Bu Gece Birlikte Uçmaya Ne Dersiniz? Israr Yok TAbi
Ece (Tebessümle) : Olur! Ama Abimden Akşam İçin İzin Almam Gerekiyor
Han: Peki! O Zaman,Saat 8 Polen Clup,Mutlaka Bekliyor Olacağım Sizi.
Ece: Duruma Göre.Bu Arada Abimi Tanırsınız Belki İş Adamı Ferit Kalkavan,Kendisi Çok Tanınan Bir İş Adamıdır Çevresinde...
Han: Evet! Tanıyorum... Herkesin Sustuğu Bir Dönemde Çok Cesur Çıkışları Oldu
Han Koşu Bandını Durdurur,Ece'ye Döner.Elini Uzatıyor Tanışmak Maksatlı...
Han: Bu Arada Benim Adım Han,Han Altıok,Tarih Hocasıyım Bir Üniversitede
Ece'de Bandı Durdurur Han'a Döner,Elini Uzatır
Ece: Bende Ece,Memnun Oldum!
Han: Bende,Neyse! Akşam Bekliyor Olacağım Seni Ece.
Ece: Belki.
Han: Ben Yine de Beklicem.Görüşmek Üzere Ece
Han Gidiyor,Ece Etkilenmiş Gibi Handan Dudağını Isırıyor.
Han'ın Yüz İfadesinden Sinsi Duygular İçinde Yürüdüğünü Görürüz.

4.KARANLIK KURUL-KONSEY MASASI İÇ-GÜN
Mister Cordun,Mister Hans,Mister Renard,Persli Yoldaş,Fig.
Mister Cordun Masanın En Başında Karanlık Kurul Toplantısı Keyifli Başlamıştır Seçimler Dolayısıyla,Önlerinde Şampanya Kadehleri Var
Mister Cordun (Türkçe Aksanıyla) : Başarı...Başarı...Başarı...Başarı Nedir Beyler? Ankara'da Yavaş Yavaş...İstanbul'da Daha Yavaş Ama Sonuç Olarak Demokrasi! Tabi Bizim İstediğimiz Kadar...
Mister Cordun Kadehini Zafere Kaldırıyor,Seçim Zaferine,Diğerleri de Onun Kaldırmasının Ardından Kaldırıyor Kadehlerini...Kadeh Kaldırırken Konuşuyor Mister Cordun....
Mister Cordun (Türkçe Aksanıyla) : Kadehimi Kaldırıyorum! Daha Büyük Zaferlere...Daha Nice Zaferlere...Türkiye'de Kartlar Artık Yeniden Dağıtılıyor.

5.HAN LÜKS JİP İÇ-GÜN
Han,Fig.
Han Spor Salonundan Çıkmıştır,Arabasına Doğru İlerler Ve Biner,Çalıştırmadan Önce Torpido Gözündeki ''Gümüş''Yüzüğü Eline Alır,Bakıyor

6.FLASHBACK-İSKENDER BARLAS LÜKS EV İÇ-GÜN
Han,İskender Barlas.
İskender Barlas Koltukta Oturuyor,Elinde Bastonu,Han Karşısında
İskender: Türkiye'ye Yakında Bahar Gelecek,Bu Baharı Seninle Birlikte Karşılamayı İstiyoruz,Aramıza Katılırsan Babanı Ve Bizleri Bahtiyar Etmiş Olursun.Babanın Yolundan Yürümeye Ne Dersin Han? Ben Artık Yaşlandım Zaten,Emekli Olacağım,Senin Gibi Genç Ve Dİnamik Bir Gence Kapımız Her Zaman Açık! Bizimle Beraber Ol! Türkiye İçin Yeni Hedeflere Ulaşalım
Han: (Yüksek Sesle) Beni Oyunlarınıza Alet Etmeyin! Ben Babam Değilim! Onun Gibi Asla Olmak İstemiyorum! Ben Sizin Karanlık Oyunlarınızın Bir Parçası Olmayacağım İskender Barlas!Ben Bu İşte Yokum!
İskender Olgunlukla Karşılar Bunu
İskender: Çekmeceyi Aç! Orada Babana Ait Bi Şey Göreceksin.
Han Çekmeceyi Açar,Babasının Hedef Üyeliği ''Gümüş''Yüzüğünü Görür,Eline Alır

7.FLASHBACK-KEMAL,HAN ALTIOK LÜKS VİLLA,ÇALIŞMA ODASI İÇ-GECE
Han.
Han Babasına Ait Çalışma Ofisinde Onun Karanlık İlişkilerine Dair Bi Şeyler Bulabileceği Umuduyla Arama Yapıyor,Küçük Bir Defter Bulur,Üzerinde Şeytani Bir Simge Var,Hedef Örgüt Üyeliğine Dahil Olan,Han Oturur Masa'da Defterin Sayfalarını Açıyor,Ara Sayfalarda Bazı Simgeler Ve Arapça Bi Şeyler Yazıyor,Orta SAyfaya Geldiğinde İse Gümüş Bir Yüzük Simgesi Kocaman Görür.

8.FLASHBACK-İSKENDER BARLAS LÜKS EV İÇ-GÜN
İskender Barlas,Han.
Han Yüzüğü Elinde Tutuyor.
İskender: Onun Ne Olduğunu,Ne Anlama Geldiğini Biliyor musun Han?
Han: Evet! Biliyorum.Babamın Gizli Defterinde Görmüştüm
İskender: Peki! Bu Gücü Kullanmak İster misin?
Han: Hayır! Siz Güçlü Değilsiniz,Siz Sadece Bi Piyonsunuz!
İskender: O Halde Bi Düşün Hemen Kararını Verme! Baharı Bekle,Neler Getirecek,Neler Götürecek! Unutma! Hedef İstediğine Her Zaman Ama Her Zaman Ulaşır.

9.HAN LÜKS JİP İÇ-GÜN
han.
Han Gümüş Yüzüğü Ceket Cebine Koyar,Arabasını Çalıştırır,Hareket Ediyor...

10.İSTANBUL GENEL-BOĞAZ-GÖKDELENLER DIŞ-GÜN-GECE

11.LÜKS RESTORAN İÇ-GECE
Selin,Ferit Kalkavan,Fig.
Ferit Restorana Gelmiştir,Selini Evlilik Teklifi Etmek İçin Bekliyordur,Garson Yanına Gelir
Garson: Hoş Geldiniz Ferit Bey! Siparişi Şimdi mi Vermek İstersiniz yoksa Daha Sonra mı?
Ferit: Lütfen! Daha Sonra...
Garson: Peki! Siz Nasıl İsterseniz
Bi Süre Sonra Selinde İsteksiz Bir Şekilde Üzerinde Mini Bir Kıyafetle Restorana Gelir Çok Şıktır Ama Emrivaki Gibi Bir Durumu Vardır,Ferit Onu Görür Görmez Ayağa Kalkar,Görüşüyorlar,SELİN İSTEKSİZ.
Ferit: Hoş Geldin Aşkım,Çok Şık OLmuşsun Yine,Tabi! Her Zaman ki Gibi.
Oturuyorlar.
Ferit: Bi Şey Söylemeyecek misin Selin?
Selin: Ne Söylememi İstiyorsun Ferit? Çok Mutluyum Lay Lay Lom mu?
Ferit: Bunu Konuştuğumuzda...
Selin Sözünü Keser Ferit'in
Selin: Bunu Konuşmuştuk Evet! Ama Senin Bana Yaptığın Açıklamalar Karşılığında Kabul Etmiştim Bu Evlilik Teklifini,Sen Benim Senin Gibi Bir Adamla Gerçekten Evlenmek İstediğimi Falan mı Düşünüyorsun? O Zaman Boşuna Düşünme...Çünkü! Çok Fena Halde Yanılıyorsun Ferit Kalkavan.
Ferit Hafif Sinirlenir,Gerilir,Önündeki Kadehteki Suyu İÇer
Ferit: Bunu Yapmak Zorundasın! Biliyorsun Değil mi? Benimle Evleneceksin.Yoksa Bildiğin Tüm Sırlarla Beraber Seni Ne Kadar Çok Ama Çok Sevsem de...
Selin: Öldürecek misin Ferit? Benden Değerli Senin İçin Değil mi Bu İçinde Bulunduğun Yapı! Gerekirse Tek Kalemde Sevdiklerinin Hayatını Yok Edecek Kadar Nasıl Kaddarlaştın?Kötü Bir İnsan Oldun? Ben SEni Gerçekten Hiç Tanımamışım! Tanıdığımı Sanıyormuşum Ama Tanıyamamışım!
Ferit: Garson! (Eliyle İşaret Ediyor)
Garson Gelir Siparişleri Almak İçin,Menöleri Önlerine Koyar,Ferit Bakıyor,Selinde Zoraki Bakıyor

12.POLEN CLUB İÇ-GECE
Han,Ece,Fig.
Polen Clupta Han Ve Ece'nin Birlikte Dans Ettiğini Görürüz Kuliste,Ece Kendinden Geçmiş Bir Haldedir,Saçlarını Bi O Yana Bi Bu Yana Savuruyor,Birden Han'ın Yanına İyice Yaklaşarak Dudağından Öper.Ece Ne YAptığını Bilemez Halde Han'dan Özür Diler
Ece: Özür Dilerim,Çok Özür Dilerim!
Han Ece'yi Kendisine Çekerek Ateşli Bir Şekilde Dudağından Öper.

13.LÜKS RENTORAN İÇ-GECE
Selin,Ferit Kalkavan,Fig.
Yemekler Söylenmiş,Yiyorlar.Ferit Ceket Cebindeki Alyans Kutusunu Çıkartır,Açar
Ferit: Bu İşlerin Gereğidir,Benimle Evlenir misin?
Selin Zoraki Bir Şekilde
Selin: Buna Mecbur Kaldığım İçin Kabul Ediyorum! Bunu Sakın Aklından ÇIkarma Ferit Kalkavan.
Ferit Selin'in Parmağından Tutar Zoraki Geçiriyor,Takıyor.
Selin: Artık Giderim mi? Ben Çok Sıkıldım.
Ferit: Tamam! Birazdan Kalkarız.

14.HAN-KEMAL ALTIOK LÜKS VİLLA İÇ-GECE
Ece,Han.
Ece Ve Han Sevişerek Villa'ya Girerler.
Ece: Abin Yok mu?
Han: Boş ver Abimi,O Geç Gelir Zaten.
Ece Ve Han Sevişiyorlar,Han Ece'yi Kucağına Alır Sevişerek Yukarı Taşıyor.

15.HAN-KEMAL ALTIOK LÜKS VİLLA-HAN YATAK ODASI İÇ-GECE
Han,Ece.
Yatak Odasına Girerler,Sevişmeye Devam Ediyorlar,Han Ece'yi Yatağın Üzerine Atar,Ateşli Bir Şekilde Sevişiyorlar.

16.İSTANBUL GENEL-GÖKDELENLER GECE-GÜN

17.HAN-KEMAL ALTIOK LÜKS VİLLA-HAN YATAK ODASI İÇ-GÜN
Han,Ece.
Han Ece'yi Kollarını Arasına Almış,Başları Yastıkta Çıplaklar Üzerlerinde Nevresim Var,Yatmaktalar
Han: Gecen Nasıl Geçti?
Ece: Çok Güzeldi.Ben İlk Defa Böyle Bi Şey Yaşıyorum.
Han: Peki! Pişman mısın?
Ece: Hayır! Tabi ki...Abime Betül de Kalacağımı Söylemiştim Ama Artık Gitmem Gerekiyor
Han: Kahvaltı Yaparım Öyle Çık! Hatta Ben Bırakim Seni
Ece: Senin Bugün Dersin Yok mu?
Han: Daha Erken.
Ece: Peki! Kahvaltı Yaparım Ama Önce Duşa Girmem Gerekiyor.
Ece Nevresim Üzerinde Doğrulurken Han'ı Dudağından Ateşli Bir Şekilde Öper,Kalkıyor Duşa Gidiyor.Han'ın Yüz İfadesinden Aklında Sinsi Düşünceler Geçirdiğini Anlarız.

18.ÖZEL BİRİM TEŞKİLATI-TOPLANMA ODASI İÇ-GÜN
Azmi Yıldırım (Birim Başkanı) ,Tarık Uslu (Birim Amiri), Fig.
Özel Birimde Toplantı Vardır,Azmi Başkan Oturuyor,Diğerleri de Birimin Genç Amiri Tarık Uslu Dev Ekran Karşısında Kulağında Küpe Olduğunu Fark Ederiz.
Ekranda Ferit Kalkavan'ın Resmini Görürüz En Başta Büyük Harflerle ''HEDEF''Yazıyor,Ferit'in Resminin Altında Adı Ve Soyadı Aynı Zamanda ''İş Adamı-Mafya''Şeklinde Yazıyor.
Tarık: Arkadaşlar,Sayın Başkanım!
Diyerek Söze Başlıyor
Tarık: Biliyorsunuz ki Bugüne Kadar Takip Ve Teknik İncelemeler Sonucunda Elimize Bu Örgüt Yani ''HEDEF'' Terör Örgütü Bi Nevi Yapılanması Hakkında Belirli Bir Çok Bilgi Ve Belge Geçti.
Tarık Tanıtıyor Örgüt Üyelerini Ekranı İşaret Ederek
Tarık: Ferit Kalkavan İş Adamı,Namı Diğer Sözde Hayırsever Mafya! Kendisi Bildiğiniz Üzere Bu Ahtapotun ''Uyuşturucu Ve Para Trafiğinden Sorumlu''Örgütün En Önde Gelen İsimlerinden Yalnızca Biri.
Ekran Değişir,Sıradaki İsim Gürkan'dır İsmi Ve Soy ismi yine Aynı Şekilde Fotoğrafının Altında Yazıyordur,İş ADamı olarak Yer Alıyor.
Tarık Tanıtıyor,İşaret Ederek
Tarık: Gürkan Aslan,Örgütün İş Adamlarından Kumar Ve Kadınlara Yönelik Zaafıyla Bilinir,Son Dönemde Bu Yönü Nedeniyle Her Ne kadar Örgütün Gözünden Düşmüş Olarak Gözükse de Hala Aktif Olarak Örgüte Çalışmakta,Ferit Kalkavan'a Çok Yakın Bir İsim.
Ekran Yine Değişir.
Sıradaki İsim Avukat Cengiz Boğatuydur,İsmi Ve Soy ismi Yine Fotoğrafının Altında Yazıyordur Aynı Zamanda Avukat Olduğu
Tarık Tanıtıyor,İşaret Ederek
Tarık: Cengiz Boğatuy,Kendisi Örgütün Avukat Kadrosundan,Ferit Kalkavan'a Çok Yakın Bir İsim.Araştırmacı Sevgilisi Yakın Bir Zamanda Bürosunda Gizemli Bir Cinayete Kurban Gitmişti Hatırlayacağınız Üzere,Faili Diğer Cinayetlerde Olduğu Gibi Hala Meçhul Ve Örgütün Yaptığı da Çok Açık
Ekran Değişir Yine Sıradaki İsim İskender Barlastır,Ad Soy ad ve Örgütteki Pozisyonu Yazmakta
Tarık Tanıtıyor,Ekrana İşaret Eder
Tarık: Geleyim İskender Barlasa Ünlü Mafya Babası,Örgütün Uyuşturucunun Yanı Sıra Silah Ticaretiyle de Uğraşan Mafya Babası,Kebap Salonu İşletmekte Ve Hiç Evlenmemiş.Şu Sıralarda Emekli OLacağından Bahsediliyor,Tabi Bu Ne Kadar Doğru Henüz Bilemiyoruz,Aynı Zamanda En Üst Tepedeki İsme Çok Yakın Bir İsim Elçi Konumunda da Diyebiliriz Aslında.Adeta Bir Posta Güvercini.
Ekran Değişir Sıradaki İsim Taşkındır İsmi Soy ismi Yazmakta Yine Örgütteki Konumu
Tarık Anlatıyor Ekrana İşaret Ederek
Tarık: Ve Taşkın,Kendisi Uyuşturucunun Yanı Sıra Aslında Asıl Konumu Olan Beyaz Kadın Ticareti Yani Türkish Fuhuşla Uğraşan Bir İş Adamı.
Ve Ekran Genel Olarak Örgütün Seması Açılır En Baştaki Kişiden En Alttakine Kadar En Önemli Kişilerdir Bunlar
Tarık Tanıtıyor,Ekranı İşaret Eder
Tarık: Genel Olarak Örgütün Seması En Önemli Başlıca İsimlerin Yanında,Bürokrasi de,Devletin En Üst Kademelerinde, Kılcarlarında,Emniyette,Yargının İçinde de OLdukça Etkin Faktörde Olduklarını Biliyoruz,Hatta Seçim Öncesi İttifak Adaylarından Birisinin Bu Örgüt Üyeleriyle Yakın Temas Kurduğunu da Bilmekteyiz.Bizim Asıl Amacımız İse Partilere Kadar Uzanan Bu Kirli Ve Karanlık Yapılanmayı İyice Deşifre Etmek,Oyunlarını Bozmak Ve En TEpedeki İsme Ulaşmaktır.
Ekran Değişir Şeyh Mahmudinin Fotoğrafı Çıkar,Kelden Bir Adamdır.
Tarık Tanıtıyor,İşaret Eder
Tarık: Şeyh Mahmudi!...Bu Adama Çok İyi Bakın Arkadaşlar,Bu Adam Tehlikeli! Hemde Çok Tehlikeyi...Örgütle İlişiği Olan,Işid'den El Kaideye Kadar Bağlantıları Olan Sözde Şeyh! Kendisi Bugün Şu Sıralarda Orta Doğudan Türkiye'ye Dönmekte Ve Devlet Düzeyinde Önemli Bir İsim Karşılamakta.

19.HAVA ALANI-ÖZEL UÇAK DIŞ-GÜN
Şeyh Mahmudi,İç İşleri Bakanı.fig.

şeyh Mahmudi Özel Uçağından İniyor,İç İşleri Bakanını Görürüz Adeta Saygı Duruşunda Gibidir,Ekranda ''İÇ İŞLERİ BAKANI''Yazıyor.
Şeyh İner İnmez Toprağı Öper Eğilip.
Şeyh Mahmudi: Benim Memleketimin Toprağı,Adeta Şüeda Kokuyor,Ümmet Kokuyor...
Şeyh Yerden Kalkar İlerler
İç İşleri Bakanı: Şeyh Mahmudi Ülkemize Hoş Geldiniz!
Şeyh Mahmudi: Bakan Bey Ya Ne Gerek Vardı Bu Karşılamaya?
İç İşleri Bakanı: Olur mu Öyle Şey?Sizin Bu Ülke İçin Yaptıklarınız,Değeriniz Büyük.
Şeyh Mahmudi Ve İç İşleri Bakanı Birlikte Korumalar Eşliğinde Yürüyorlar.

20.ÖZEL BİRİM TEŞKİLATI-TOPLANMA ODASI İÇ-GÜN
Azmi Yıldırım (Birim Başkanı) ,Tarık Uslu (Birim Amiri), Fig.
Tarık: Bu Adam Örgütün Gizli Kasası Pozisyonunda Emniyet Mensuplarına Ait Gizli Ajanda Bu Sözde Şeyh'in Elinde.Bu Adamı Ele Geçirirsek Emniyet Yapısını da Çözmüş Olacağız Aynı Zamanda.
Tarık Elini Masaya Kendinden Çok Emin Bir Şekilde Koyar.
Tarık: Ve Biz Bu Oyunu Bozacağız Allah'ın İzniyle,Bundan Hiç Kuşkunuz Olmasın!
Tarık'ın Kendinden Emin Yüz İfadesinde Görüntü Donar,Ekran Kararır.

16.BÖLÜMÜN SONU...

Toggle Sidebar

Son konular

Üst Alt