HEDEF 4.BÖLÜM (Derin Devlet)

dizi kolik

ÜYE
bölüm/episode
04.

''Bu Dizideki Kişi Ve KUrumlar Tamamen Hayal Ürünüdür,Gerçek Kişi Ve KUrumlarla Hiç Bir İlgisi Yoktur,Her Hangi Bir Kişi Veya KUrumu Hedef Alma Amacı Kesinlikle Gütmemektedir''

#DerinDevlet

GECE-İÇ GİZLİ ODA/KARANLIK KURUL 01.
gizemli Konuşmacılar,İsimler 5 kişi
Gizemli Oda Üst Karar Kurulu Toplantısı
By Mister Cordun:

- (Türkçe Aksanıyla) Türkiye'de Geçen Yıl Yapılan Erken Seçim İle de Umduğumuzu Ne YAzık ki Bulamadık! Bunun Faturasını Hepimiz Operasyonlarla Ödedik,Ödüyoruz da...Beyler Artık Türkiye Kontrolden Çıktı! Eskisi Gibi Müdahale Edemiyoruz! Dosyalar da İsmi Geçenleri Teker Teker Yok Ediyoruz Bize Karşı Kim Varsa,Kim Yoksa! Ama Bu Yetmez! Yetmiyor da...Fashingtondaki Adam,Somalideki Madam Derken Adamlar Bir Dünya Markası Oldular! Bizimkiler Ne Yaptılar Daha Kendi Çocuklarını Bile Diskoteklerden,Barlardan,Kulüplerden Alamadılar! Magazin Alemlerinde Çarşaf Çarşaf Fotoğraflar...
By Mister Hans: (Türkçe Aksanıyla) Önemli Olan Dindarların Değil! Ulusalcıların Kalbini Kazanmakta Artık Onlar Bu Zirvenin Sahibi! Mevkilerde Yerleştirdikleri Adamlar,Kariyeri Düşük Ama Cepleri Para Gören Milliyetçi SOVANİSTLER Hepsi Marka Oldu Bu İKtidarın Nezrinde
By Mister Renard: Size Katılmıyorum By Mister Hans Dindarlar Hala Bu Ülkede Marka Hemde En Yüksek Makamlarda Onların Yetiştirdikleri Var!
By Mister Cordun: (Türkçe Aksanıyla) Beyler...Beyler...Beyler...Bu Ülkede Artık Öyle Bir Savaş Başlayacak ki Yakında Bu Günlerde Ülke İçin Birlik Beraberlik Atan Ulusalcılar Ve Dindarlar Birbirini Boğazlayacaklar!...Güzel Günler Yakın!

GECE-İÇ FERİDUN BEY (ULUSALCI PROFESÖR) /VİLLA 02.
Suikastçi,Feridun Bey,Kızı Azra 30 yaşlarında.
Feridun Bey Ve Kızı Azra Akşam Yemeğinde Birlikteler,Hizmetçi Kadın Çıkmıştır Villa'nın Duvarında Kocaman Bir Mustafa Kemal Atatürk Portresi Dikkatimizi Çeker
Feridun Bey Saçları Beyaz Gözünde Okuma Gözlüğü Olan Profesörce Bir Tiptir,Azra Yemeğini Yiyor,Feridun Bey İse Bir Yandan Yemek Yerken Diğer Yandan İse Laptopunda Bir Makale Yazıyordur,Masada 2 Kırmızı Şarap Bardağı Dolu Olarak Görürüz...
Laptop Ekranı (Zoom) : ''TÜRKİYE'NİN DÜNÜ,BUGÜNÜ,YARINI'' Şeklinde Başlık
Azra: Baba Artık Eve İş Getirmesen Anlıyorum Çok Başarılı Bir Profesörsün Ama Böyle Olmuyor, Yüzünü Görmek İstiyorum Ben Babamın Ya! (Gülümsüyor)
Feridun Bey (Gülümsüyor) : Peki! Kızım Sen Nasıl İstersen Öyle Olsun!
Feridun Bey Laptop Kapağını Kapatır Ve Masadan Kaldırmak İçin Kanepeye Yönelir...
O Sırada Kapı Zili Çalar...Feridun Şüpheci Bir Şekilde Azra'yı Uyarıyor!
Feridun: Azra! Hemen Odana Git Ve KApıyı Sıkıca kilitle Benden Haber Alıncaya Kadarda İnme Sakın Aşağıya!
Fonda Şu Müzik Çalmaya Başlar
Azra (Korkmuştur) : Baba Ne Oluyor? Kim Bu GElen?neden Tedirgin Oluyorsun?
Azra Ayağa Kalkar
Feridun Bey (El İŞaretiyle) : Azra Dediğimi Yap! Onlardan Biri Olabilir! Lütfen! Dediğimi Yap...
Azra Meraklar İçinde Sorular Sorarken,Kapı Zili Çalmaya Devam EDiyor...
Azra: Kimler? Onlar Dediğin Kim?
Feridun Bir Yandan Laptopu Saklamaya Çalışıyor,Özel Şifreyi Kasasına Koruyor,Bir Yandan da Azrayı Uyarmaya Ve Gizli Kasasındaki Silahını Almaya Çalışıyor...
Feridun Bey (Sert Bir Şekilde) : Azra Hadi! Dedim...Soru Sorma Kızım Hemen Yukarı Çık,Kapını Sıkıca Kilitle!
Azra Çaresizce Yukarı Doğru Koşar Adımlarla Merdivenden Çıkıyor,Feridun Bey Bazı Dökümanları Saklıyor...
Sonunda Kapıya Yönelir Ve Açar
Suikastçi Karşısına Çıkar,Yüzü IŞİD'ciler Gibi Sakallı,Parmağındaki Gümüş Yüzük Dikkatimizi Çeker
Feridun Silahını Doğrultur Suikastçiye,Derin Devlet Suikastçisi Silahını Doğrultuyor Susturucu Takılı
Feridun Bey: Bana Sen Hiç Bir Şey YApamazsın! Elimdeki Dökümanlar Hepinizin Köküne Kibrit Suyu Dökecek...Bu Ülke'nin İnsanlarına Yaptıklarınız Yeter Artık! Tekrar Eski Türkiye'ye Dönderemeyeceksiniz Bu Ülkeyi!
Feridun Bey Arka Arkaya Gidiyor Salona Doğru,Suikastçi de Yaklaşıyor Ona Doğru Kararlı Bir Şekilde
Feridun Bey: Seni Buraya Gönderenler,Bu Görevi Verenler Elbet Bir Gün Hesap Verecekler! Sende Onlarla Birlikte Yanmak İstemiyorsan Hemen Terk Et Burayı! Yoksa Birazdan Polis Gelecek Ve Senin Kurtuluşun Olmayacak! Onların Tek Hedefi Var Kim Onlara Karşıysa Yok Etmek! Seni Götürdüklerinde Ne OLacak Sanıyorsun! Bi Hapishane Köşesinde Şişleyecekler! Tıpkı Daha Öncekilere Yaptıkları Gibi...
Suikastçi Pes Eder Ve Gidiyor...

GÜN-DIŞ FERİDUN BEY ÖZEL ARAÇ/VİLLA ÖNÜ/ KORUMA ARACI 03.
Feridun Bey,Azra,4 Özel Koruması,özel Şoförü

Feridun Bey Kızıyla Birlikte Villa'dan Çıkar,Elinde Çanta,Azra'nın Elinde Telefon Gülümsüyor Araç Önüne Gelirler,Azra Selfie Çekiyor Babasıyla Beraber
Feridun Bey Ve Azra Gülümsüyor...
Azra: Babamla Birlikte Sabah Selfie...
Selfie Çekerler...
Azra: Ben Bi Taksiye Atlar Giderdim Gerek Yoktu Buna! Şimdi Seni Dersinden Alı Koymim...
Feridun Bey: Azra,Unutma ki Ben Israr Ettim Sana Bunu! İçim Rahat Etmezdi Kızım Anla Beni!
Azra: Peki! Sen Nasıl İstersen Öyle Olsun Babacım!
Azra Ve Feridun Bey Şoförün Kapıyı Açmasıyla Biniyor Özel Araca
Feridun Bey: Aç Kapıyı!
Özel Şoför Açıyor Kapıyı,4 Koruma da Arkadaki Araca Biner.
Araçlar Hareket EDiyor...

GÜN-DIŞ ENES GÜNGÖR (AVUKAT) / AÇIK HAVA BOĞAZ KENARI YAKINLARI CAFE 04.
Enes Güngör.Nazlı Çevik (Spiker) ,Fig.
Avukat Enes Güngör Ve Nazlı Çevik (Spiker) Birlikte Sabah Kahvaltısı Yapıyorlar Açık Havada...
Nazlı Hanım: Dün Akşam ki Olayı Duydun mu?
Enes: Hayır! Ne Olmuş ki? Hangi Olay Bu? (Kahvesini Yudumluyor)
Nazlı Hanım: Birol Bey'in Aracına Bomba Konmuş...
Enes: Kim Koymuş?
Nazlı Hanım: Bilmem,Faili Meçhul Diyorlar...
Enes: Akşam Haberlerde Duyarız Nasıl Olsa! Nasıl Fark ETmiş Peki!
Nazlı Hanım: Genelde Şu Son OLaylardan Sonra Aracını Hep Kontrol Ediyormuş.
Enes: Ağır Ceza HAkimiyle Görüşmem Lazım Bugün Bazı Tutuklular İçin İdari İndirim Talebinde Bulunacağım
Nazlı Hanım: Aslında Böyle Tutuklular İçin Ne Kadar Doğru Bunu Görüşmen?
Enes (Sert Bakıyor) : Ben Hakimim Nazlı,Vicdan Yapsam Zaten Burada Olmazdım! Ne Olursa Olsun,Nasıl Suçlar İşlemişse İşlesinler Onların Bu Kadar Ağır Ceza Almaları Bence Hiç Doğru Değil!
Nazlı Hanım: Peki! Tecavüz Suçluları Ya? (Kahvesini Yudumluyor) Onlar İçinde Aynı Şeyleri Düşünüyor Musun?
Enes'in Telefonu Çalıyor Masanın Üzerindeki Enes Nazlı'ya Eliyle 1 Dakika İşareti Yaparak Açıyor...
Enes (Telefon) : Efendim Naci Bey?
Naci Bey (Telefon Ses) : Acilen Seninle Görüşmemiz Lazım Enes,Hemde Çok Acil!
Enes: (Şaşırarak) Ne Oldu? Önemli Bir Gelişmemi Var?
Naci Bey (Ses Reverb) : Telefonda Olmaz! Biliyorsun Dinleniyoruz...
Naci Bey Telefonu Kapatır Görüşecekleri Yeri İse Mesaj Atar Enes'e
Enes: Naci Bey Acil Görüşmek İstiyor Benimle!
Enes Kalkıyor Hesabı Masaya Koyuyor Cüzdanından Para Çıkartarak...
Nazlı Hanım (Arkasından) : Ama Sorumun Cevabını Alamadım Daha!

GÜN-DIŞ KALKAVAN ŞİRKETLER GRUBU/KÜRSÜ 05.
kalabalık Bir Basın Grubu,Ferit Kalkavan,Korumalar,Şirket Yetkilileri.

Kalabalık Bir Basın Grubu Görürüz,Ferit Kalkavan'ı Şirketler Grubu Önündeki Kürsü'de Konuşması İçin Bekliyorlar,Şirket Önünde Büyük Halflerle Mavi Kristal Renkle ''KALKAVAN ŞİRKETLER GRUBU''Yazısını Görürüz...Ferit Basına Çok Özel Açıklamalarda Bulunacaktır,Bunun İçin Şirketten Çıkıyor Koruma Grubu Eşliğinde Yanında Özel Kalemi Olan Genç Bir Mini Siyah Etekli Kızda Görürüz...Fon Müzik:
Ferit Kalkavan Kürsüye Çıkar,Önünde Medya Mikrofonları,Basın Grubu Notlar Almak İçin Bekliyor...
Ferit Kalkavan İlk Önce Medya Grubu Mensuplarını Selamlıyor,Hoş Geldiniz Babında...
Ferit Kalkavan: Burada Bulunan Tüm Taraflı Tarafsız Medya Grubu Mensuplarına Öncelikle Hoş Geldiniz Diyorum...(Parmağıyla Hitap Ediyor)
Biliyorsunuz ki Ülkemizde Son Zamanlarda Özellikle de Şu Son 1 Ay İçinde Yaşanan Faili Meçhullerin,Artını Çizerek Söylüyorum,Faili Meçhullerin,Suikastlerin Haddi,Hesabı Yok! Ve Tüm Bunlara Rağmen MEdya Susmuş Halde! Yayın Yasakları,Görmezden Gelme...Peki! Soruyorum Sizlere Siyasetçilerimiz,Emniyet Teşkilatımız Uyuyorlar mı? Ne Bu Ülke'nin Hali? Nereden Geldik? Nereye Gidiyoruz? Nasıl Bir Yönetim Anlayışıdır Bu? Benim Aklım Almıyor...Bunlar Dışında Ekonomik Olarak Kötüye Gidişin Hesabını Soracağımız Bir Yetkili de Yok Ne Yazık Ki!...Ahlaksızlığın Ve İrtica'nın da Hat Safhaya Ulaştığını Tedirginlikle,Üzülerek Görüyoruz Ne Yazık Ki! Arkadaşlar Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ünde Söylediği Gibi ''Uyuyan Bir Millet Ya Ölür Ya da Esir Olarak Uyanırlar'' Peki! Biz Hala Uyanmayacak Mıyız? Nereye Bu Gidiş Deyip İsyan ETmeyecek miyiz? Soruyorum Sizlere...Ama Milletimiz Umuyorum ki En Doğru Kararı En Yakın Zamanda Verecektir!...Teşekkürler,Saygılar Arkadaşlar.Soru Kabul Etmiyorum!
Ferit Kalkavan Kürsü'den Ayrılıyor Basını Selamlayarak...Şirketler Grubu Binasına Doğru KOruma Grubu Ve Özel Kalemi Genç Kız İle Gidiyor...

GECE-DIŞ İSTANBUL GENEL GÖRÜNTÜSÜ/BOĞAZ/GÖKDELENLER/ TRAFİK 06.
Genel Görüntü Geçişleri...

GECE-İÇ BOĞAZ İÇ/ MARİNA /GENİŞ TEKNE 07.
Ferit Kalkavan,Ece (Kız Kardeşi) , Fig.
Marina'da Parti Var

Ece Ve Abisi Birlikte Marina Tekneye Gelir Müzik Sesi Çok Fazladır,Parti Başlamıştır
Ece Arkadaşlarıyla Görüşüyor,Ferit Etrafa Bakınıyor...
Ece: Sen Git İstersen Abi! Canın Sıkılmasın Şimdi Burada...
Ferit (Bi Tebessümle) : Hayır! Seni Buradaki Çakallara Yem Etmeye Hiç mi Hiç Niyetim Yok Tatlı Kız!
Ece: İyi Sen Bilirsin! O Zaman Ne Diyoruz Eğlence Stolk (Ece Dans Ediyor)
Ferit Garsondan Bi Viski Alır İçiyor,Bristo Masaya Geçer.

GECE-DIŞ BOĞAZ İÇİ/ MARİNA /TEKNE /KUŞ BAKIŞI GÖRÜNTÜSÜ 08.

GECE-DIŞ OKAN HOLDİNG/GENEL GÖRÜNTÜSÜ YÜZEYSEL OLARAK 09.

GECE-İÇ OKAN HOLDİNG /KAT 4.YÖNETİM KURULU TOPLANTISI 10.
Okan Bey (Yönetim Kurulu Başkanı) ,Fikret Bey (Yönetim Kurulu Üyesi) ,Mahir Bey (Ekonomi Sorumlusu),Tansel Bey (Genel Müdür)
Yönetimde Hiç Bir Kadının Olmaması Öncelikle Dikkatimizi Çekiyor.Ardından Grubun Başkanı En Başta Önlerinde Ayrık Gelir Ve İflas Raporu
Okan Bey Üzülerek Belirtiyor
Okan Bey: Arkadaşlar Maalesef Okan Holding Yatırım Holdingi OLarak İflas Ettiğimizi Üzülerek Belirtmek Durumundayım,Yatırımcılarımız İlginç Bir Şekilde Yatırımlarını Geri Çekti Ve Tamamiyle Borçlu Duruma Düştük! Bunun Yanı Sıra İhsan Holding İle de Sözleşmemiz Ani Bir Kararla Sonlandırıldı Zaten Tek Taraflı Bir Sözleşmeydi!
Fikret Bey Söz Sahibi Olur
Fikret Bey: KOZOĞLU Holding Ve Kalkavan Şirketler Grubunun Hisseleri Bu Kadar Sükse Yapıp Yükselişe Geçerken Bizler Nasıl Bu Kadar Batışa Ve İflasa Geçiyoruz Anlamak Mümkün Değil! Olsa ki Bizler Kendimizi Süper Güç İlan Etmiştik,Milli Fon Destekleri Gayri Milli Fon Desteklerini Yutması Gerekirken Adamlar Daha da Güçleniyor,Bizim Bu Güç Kaybımız Birilerinin İşine Yarıyor Ve O Birileri Türk Ekonomisini de Çökertmiş Durumda Maalesef...
Okan Bey: Saygın Bey de Durumdan Rahatsız Ancak Elden Bir Şey GElmez! Bazı Medya Grupları İşin Cılkını Çıkarmış Durumda Sanki Ekonomiyi Kendi Kendine Devlet Batırıyor,Arkadaşlar Oyun Büyük Bunu Görmezden Gelmeyelim...Bu Ülke Batarsa Herkes Batar,Ya Çıkacağız,Ya Öleceğiz! Ekonomik Savaş Bu Tanzimdekinden,Markettekine Kadar,Öğretmenden,İşçisine Kadar...

GÜN-İÇ VOLKAN EV/SALON 11.
Deniz,Volkan,Melis,Banu (Gazeteci/Araştırmacı) ,Demir (Gazeteci/Araştırmacı)
Deniz,Volkan,Melis,Banu,Demir Hepsi Beraber Oturuyorlar.
Hepsinde Hakan Ve Alara'yı Kaybetmenin Bir Hüznü Var.
Demir: (İsyan Ederek) : Neden? Neden Abi? Neden? Neden? Böyle Oldu? Kim BUnlar Abi,Dün Hakan Ve Alara Yarın Kim Bilir kim? Sıra Bize Bizlere Gelmeyeceği Ne Malum?
Deniz: Elbet Bunların Hesabını Soracak Cesur Kişiler Ortaya Çıkacak! Bu Böyle Gitmez! Benim Bu Gidişata İtirazım Var!...
Melis: (Ağlamaklı) Hepimizin Var Ama Güçlü Durmalıyız,Onların Karşısında Ezilmeden,Korkmadan.
Volkan Hava Almak İster
Volkan (Şüpheli) : Ben Bi Havam Alim Ya,Çok Bunaldım,sıkıldım...
Volkan Kalkıyor.
Deniz: Bende Geliyorum
Volkan (Şüpheli) : Benim Birazda Özel İşlerim var
Deniz: Anladım! neyse,Ben Biraz Daha Oturim...
Volkan Evden Çıkmak İçin Antreye Yöneliyor,Deniz Hafif Şüphelenir Gibi,Volkan Evden ÇIkar.
Melis: Benimde Gazeteye Gitmem Gerekiyor Birazdan Çıkarım mı Demir?
Demir: Olur Hayatım Sen Nasıl İstersen.
Deniz Ayağa Kalkar,Antreye Yönelir
Melis: Sen Bıraksana Beni Madem Gidiyorsun!
Deniz: Benim Başka Bir Yere Uğramam Gerekecek,Yolumun Üzerinden Geçmez...
Deniz Antreye Yönelir Ve Evden Çıkar...

GÜN-İÇ VOLKAN ARABA/ANA CADDE 12.
Volkan.
Volkan Arabasıyla Ana Caddeye Çıkıyor.

Torpido Gözündeki telefonu Çalıyor,Volkan Şüpheci Tavırlarla Bakar
Arayan: GİZLİ NUMARA
Volkan Telefon Kulaklığı İle Bakar
Volkan: Efendim?
Gizli Ses: (Reverb) : Takip Ediliyorsun Salak Herif! İşi B.k Edeceksin...
Volkan Dikiz Aynasından Bakıyor Takip Edildiğini Anlıyor...
Volkan Arabayı Hızlandırır
Volkan: Tamam! Ben Hallederim,Sorun Yok!
Gizli Ses Sinirlenir
Gizli Ses (Reverb) : Nasıl Sorun Yok! Kim o? Tanıyor musun?
Volkan (Telefon) : Şu an Tam OLarak Fark Edemedim...
Gizli Ses (Reverb) : Tamam! Kapat...Sakın Bir Falso Verme! Şüphe Uyandırma...
Volkan Telerfonı Kapatır Yoluna Devam Ediyor...Hızlı Bir Şekilde...Hız Limitini de Oldukça Aşıyor Güvenli Bir Şekilde...

GÜN-DIŞ-İÇ DENİZ ARABA/VOLKAN TAKİPTE 13.
Deniz.
denizi Volkan'ı Takip Ederken Görürüz...

GÜN-İÇ İSKENDER BARLAS ÖZEL OFİS/GİZEMLİ ODA 14.
iskender Barlas (Mafya Babası Gladyocu) ,Taşkın.
İskender Barlas Balıkları Çok Sevdiği İçin Gizemli Odada Balık Akvarlumları Vardır Kocaman,Bir Plazma Kocaman Tv Ve 2 Koltuk Vardır,İskender Barlas'ın Serçe Parmağında İnce Bir Gümüş Yüzük Görürüz Ve Elinde Baston Oturuyor,Odada Mozartın 40.senfonisinden Esintiler...Bi Süre Sonra Taşkın (İş Adamı) Odaya Gelecektir.Önce Uyarı Gelir Robot Kadın Sesinden Oda Önündeki
Robot Kadın (Revebrb) : Misafiriniz var! Misafiriniz Var!
İskender Barlas: Gelsin!
Taşkın Gençten Bir İsimdir Orta Yaşlarda Takın Elbise Üzerinde Gelir Odaya,Mozarttan Nameler Susar...Taşkın İskender'in Elini Öpüp Başına Koyor...
Taşkın Yanına Oturur İskender'in
Taşkın: Bu Oda Huzur Veriyor İnsana Değil mi Efendim? Balıklar,Mozarttan Esintiler...
İskender (Şüpheyle) : Ne O Yerimde Gözün mü Var Taşkın?
Taşkın: Yoo! Hayır Efendim Ama Sizin Yerinizde Olmak İsteyen O Kadar Çok Kişi Var ki Tahmin Bile Edemezsiniz!
İskender: Benim Yerimde Olmak İsteyenler Kara Toprağın Altında Yerin Üstündekileri de Hallediyoruz Zaten! Sen Kafanı Yorma Bu İŞlere Taşkın...
Taşkın: Orta Doğu İle Ticaret İlişkilerimizde Sorun Yok! Ancak Avrupa Bize Yüz Çeviriyor.
iSKENDER: Davosa Giremedik Ama Avrupaya Gireriz! Yeter ki Sıcak Para Akışımız Olsun...
Taşkın: Daha Düne Kadar Kapımızda beslediklerimiz de Bugün Yüz Çeviriyor...Nankör Bunlar Efendim! Nankör
İskender: 1 Numarayı İsim Ne Derse Onu Yapıyorlar! Ya Onu Düşüreceksin Ya da Kendin İşini Kendin Halledeceksin...
Taşkın: Güven Bey Çok Fazla Üzerimize Geliyor Mal Yoksa Para da Yok Diyor...Malum Sıcak Para Akmaz Oldu! Orta Doğu İlişkilerimiz Pek Sıcak Değil!
İskender: Kuşları Besleyin Taşkın! Kuşları...
Taşkın Ne Demek İstediğini Anlar
Taşkın (Anladım Efendim)
Taşkın İskender'in Çekil İşaretiyle Huzurundan Çekiliyor...
İskender: Ha! Bu Arada Kuşlar Ötmüyorsa onlarında İcabına Bakın!

GECE-İÇ PAMİR GÜÇTEKİN (MEDYA PATRONU) /VİLLA/SALON 15.
Pamir Bey,Genç Ve Oldukça Güzel Sevgilisi Buse Hanım,Emin Bey (İş Adamı),Suikastçi
Pamir Bey,Genç Ve Güzel Sevgilisi Buse Hanım ve İş ADamı Emin Bey Oturuyorlar.Viski İçiyorlar Buse Hanım Pamir Bey'in Yanında,Emin Bey İse Karşılarında Oturuyor.
Kristal Bir Masa Var Önlerinde,Loş Işık Ortam
Pamir Buse'yi Okşuyor,Buse Güler Yüz Hoşuna Gidiyor Tabi Bu Durum,Emin Bey Viskisini Yudumluyor...
Emin Bey: Medya'da Durumlar Nasıl Pamir Bey?
Pamir: İyi! Sanırım Geçen Yıla Oranla Biraz Daha Toparladık Gibi Ancak Yayın Yasakları Konusunda Sıkıntılı Bir Durum Var! Korkmuyoruz Diyoruz,Halkımızın Ve Milletimizin Yanındayız! Doğru Ve CEsur Haberin Yanındayız! Diyoruz Ama RTÜK Sürekli Yayın Yasakları Vererek Çoğu Medya Grubu Gibi Zor Durumda Bırakıyor! Ee! Tabi Bizde Buna Uymak Zorundayız! Ne de Olsa Emir Büyük Yerden...
Emin Bey:peki! ya Koruma Talebi Artık Daha Fazla Koruma Talebi Alan İş ADamları,Medya Patronları Var Siz Neden Koruma Talebi Almıyorsunuz? Üstelikte Böyle Bir Karanlık Dönemde Hiç Korumanız Yok!
Pamir: Devlet Asıl Milletimizi Korusun! Bizim,Bizlerin Yüce Allahtan Ve Milletimizden Başka Korumamız Olamaz! Olmayacaktır da...
O Sırada Suikastçi Açık Olan Villa Kapısından İçeri Girer Sakallı Ve Elinde Gümüş Yüzük Parmağında Dikkatimizi Çeker,Yakışıklı Bir Tiptir Aynı Zamanda 2 Susturucu Silah Vardır,Hepsi Birden Şok OLur,Ne YApacaklarını Bilemez Haldeler

Toggle Sidebar
Üst Alt