hedef-5.Bölüm (Hedefteki Kim?)

dizi kolik

ÜYE
HEDEF
BÖLÜM-EPİSODE
05.

#HedeftekiKim ?

''Bu Dizideki Kişi Ve Kurumlar Tamamen Hayal Ürünüdür,Gerçek Kişi Ve Kurumlarla Hiç Bir Alakası Yoktur,Herhangi Bir Kişi Veya Kurumu Hedef Alma Amacı Gütmemektedir''
GECE-İÇ GAZETECİ AYTUNÇ YAMANTÜRK EV/SALON 01.
Aytunç Bey,Kız Kardeşi 21 sima.
Aytunç Bey Ve Kız KArdeşi Akşam Yemeğindedir,Özel Bir Masa Kurulmuş,Aytunç'un Telefonu Çalıyor Aytunç Cebinden Telefonunu Alarak Açıyor
Aytunç (Telefon) : Efendim Hamza Bey?
Hamza Bey (Ses Reverb) : Aytunç Gazete Binasında Patlama Meydana Geldi! Biz Şuan Binanın Yakınlarındayız!
Aytunç Tabi Bu Haberle Adeta Şok Geçirir
Aytunç (Ayağa Fırlar) : Ne? Herhangi Kimseye Bi Şey Olmadı Değil mi?
Hamza Bey (Ses Reverb) : Hayır! Ancak...(Telefonu Kapanır)
Hamza Bey'in Telefonunun Kapatırmasıyla Beraber Aytunçta Acil Olarak Ceketini Alarak ÇIkıyor
Aytunç: Sİma Kapıyı Kİmseye Ama Hiç Kimseye Açmıyorsun! Ben Geleceğim Zaman Telefon Açarım Sana...
Sima: Ne Olmuş Abi? Önemli Bi Şey Mi Var?
Aytunç: Televizyonu Aç!
Aytunç Antreden Kapıyı Açarak Evden ÇIkıyor...
Sima Kanepe Bölümüne gelerek Televizyon Komondasıyla Televizyonu Açıyor...
Televizyon Kanalları Bu Büyük Olayı Son Dakika Olarak Geçiyor...
Haber News ''ÖZGÜR HABER GAZETESİNDE PATLAMA'' KJ'si...

gece-iç CANSU EV /ARAŞTIRMACI/SALON 02.
Cansu,Adem (Babası),Avukat Cengiz Boğatur
Hep Birlikte Akşam Yemeğindeler
Cengiz Cansu'nun Yanında Oturuyor...Cansu'nun Babası Adem Bey Başta..
Masada Şarap Kadehleri de Var...
Cengiz Şarabı Yudumluyor
Adem : Ee? Cengiz Ne Zaman Kızımı İsteyeceksin Benden? Düğün Ne Zaman?
Cengiz (Temkinli) : En Yakın Zamanda İnşAllah Adem Bey...
Adem (Bozularak) : Öyle Beyli Falan Olmaya Gerek Yok Cengiz Ben Artık Senin Baban Sayılırım
Cengiz: Haklısınız!...
Cansu: Baba Sıkma Cengiz'i Hem Biraz DAha Bekleyebiliriz biz Öyle DEğil mi Cengiz?
Cengiz (Temkinle) : Evet!
Cengiz Kalkmak İster Masa'dan Lavaboya Gidecektir...
Cengiz: Ben Lavaboya Gidip Geliyorum,Müsadenizle...
Cengiz Kalkıyor...
Adem Bey: Tabi! Müsade Senin...
Cengiz Merdivenlerden Yukarı Çıkıyor...Ama Gizemli Bir Şekilde Telefonunu da Cebinden Çıkartır

GECE-İÇ TANSU BEY (AVUKAT) /VİLLA 03.
Tansu Bey,Suikastçi.
Tansu Çalışma Odasından Çıkar,Gençten Biridir,Yalnız Yaşaran Ama Başarılı Bir Avukattır
Kendisi Tek KOruması ve Adamı Vardır
Mehmet
mehmet Takım Elbise İle Villaya Girer,Tansu Oturur,Kristal Masa Üzerindeki Dosyaları İnceliyor Bir Dosyayı Eline Alırken Altta Kalan Üzerinde İKİ ÇEMBER İşaretiyle Büyük Harflerle ''HEDEF''Yazıyor!
tansu: Biliyor musun Mehmet Ben Bu Hayatta Neden Yalnızım?
Mehmet : Neden Tansu Bey?
Tansu: Çünkü! Yalnızlık İnsanın En BÜyük Dostudur..
Mehmet (Şüpheyle) : Hiç Mi Birine Aşık Olmadınız?
Tansu: Olmaz OLur muyum Mehmet? Oldum Tabi...
Mehmet ( Şüpheyle) : Peki! Ne Oldu Sonra?
Tansu: (Bakarak) İhanet Etti!
Mehmet (Şüpheci) : Neden?
Mehmet Belindeki Susturucu Takılı Silahını Çıkartıyor...
Mehmet: İhanet Eden SAdece O MU?
Tansu (Şok) : Mehmet,Sen Ne Yapıyorsun? Dur! Yapma...Saçmalama! Hayır! Mehmet...
Mehmet 2 Sıkma İle Öldürür Tansu'yu...
Masa'nın Üzerindeki Dosyaları Alıyor Özellikle'de ''HEDEF''Dosyasını...

Mehmet Topladığı Dosyalar İle Çalışma Odasına Gidiyor...

GECE-İÇ TANSU (AVUKAT) VİLLA /ÇALIŞMA ODASI 04.
Vural (Başkan) ,Mehmet,Tetikçi.
Mehmet Çalışma Odasına Girer Odada Masa Var,Arkada Kocaman Bir ''Mustafa Kemal Atatürk''Porresi ve Osmanlı Arması Duvarda Görürüz...
Masa'da Laptop Ve 2 Dosya,Gizli Kasa Var YAnda Şifreyi
Mehmet o iiki dosyayı'da Eline Alır Şifreyi Kasaya Yönelir O Sırada Biraz Yaşlıca Bir Adam Gelir Gözünde Okuma GÖzlüğü Var,YAnında Ceketli Bir Gençten Tetikçi
Vural ( Başkan) : Şifreyi Öğrenebildin mi? Mehmet...
Mehmet : Hayır! Başkan'ım...
Vural ( Başkan) : Ee? O Zaman Neyi Açılıyorsun Ahmak Herif...Seninle İŞimiz Bitti! Mehmet...Öteki Tarafta Zebanilere Selam Söyle
Tetikçi KIlığındaki Adam Susturucu Takılı Silahla Mehmeti Öldürür...
Mehmet Yere Kanlar İÇinde Yığırır...
Vural (Başkan) Kasaya Yönelir,Telefonunu Eline Alır ,Arama Yapılıyor...
Vural (Telefon) : Kasayı Patlatmak İçin Gerekli Teksitadı Getirin! Ha! Bide Leş Yıkayıcı Adamlardan 1 Ekip İstiyorum...
Vural Telefonu Kapatır,Laptopa Yönelir,Yerdeki Dosyaları Ezer GEçer...HEDEF Dosyasının Üzerine Basması Dikkatimizi Çeker...Kamera ZOOM
Laptop'un Ekranında 3'lü Çember Ve Ortasında Büyük Harflerle ''HEDEF''Yazıyordur...Kamera ''ZOOM''Yapar...

GÜN-İÇ BAYRAKTAR HOLDİNG/KAT 04,YÖNETİM ODASI /YÖNETİM KURULU BAŞKANI TARIK BAYRAKTAR ODA 05.
tarık bey,Eren Bey,Güvenç Bey (Yönetim Üyesi)
Tarık Bey'in Odasında Geniş Masada 3 Kişilik 1 toplantı vardır...
Tarık Bey: Arkadaşlar Ülkemizdeki Ekonomik Vurgun Bizi Derinden Etkiliyor,Sizi Buraya Toplamamdaki Asıl Amaç Gayri Menkul Zincirlerindeki Alım Gücünü Araştırmanızı İstememdir...Eren Bey Siz Personel Yönetiminden Sorumlu OLarak Gelir Gideri Araştırın,Güvenç Bey Sizde İhale Alım Satımlarındaki Usülsüzlükleri
Eren BEy'in itirazı olacaktır...
Eren Bey: Bu Çok Yanlış Bir Öneri Değil mi? Bi Nevi Özel Hayata Girer...
Tarık Bey : Eren Bey! Sorgulamayın! Yapın...

GÜN-İÇ FERİT KALKAVAN VİLLA/SALON/SABAH KAHVALTISI/KAHVALTI MASASI 06.
ferit,Kız Kardeşi Ece,Betül (Ece'nin Arkadaşı)
Ferit Ve Kız KArdeşi Ece Kahvaltı Yapıyorlar,Ece'nin Arkadaşı Betül'de Dahil Olmak İçin Villa'ya Gelir,Gözünde Güneş Gözlüğü,Mini Bir Etek,Güzelce Bir KIzdır...
Ferit: Aa! Hoş Geldin Betül (Gülümsüyor)
Ece: Hoş Geldin Arkadaşım,Günaydın...(Gülümsüyor)
Ece Ayağa Kalkar,Görüşürler...
Ferit: Nasıl Gidiyor Betül? Anlat Bakalım...Zehra Hanım! Lütfen 1 Servis Daha...
Ferit Kolundaki Saate Bakıyor...
Ferit: Benim Kakmam Lazım! Kızlar Görüşürüz...
Betül : Görüşürüz Ferit Abi...
Ferit Kalkıyor Ece'ye Öpücük Atar,Ece'de Abisine Öpücük Atıyor...Villa'dan Ayrılıyor...

GÜN-İÇ HALUK GÜRSOY HOLDİNG(YÖNETİM KATI/TOPLANTI 07.
Haluk Bey (Yönetim Başkanı), Defne Hanım (Başkan Yardımcısı/Kızı), Funda Hanım (Yönetim Üyesi) ,Erdinç Bey (Personel Müdürü),Hülya Hanım (Genel Müdür)
Haluk Yönetimi Toplamıştır,Arkada GÜRSOY HOLDİNG Mavi Renk Amblem...Önlerinde Dosyalar
Haluk Bey: Bu Ay ki Yatırımlarımız Tek Kelime İle Şahane! Kısa Zamanda Türkiye'nin En Büyük yatırım Holdinglerinden Birisi Olduk! Bu Başarı Hepimizin Arkadaşlar...
Defne Hanım (Kızı) Söze Girer...
Defne Hanım : Bu Başarılı Ama Maalesef Yurt Dışı Girişimlerimizde Göremiyoruz...Bu Bizim İÇin YEterli Değil! Daha Fazla Çalışıp Daha Fazla Yatırımcı Desteği Almamız Şart!
Haluk Bey İtiraz Ediyor...
Haluk Bey: Biz Demedik mi Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatıdır...Daha Küçük bir Şirketken Bu Noktaya Gelmemiz Dahi Büyük Bir Başarı! Defne Hanım Siz Kendi Çıkar İlişkilerinizi Düşünüp Bu Holdingi Bir KUklaya Çevirmek İstiyorsunuz! Ama Ben Bu Holdingin Başında OLDUĞUM Ve Yaşadığım Sürece Burayı O Kuvayi Milli Ve Milli Gelir Düşmanlarına Teslim Etmeyeceğim...Erdinç Bey Personelimizin Maaşında %30 zam İstiyorum
Defne Buna da Bozulmuştur...
Defne S öze Girmek İster Ama Babası Haluk Bey Elini Kaldırarak İtiraz Etmesini Engeller...Evet! Arkadaşlar Toplantı Bitmiştir...

GECE-DIŞ İSTANBUL GENEL/GÖKDELENLER/TRAFİK 08.

GECE-İÇ-DIŞ VURAL BAŞKAN VİTO ARAÇ 09.
vural Başkan,Hilal (Özel Kalemi) ,Özel Şoförü,Koruması
Vural Vito Aracın Arka Kısmında,Önde Özel Şoförü Ve KOruması Oturuyor...Özel Kalemi Gençten Hilal Hanım Var Karşısında
Önce Dıştan Görünüm Ve İÇine Zoom Yaparız
Hilal Hanım Mini bir etekle Karşısında Oturuyor BAşkan Vural'ın
Vural Bey: Hilal Hanım Sizinle Bi Akşam Söyle Yemeğe mi çıksak?Nasıl Yapsak Ha! Hep Böyle Hep Böyle Olmuyor Ama...
Hilal (Gülümseyerek) : Olur! Başkan Bey Siz Nasıl İsterseniz!
Öndeki Koruma: Ağabey...
Vural (Sinirlenir) : Ulan Hala Daha Öğrenemedin Şunu! Ne Ağabey'i Başkan,Başkan'ım Diyeceksin Bana! Söyle Bakim Şİmdi! Başkan'ım...
Koruma: Başkan'ım...
Vural: Ha! Söyle Ya...Buda YEni Daha Ağzı Alışmadı Hilal Hanım Biliyo musun?
Koruma: Ya BAşkan'ım Biz Bu Hacı Mahmut'u Öldürsemiydik Acaba?Malum Bu Adam Bizi Çok Oyaladı...Adamdan 1 Dosya İstedik 2 Aydır Ne DOsya Var Ne Ses!
Vural Başkan: La! Oğlum Adam Hacı Senin Benim Gibi mi? Üflesen Suratına Vallahi! Lazim Çarpar adamı...Sen Vurmaktan,ÖLdürmekten Bahsediyorsun...Delirtme Beni!Çekin Söyle Dürümcü Amete Bizim,Ağzımızın Tadı Yerine Gelsin!

GECE-İÇ-DIŞ DENİZ ARABA/YOL 10.
Deniz,Melis
Deniz Yağmurlu Havada Yol Üstünden Melisi Alıyor,Melis Baya Islanmış,Kapısını Arabadan İnerek Açar,Melis Gülümsüyor...
Melis: Çok Mersi!
Deniz'de Araca Biner,Hava Gök Gürültülü
Melis (Gülümseyerek) : Ama! Sende Islandın!
Deniz (HAPŞUU) : Yok! ya...Bi Şeyim Yok! Bir Şey OLmaz Bana Merak etme sen! (Gülümsüyor)
Deniz Aracı Çalıştırıyor...Araç Tekrar Hareket Halinde...
Melis: Sana Evde! Bi Çorba Yapmamı İster misin? (Gülümsüyor)
Deniz (Şaşırır) : Sen Çorba Yapmayı Bilir miydin ya?
Melis (Gülümseyerek) : Tabi! Akıllım Sen Ne Sandın?

GECE-İÇ-DIŞ VİTA ARAÇ/YOL/DENİZ ARABA/YOL 11.
deniz,Melis,Yan Yoldan Çıkan Vita Arabadakiler
Deniz Ve Melis'in çinde Bulunduğu Araca Paralel OLarak Yan YOldan Vita Bir Araç Çıkar Araç İçine ZOOM Kamera
Öndeki Adam (Gizli Konuşma) : takipteyiz Efendim! İşlerinin Bitmesi An mEselesi...Siz Hiç Merak ETmeyin! Bu İŞ sorunsuz Hallolacak!
Araç Deniz'in Aracının Yan Yoldan Karşısına Çıkar,Kamera Deniz'in Aracının İçine ZOOM yapar...
Deniz: Ne Oluyor Ya?Bu Araç Nereden Çıktı?Ne YApmaya Çalışıyor Böyle?
Araç Adeta Taciz ediyor Aracı,Meliste Endişeli
Araç İçine ZOOM Kamera
Öndeki Adam: Hızlı...Takip Edin Aracı! Daha Hızlı...
Melis Ve DEniz'in İçinde Bulunduğu Araçta Hızlanır...
Melis (Korkuyor) : Ne YApıyor Bunlar Ya?
Araç Son Hız Gelir ve Melis Ve Deniz'in Bulunduğu Araca Çakar,EZer Geçer...Melis Ve DEniz'in Bulunduğu Araç Darma Dağın Taklalar Atarak Giderken Kamera Vita Aracın Plakasına ZOOM Yapar Plaka: 19 ERG 1995
deniz'in Aracı Birden Patlar...Boom Diye Bir Ses Yükselir Kamera ZOOM yapar...Yanıyor Araç....

5.BÖLÜMÜN SONU...

Toggle Sidebar
Üst Alt