HEDEF 6.bölüm (Hedefteki)

dizi kolik

ÜYE
hedef
BÖLÜM-EPİSODE
06.

''Bu Dizideki Kişi Ve KUrumlar Tamamen Hayal Ürünüdür,Gerçek Kişi Ve Kurumlarla Hiç Bir İlgisi Yoktur''

GÜN-İÇ FERİT KALKAVAN OFİS/ODA 01.
Ferit
Ferit Ofis Odasında Oturuyor,Masada Bir El Yazması Kur-an-ı Kerim Var,Arkasında Kütüphane Dolabı Gibi 1 Dolabı Görürüz,Duvarda Kocaman Bir Mustafa Kemal Atatürk Portresi

Ferit El Yazması Kur-an-ı Kerimi Okuyor,Gözünde Okuma Gözlüğü,10 Saniye Sonra Kapatır Kapağını
Ferit (Monolog) : Onlar ki Kıldıkları Namazda Ve Yaptıkları İbadetlerde Riyakardır,Yetimi İtip Kakarlar İşte Onların Ne bu Dünyada Ne de Öteki Tarafta Akıbeti Bakidir...
Ferit Kur-an-ı Kerimi 3 Kez Öperek Başına Koy Ve Kütüphane Gibi Olan Dolaba Koyuyor...Ferit Dolaba Koyarken Yanındaki Kitaplara Dikkat Kesiliriz ''NUTUK'' Ve ''CUMHURİYET TARİHİ''nin Yanı Sıra ''ŞEYTAN'IN GÜLEN YÜZÜ'' Kitabını da Görürüz...Kamera Zoom Yapar...Ferit Ayağa Kalkar Duvardaki KOcaman Mustafa Kemal Atatürk Portresine Selam Çakar...Odadan Ayrılıyor...

GÜN-İÇ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TEM ŞUBE / ŞUBE MÜDÜRÜ CELAL KAHRAMAN ODA 02.
celal Müdür,Sivil Bir Polis Memuru
Celal Müdür Odasında Oturuyor,Sivil Bir Polis Memuru Odasına Girer Kapıyı Çalarak,Elinde Celal Müdür'ün Tayin Zarfı
Celal Müdür: Gir!
Polis Memuru: Sayın Müdürüm Bakanlıktan Size Bi Zarf Gönderilmiş
Celal Müdür Şaşırır,Polis Memuru Zarfı Uzatır
Celal Müdür: Sen Çıkabilirsin!
Polis Memuru Çıkar Odadan,Celal Zarfı Merakla Açar Okuyor,Bakıyor,Şok Olur Adeta
Celal Müdür: Tayin mi? (Sinirlenir) Ne Demek Tayin? Ne Demek Tayin?
Masadaki Sabit Hat Telefonu Çalıyor,Celal Açar
Celal Müdür (Telefon) : Sayın Bakanım...Ama Sayın Bakanım!..Bunun Bir Sonraki Adımı Ne? Ceza evimi? Biz Bunları Daha Öncede Yaşadık!
Bugün Tayin Daha Doğrusu Sürgün...Yarın Cezaevi!
Celal Müdür Telefonu Kapatır
Celal Müdür (Sinirli) : Resmen Sürgün Bu! Bana İşimize Çomak Sokma,Çekil Aradan Diyorlar...

gün-iç EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TEM ŞUBE 03.
Baş komiser Eren,baş komiser Aras,Komiser Ayça,Fig.
Baş komiser Aras Ve Komiser Ayça Trafik Şubeden Gelen Kamera Görüntülerini Beraber İnceliyor,Eren Baş Komiser İse Odasından Çıkar
Eren: Ne OLdu Arkadaşlar? Kamera Görüntülerine Ulaşabildik mi?
Ayça: Evet! Baş Komiserim
Erende Görüntüye Bakıyor,Görüntüde Deniz ve Melis'in içinde Bulunduğu Aracın Vita Araç Tarafından Sürüklenişi Sonrası Patlaması Ve Vita Aracın PLakası Ama Tam OLarak Görükmüyor
Eren: Yakınlaştır,Yakınlaştır...
Ayça: ERG mi Yazıyor Orada?
Plaka İyice Görünür
Aras İsyan Edercesine
Aras: Abi Hangi Biriyle Uğraşacağız ya? 1 değil 2 değil Bi Sürü Dosya Birikti! Asayişte Ortalık Darma Duman,Burası Desen Burası da Malum! Faili Meçhullerin,Suikastlerin Ardı Arkası Gelmiyor...Bir Çoğunun Zaten Yok Kamera Bozuktu,Yok ÇEvrede Kamera Yok Bilmem ne? Bir Sürü Bahane...Birileri Organize Ediyor Bizde Salak Gibi Çözmeye Çalışıyoruz...
Ayça: Savcı Seçkin Özden Dosyası Ortadan Kaybolmuş Duyduğuma Göre
Aras İyice Sinirlenir
Aras: Bu İşi Yapanların,Bu İŞleri Organize Edenlerin,İçimizdeki Hainlerin Ağzımı Bozmayacağım Ama Allah Bin Türlü Belasını Versin!...Bu NASIL iş ARKADAŞ Kim Yok ediyor Bu Dosyaları Devletimiz Bu Kadar mı Aciz?Birileri Geçmişte Yaptıkları Gibi Ülkeyi Oyuncak Gibi Oynatıyor...
Eren: Bu İş Eninde Sonunda Bizim Başımıza Kalacak Söylüm,Hepimizin İpini Çekmek İÇin Yukarıdakiler Avucunu Kaşıyor...
1 Grup Sivil Polis Ekibi Tem Şubeye Adım Atar Başındaki Kişi Mit İstihbarat Rozetini,Kimliğini Gösteriyor
Mitçi Tayfun Bozok: Arkadaşlar,Arkadaşlar...Dosyalara Biz El KOyuyoruz! Bundan Sonra Bu İŞ Bizde! Laptopları Alın!
Eren: Ne Oluyor Lan? DEvleti Başı Boş mu Sandınız İt Sürüleri?
Mitçi Tayfun: Baş KOmiser ZAten Sinirime Dokunuyorsun! Kafana Sıkmadan Burada Kes Sesini!

Laptoplar ve Bilgisayarlar Toplatılıyor
Aras: Dosyaları Alıp Üzerini Kapatacaksınız değil mi? Hain Herifler!
Tayfun (Sinirlenir) : Hepimiz Burada İşimizi Yapmaya Çalışıyoruz! Ha! Bi İtirazınız varsa,Savcıya Anlatın Derdinizi!
Eren Üzerine Yürümeye Başlar Bir Sinirle Tayfun'un,Aras Engel OLmaya Çalışıyor...
Aras: Tamam! Eren Abicim Boş Ver Bunların Birileri İpini Salmış Üzerimize Bela Almayalım Çekileyim Kenara
Tayfun: Şimdi! Sizler Artık Burada Olmayacaksınız! Devriye Sizi Bekler...Ayça Hanım Sizinle de Bi Ara KAhve İçeriz Artık!
Ayça Sinirle Hörkünerek Gidiyor...
Ayça : Artık İstifa mı Vereceğim Yeter Ya!
Aras Ve Eren'de Gıcıkça Tayfun'un Yüzüne Bakarak Çekilir Tem'den...

GÜN-İÇ İSTİHBARAT BÜRO 04.
İstihbarat Başkanı Levent Cantek,Yardımcı Ertan Güven,Fig.
Levent Başkan Ayakta İncelemeler Yapıyor,Büroda Bilgisayarlar,İstihbarat Araçları,Büyük Plazmalar var...
Oturan Bir Arkadaş: Başkanım 1 ay içinde İstanbul Ve Ankara'nın Göbeğinde 2 ayrı noktada Canlı Bomba Eylem Planı OLduğu Bilgisini Aldık
Yabancı İstihbaratçılar Bunu Doğruluyor...
Levent Hiç Orayı Olmaz
Levent Başkan: Bunu Duymadınız,Bilmiyorsunuz! Herkesin Ağzı Sıkı Olacak! Anladınız mı Beni?
Bakın! Herkese Söylüyorum,Üstün Kararı Olmadan Basına VEya Emniyete Bi Bilgi Geçirmeyecek! Bu Bina İçinden Kuş Uçmayacak!
Levent Başkan Kriptoyu Telefon Görüşmesi Yapıyor...
Levent Başkan (Kripto Telefon) : Evet! Dinliyorum...Emniyeti Pasipize Ettiniz mi? Güzel...O Polisler Devriye Dışında Hiç Bir Noktada Olmayacak! Bilgi Akışı Kesilecek! Gerekirse Emniyete Dahi Alınmayacak...

GÜN-İÇ KARANLIK KURUL/KONSEY 05.
Kurul Başkanı Mister Cordun.Diğer 4 Üye.
Karanlık Kurul'da Yüzü Görünmeyen Bir Masa Etrafında Toplanmış Adamları Görürüz...
Mister Cordun: Emniyet İçinde İstediğimiz Karışıklıklar Tamamlanmak Üzere! Polisin,Mit'in Dahi Tasması Artık Bizim Elimizde...Daha Düne Kadar Kapımızda Havlayanlar Bugün Seslerini Tamamen Kestiler! Beyler...Bu Bizim İçin Uzun Zamandan Sonra Büyük Bir Başarıdır,Düşünsenize Bizler Ne ERgenekon Destanları,Ne BAlyoz Teferruatları Gördük Ama Hiç Biri Bizi Bu Kadar Sevindirmemişti...Çünkü! Aslında Bizi Yok Ettiklerini SAnanlar Karşılarında Farklı Bir Versiyonla Dikildiğimizde Atın Ve İtin İzini Ayıramadılar Bile!
Mister Hans: Ulusalcılar Kendilerini Bu DEvletin Gerçek SAhipleri Sandılar Her Zaman,Ama Güç Bizim Elimize Geçince Adeta Bizansın Ülkelerini Fethettiğini Sandılar...Mafya Babaları,Baronlar,DEvletin En Ücra Köşesinde Bizim Ve Bizim Geleceğimiz,Güvenliğimiz İçin Çalışan Bürokratlardan Tutunda En Alt Kademedeki Gazetecisine Kadar,Hatta Akademisyenine Kadar Bu Süreçte Çok Yol Kat Etmemizi Sağladılar! Onlara Bi Teşekkür Etmemiz lazım!
Mister Renard: 1 Milyon Dedik 10 milyon Hatta 100 Milyon Olduk! Düşünsenize Arka Planda Trilyonları Sayan İş Adamları Ön Planda Sefil Bir Halk Ordusu Yarattık,Bunlara Ekonomik Krizler Fayda Etmez Diyen Para Babaları Şimdilerde Ağzımızın İçine Bakar Oldular...Bu Başarı Hepimizin Beyler!
Mister Sarkiz: Kan Emici Bir Grup Olduğumuzun Farkındayız Ancak Dosyalarda Adı Geçen Adamlar Hala Daha Bitmiş Değil,Bizim İçin Tehlikeyi Olan Devlet İçindeki İdeolojik Gruplardan öte Ağzını Açtığında Adeta Misyon SAhibi olmuş Gibi Havlayan Bİr Güruh! İrtica Geliyor Söylemleri Eskide Kaldı Onun Portakalı Bunun Mandalinası Derken,Ne Çakır Kadınlar,Ne İyi Kadınlar Parti Başkanı Oldu! Cici Adam Misyonunu Tamamlamak Üzere O Uzuna Gelince,Uzun Uzun Düşünüpte Kafamızın Tepesini Attırmasın! Geleceğin Yeni İdeolojisi Güç Ve Para OLacak! Şan Ve Şöhret Peşinde KOşan 1 kaç Ünlü Takımına da Bu İşleri Devrettik mi O Zaman Değmesin Keyfimize...
Mister Cordun Lafa Atılır
Mister Cordun: O İşler Öyle Kolay Değil! Birileri Ayağımıza Çelme Takmak İçin Adeta Sırada Bekliyor...Yarın Bu ADamlar Köşe OLduklarında Devletin En Üst Makamlarında Koltuk Sahibi Olacaklar! Eskiden Yaptığımız Gibi Bu ADamlara Koltuğu Devredersek Yine Aynı Kafa İle Bizi Yok Etmeye Çalışırlar! O Yüzden Ulusalcı Kanat Ve Dindar Kanat Arasındaki Fikir Bağlarını ÇÖzüp Kudur Köpekler Gibi Liberal Tayfanın Üzerine Sarmamız Şart! Ama Önce Bu İKi Kanat Birbirini Boğazlayacak...

GECE-İÇ PASHİONS OTEL/SUİT ODA 06.
medya Patronu Ve İş Adamı Salih Güven,Kız Arkadaşı Elif Uzman,Ferit Kalkavan.
Salih Güven Suit Odada L Koltukta Oturuyor Viskisini Yudumluyor,Sanki Başına Bir Şey Gelecekmiş Gibi...Arka Fonda Şarkı Çalıyor...
Teoman - Güzel Bir Gün
salih Telefonu İle Bir Arama Yapıyor Ama Meşkur Telefon...
Salih Masadaki Viski Şişesinden Viski Bardağına Doldurur Kafasına Diker Onuda...Oda Kartıyla Odaya Giren Güzel Bir Kız Görürüz...Elinde Siyah Eldivenler
Kız Şarkıya Eşlik Eder ''Sorma Neden?Niçin? Her şey Yalnızlıktan Bak,Bak Güzel Bir Gün Ölmek için''
Salih Arkasını Döner Bakıyor Ona Doğru
Salih: Ünlü Spiker Elif Uzman
Sarhoş Ve Bitkin Halde Alkışlıyor...ELİF Yanına Gelir L Koltuğa Yanına Oturur
Elif Sorular Yöneltiyor
Elif: Battın mı? Battın...
Salih: Battım! Ama Olsun Medyamı Kaybetmiş Olabilirim,Şirketlerimi Kaybetmiş olabilirim Ama Aşk Var!
Elif (Temkinli) : Var mı?Gerçekten...
Salih: Yok mu?
Elif (Temkinli) : Belki...
Salih Öpmek ister Dudağından Elifi Ama Elif Uzak Durur
Elif: Leş Gibi Kokuyorsun Farkındasın Değil mi?
Ferit Odaya Girer Kapısı Açıktır Elif Bilerek Otel Odasının Kapısını Açık Bırakmıştır...
Ferit Kalkavan (Ses/Reverb) : Hayatta Bazen Kaybedersin,Bazen Kazanırsın...
Ferit'in Yüzünü Görürüz Parmağını Şıklatır Müzik Kapanır...
Bu Gerilim Müziği Devreye Girer
Ferit: Ama Bazende Öyle Bir Hata Yaparsın ki Ölürsün...
Ferit Kapıyı Kapatır...Kapıdaki Oda Kartını Alır
Ferit: Elif Hanım Oda Kartınız....
Salih Ne OLduğuna Anlam Veremez Doğrulmak ister Ama O Kadar Çok içmiştir Ve Sarhoştur ki Bunu Yapamaz!
Salih: Ne Oluyor Burada Ya?Siz Bana Oyun mu Oynuyorsunuz?
Ferit: Daha Başlamadık Bile!
Ferit Gelir Yan KOltuğa Oturur
Ferit (İmalı) : Sana O Kadar Şans Verdik Salih Peki! Sen Ne yaptın? Bizim İsteklerimiz Dışında Hareketler Yaptın! Şunu Asla Unutma! HEDEF Asla Affetmez! HEDEF yok Eder! Acımaz...Yanlışa Tahammül Yoktur! Bugün Sadece Her ŞEyini Değil! Aşkını...
Elif Uzaklaşır Salihten
Salih: Elif Neden Ama? Neden? Bana Bunu Yapamazsınız! Ben Elimden Geleni Yaptım! TÜRKİYE Burası! Eskisi Gibi Bu İŞlerin Gitmediğini Sizde Çok İyi Biliyorsunuz!
Ferit: Aldanırsan Aldatırlar,Bahane Kabul Etmiyoruz! İş YOKSA Sende Yoksun! Ama Seni Ben Öldürmeyeceğim! (El İşaretiyle) O Öldürecek...
Elifi İşaret Ediyor...
Ferit: Yani! Sevdiğin Kadın...Başlıyoruz!
Ferit Silahını Çıkartır,Susturucuyu Takar!
Ferit: Son 1 Dua Hakkın Olsa Bile Bu Halde Dua Etmeye Yüzün Yoktur Herhalde!
Ferit Silahı Elifin Yanına Gelerek Elif'in Eline Tutuşturuyor,Elif Ayağa Kalkar Cesaretini Toplamaya Çalışıyor...Ferit Eliyle Atış Yerini Belirlemeye Çalışıyor
Ferit: Yoo! Hayır...Bu Mesafe Olmaz! Beğenmedim...Yatakta olsa! En İyisi Yatakta Olsun!
Salih Kalkacak Halde Değildir...
Salih: Bunun Hesabını Vereceksiniz! Elif Ne Yapıyorsun? Ben Seni Seviyorum...Bana Bunu Yapamazsın! Sen Öldür! Lan Sen ÖLdür Hayvan Herif!
Ferit: Herkes Sevdiğini Öldürürmüş...Kalkabilecek misin Salih? Tamam! Buda Olur...
Ferit Parmağıyla Karşı Mesafeyi İşaret EDiyor...
Ferit: Karşıya Geçin Elif Hanım!
Elif Ve Salih Göz Göze Gelirler Elif Yapamayacak Gibidir...
Elif: Hayır! Hayır! Ben BUnu Yapamayacağım!
Salih: Sen Sık Hayvan Herif! Sek Sık...
Ferit Elif'in Yanına Gidiyor Elife Sinirli Sinirli Bakıyor...
Ferit: Bunu Yapmazsanız Elif Hanım! Sadece Siz Değil Ailenizdeki Herkes Zarar Görecek! Farkındasınız Değil mi Bunun?Hadi! Cesaret...
Elif'in Elinden Silahın Tetiğinden KArşıya Geçerek Tutuyor Ferit!
Ferit: Hadi! Baş Şu Tetiğe,Hadi!...Hadi! Dedim Sana...
Elif Ağlamaklı Halde,Gözünden Yaş Geliyor,Yapmak İstemiyor...Salih Ağlamaklı
Salih: Yap! Elif Bas Tetiğe! Ailen İçin Yap Kendin İÇin YAp! Beni Düşünme Yap! Çek Tetiği Hadi!...Ben Zaten Sensiz Yaşayamam ki!
Ağlamalar,Bağırmalar Arasında Elif Tetiğe Basar Ve Salih Vurulur...

GECE-İÇ FERİT KALKAVAN VİLLA/AŞAĞI KAT/ SALON 07.
selin (Ferit'in Sevgilisi) , Ece (Kız Kardeşi)

Selin Ve Ece Oturuyorlar...
Selin: Abin Neden Bu Kadar Gizemli Gibi Ece?
Ece: Nasıl Yani Anlamadım?
Selin: Ne Bilim Böyle Özellikle de Son Zamanlarda Bi Tuhaf,Geçen Akşam Akşam Yemeğine Çıkmıştık ya Orada Bi Adam Geldi Böyle Gençten Biri Abini Tehdit Edercesine Kelimeler Savurdu Durdu!
Ece: Benim Tanıdığım Birisi Olması Çok Düşük Bir İhtimal! Ben Abimin Hiç Bir Çevresini,Yakınını Tanımam Senin dışında tabi!
Selin: Neden?
Ece: Abim Genelde Tanıştırmak İstemez! Hep Uzak Durmamı Söyler Falan...Nedenini Bende Bilmiyorum Tabi!
Selin: Hmm...Anladım! Biraz Tuhaf Ama...
Ece: Şüphelendiğin Bir Şeyler mi Var Abim Hakkında?
Selin: Yoo!...Hayır! Ama Ne Bilim İşte!...Boş ver ya Senin İlişkiler Nasıl Gidiyor Anlat Bakalım! Var mı Takıldığın yakışıklı Birileri?
Ece: Abimi Bilirsin O Ne derse O !

selin: Bu Durum Pek Hoş Bir Durum Değil Yalnız! Tabi...Aramızda Kalsın Ama Abine Çaktırma,Biraz Özgür Ol! Hayatını Yaşa...Bak Bende Senin Kadarken Paraşüte Binerdim,Kamplarda Kalırdım Arkadaşlarla Tabi! Dağ Sporu Yapardım
Ece: Şimdi Stajersin! Hala! Yapıyor musun? Fırsat Bulabiliyor musun peki Bunlara...
Selin: Hayır! Tek Fırsat Bulabildiğim Abini Sevmek...
Gülüşüyorlar...

GÜN-İÇ KALKAVAN ŞİRKETLER GRUBU/YÖNETİM KATI/FERİT ODA 08.
Ferit
Ferit Odasında Kripto Telefonla Bir Görüşme Yapıyor...
Ferit (Telefon) : Bilgi İşlemdeki Arkadaşlara Söyleyin Tüm Klasörleri Boşartsınlar! İstihbarat Raporlarını Asla Hiç Bir İstihbarat Elemanı Görmeyecek! Her Hangi Bir Sorun Oluşursa Hepinizin Yukarıdan İPini Çekerler Ona Göre Ayağınızı Denk Alın!
Ferit Gizli Kriptoyu Telefon Görüşmesini Sonlandırır,Telefonun İçindeki Hazır Kartı Çıkarır Çöp Kutusuna Atıyor...

gün-iç ARIKAN HOLDİNG/YÖNETİM KATI/BÜLENT BEY ODA 09.
Bülent Bey (Yönetim Kurulu Başkanı)

Bülent Bey Odasında Oturuyor,Dosyaları İnceliyor...
Laptobuna Birden Mail Gelir Görüntülü
Bülent Bey Görüntüyü Açar,Karşısına Yüzü Maskeyi Bir Adam ÇIkar Karanlık Bir yer,Arkasında İlluminati Şekilleri var adamın Duvarda...
Robot ses: Bülent Bey Beni Gördüğünüze Çok Şaşırdınız Biliyorum Ama Sizin İçin PLanladığımız Görüşme Böyle Oldu! Holdinginizin Hisse Devrini Buğra Beye Teslim Edeceksiniz! Aksi Takdirde O Holdingde Hayatınızda Tehlikeye Girecek! Bizim Kim Olduğumuz DEğil Sizin Çıkarlarınızı Korumamız Önemli! Elde Ettiğiniz O Hisselerin Asıl Hükümdarları Sizi Teslim Olmaya Çağırıyor...
Bülent bey: Benim Kimseden KOrkum Yok Allahtan Başka Hiç Kimseden KOrkum Yok! Duydunuz mu Beni? Beni Diğerleri Gibi Yıldıramayacaksınız! Bu Ülkeyi Satın Alamayacaksınız! İstediğinizi Yapın!
Bülent Bey Bi Sinirle Kapatır Laptobun Kapağını
Bülent Bey (Monolog) : Allah Kahretsin! Allah Kahretsin!...

GECE-İÇ BÜLENT BEY VİLLA/SALON 10.
Bülent Bey,Kızı Seda

Bülent Bey Villaya Girer,Kızı Seda Televizyon Seyrediyordur
Seda: Hoş geldin Babacım! Nasılsın? Günün Nasıl Geçti?
Seda Ayağa Kalkar Ve Babasına Sarılır...
Bülent Bey Ne OLduğunu Anlayamaz
Bülent Bey (Tebessümle) : Ne Oluyor Kızım? Ne Bu Özlem? Yine Benden Bi şey mi İsteyeceksin yoksa? ben bu sarılmaları Bilirim...
Seda: Yapma Baba Ya! Aşk OLsun Sadece Küçük Bi Ricada Bulunacaktım Arkadaşım Aslı'nın Doğum Günü Partisi varda Marina da Gidebilir miyim?
Bülent Bey (Tebessümle) : Ben Kızımı Tanımaz mıyım? Bak! Yine Bir Çapan Oğlu Çıktı Bunun Altından da...
Seda: Gidebilir miyim Peki?
Bülent Bey : Hayır! Olmaz...
Seda: (Bozulmuşçasına) : Neden Ama?
Bülent Bey: Çünkü! Ben Öyle İstiyorum...
Seda: Baba...
Bülent Bey: Kızım Son Zamanlarda Olanları Hepimiz Görüyoruz! Duyuyoruz,Başımıza Ne GELECEĞİ Belli değil!
Seda: İyide Bunların Bizimle Ne Alakası var? Yoksa Kötü Bir ŞEy varda Benden mi Saklıyorsun Baba?
Bülent Bey: Bu Konu Burada Kapandı! Artık Tek 1 İtiraz Dahi İstemiyorum Küçük Hanım!
Seda Bozularak Ve Ağlayarak Odasına Çıkıyor
Seda (Ağlamaklı) : Annem Yaşasaydı Ama Böyle Olmazdı!...

GECE-İÇ FERİDUN BEY /VİLLA 11.
Feridun (Profesör)
Profesör Feridun Ayakta Telefon Görüşmesi Yapıyor
Profesör Feridun (Gülümseyerek) : Anladım! Teşekkürler Sayın SAvcım...
Feridun Profesör Telefonu Kapatır
Feridun Profesör (Monolog) : Operasyon Başlıyor!...

GECE-İÇ FERİT KALKAVAN VİLLA/AKŞAM YEMEĞİ/SOFRA 12.
ferit,Kız Kardeş Ece,Selin,Organize Şube Polis Ekibi.

Ferit,Sevgilisi Selin,Genç Ve Güzel Kız Kardeşi Ece Akşam Yemeğindeler,Masada Kırmızı Şarap Kadehleri,Loş Bir Ortam Var...
Ferit: (Gülümseyerek) : Ee? Ne Yaptın Bugün Bakalım Ece?
Ece: İşte Benim Abim Hep Böyledir...Sürekli Bugün Ne Yaptığımı Teftiş Eder
Selin: Sıkma Kızı Ferit!
Ferit Şarap Yudumluyor...
Ferit: Ne Yapim Canım! Hayatımda En Önem Verdiğim 2 Kişi Var...
Selin (Gülümseyerek) : Biri Ece Diğeri Ben miyim Yoksa?
Ferit Gıcıkça Cevap Veriyor...
Ferit (Gıcıkça) : Hayır! Değil...Bi Başkası! Onu Sonra Anlatırım Sana...
Selin (Gülümseyerek) : Gıcıksın Ama Ya!
Villa Kapı Zili Çalıyor...Ferit Şaşırır
Ferit: Kim ki O Bu Saatte?
Selin (Şüpheci) : Birini mi Bekliyoruz?
Ferit: Yoo! Hayır...Hizmetçiyi de Gönderdik Sen Açsana Ece
Ece (Gülümseyerek) : Tamam! Abicim...
Ece Kalkıp Antreye Giderken Ferit Gülümseyerek Öpücük Atar
Ece Kapıyı Açar Açmaz Orhanize Şube Polis Ekibini Karşısında Görür...
Baş Komiser Yavuz Sancak Rozetini Gösteriyor,Ece Çok Şaşkın
Yavuz Sancak: Baş komiser Yavuz Sancak Organize Şube...
Ferit: Kimmiş O Ece?
Ece (Şaşkın) : Polis Abi!
Yavuz Ve Ekibi İçeri Geçiyor...
Selin'de Şaşkın Bu Arada...
Ece'de Ne Olduğunu Anlayamaz Bir Şekildedir
Ferit Ayağa Kalkar,Selinde Tabi...
Ferit Ve YAvuz Sancak Karşı Karşıya Gelirler
Ferit: Hayırdır! Memur Bey? Bi Durum mu Söz Konusu?
Yavuz SAncak: Savcılık Kararıyla Hakkınızda Organize Suç Örgütü Soruşturması var, Gözaltındasınız Ferit Bey! Evinizde de Arama Yapılacak! Tak Kelepçeyi...
Ferit Ne OLduğunu Anlayamaz Bir HAlde Kelepçe Takılarak Gözaltına Alınıyor...Selin ve Ece Şokta...
Ferit Götürülüyor
Ferit: Ece,Selin Merak Etmeyin! Adalet Er Geç Yerini Bulacak
ferit Bir Taraftan Götürülürken Diğer Taraftan da Villa'da Geniş Çaplı Bir Arama Yapılıyor! Selin Ve Ece Ne Yapacaklarını Bilemez Haldeler...

GECE-İÇ-DIŞ FERİT KALKAVAN VİLLA/POLİS ARAÇLARI 13.
ece,Selin,Ferit Kalkavan,Organize Şube Baş Komiseri Yavuz Sancak Ve Diğerleri.
Ferit Kelepçe Takılı Halde Polis Aracına Götürülüyor,Ece Ağlamaklı,Selinde Kendini Tutamaz
Selin: Ne Oluyor Ferit?
Ferit: Selin Ece'yi Yalnız Bırakma...
Ferit Polis Aracına Konuluyor...Polis Aracının Hareket Etmesiyle Ve Ece,Selin Görüntüsüyle Ekran Karalır...

6.BÖLÜMÜN SONU...

Toggle Sidebar

Son konular

Üst Alt