HEDEF 7.BÖLÜM (Adalet Diyeceksin! )

dizi kolik

ÜYE

hedef
SEASON 01.EPİSODE 07.

gece-iç istanbul emniyet müdürlüğü/ORGANİZE ŞUBE /AMİR ODA
01.

orhan Akyazı (Organize Amiri) Ferit Kalkavan.
Ferit Ve Orhan Akyazı (Amir Karşılıklı OLarak Oturuyorlar,Orhan Amir Yerinde Oturuyor
Orhan Amir: Ferit Bey! Hakkınızdaki İddialar Çok Vahim! Baş SAvcılık Tarafından Organize Suç Örgütü Kurmaktan Soruşturma Açılmış
Ferit Kalkavan (Gülüyor) : Bakın! Bu İddialar Çok Saçma Ve KOmik İddialar,Aklı Başında Hiç Bir Kimsenin Benim Gibi Dürüst,Namuslu,Saygın Ve Hayırsever Bir İŞ aDAmının Böyle Uyduruk Delillerle Suç Örgütü Falan Kuracağına İnanmaz!
Orhan Amir: Ama Dökümanlar Bunun Tam Tersini Söylüyor,Bazı Telefon KOnuşmaları,Hatta Bürokratlarında Aralarında Bulunduğu Örgütsel Dökümanlar Var!
Ferit Merakla Soruyor
Ferit: Siz Bu Bilgileri Nasıl Elde Ettiniz? Yani! Bu Saçma,UYDURUK Bilgileri...
ORHAN AMİR: Ferit Bey! Biz Savcılığın Emrini Yerine Getiriyoruz,Bunların Uyduruk Veya Sahte Olduğuna Biz Karar veremeyiz!
Avukatınızı İstemediğinize Göre Güvendiğiniz Bir Şeyler Var!
Sabit Hat Telefonu Çalıyor Amir'in Masasındaki
Ferit: O Güvendiğim Şey Tamda Telefonun Ucunda Olabilir Aslında!
Orhan Amir Telefonu Açar
Orhan Amir: Evet! Sayın Bakanım,Anlıyorum Sizi! Tabi! Emredersiniz...Saygılar,Hürmetler...
Orhan Amir Telefonu Kapatır
Orhan Amir: Soruşturmaya Dahi Gerek Kalmadan Sizi Serbest Bırakıyoruz...Gidebilirsiniz! Ferit bey...
Ferit Kalkıyor El Sıkışıyor Orhan Amirle
Orhan Amir: İyi Akşamlar...
Ferit: Hayırlı Vazifeler Amirim...
Ferit Odadan ÇIkıyor...

GECE-DIŞ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ÖNÜ/POLİS ARAÇLARI 02.
ferit,Basın Mensupları.
fon Müzik Devreye Girer
Ferit Emniyetten Güvenlik KOntrolünde Çıkıyor...
Kız Muhabir: Evet! Görüyorsunuz Şu Anda Ferit KAlkavan Emniyetten ÇIkıyor...
Basın MEnsupları Ferit Kalkavan'ı Bekliyordur.
Ferit Basın Mensuplarına Yönelir Açıklamalar Yapmak İçin
Ferit Kalkavan: Arkadaşlar Önemli Bir Şey yok! Sadece Kısa Bir Süreliğine Emniyetteki Arkadaşları Ziyerette BUlunmuş OLdum! KIsacası Her ŞEy Yolunda!
Muhabir Kız: Efendim! Neden Gözaltına Alındınız?Suçlamalar Hakkında Ne Söylreyeceksiniz?
Ferit Kalkavan: Arkadaşlar Dediğim Gibi Merak Edilecek Bir Durum Söz KOnusu DEğildir! Suçlamalar Deli Saçmasından Başka Bir Şey DEğildir!
Erkek Muhabir: Organize Suç ÖRgütü Kurmak ve Yönetmek İddiları Var Hakkınızda! Ne SÖyleyeceksiniz?
Ferit Kalkavan: İçi Boş Şeylerden İbaret Bir Takım Dökümanlar Ciddiye Alınacak Bir ŞEy Değil! Ziya Benim Gibilerin Örgüt Kurduğunu Ve YÖnettiğini İddia Edenler Öncelikle Dedelerinin Mezarlarının Bu Topraklarda Olduğunu Kanıtlamaları Gerekir...Teşekkürler Arkadaşlar! Başka Soru Almıyorum!

GECE-DIŞ POWERCLUB DIŞ GÖRÜNÜMÜ 03.
fig.

GECE-İÇ POWERCLUB 04.
fig.2 IŞİD'çi Terörist.
Club'ta Ortam Müzikli
Yoğun Bir Müzik Sesi Var Özellikle GEnçler Eğleniyorlar...Kuş Bakışı Genel OLarak Kamera Görüntülüyor...Danslar,Coşkular...

Bi Süre Sonra 2 Sakallı IŞİD'çi Clubü Basıyor
Ses/ Reverb: Allahu Ekber,Allahu Ekber...
Müzik SEsi Kesilir,Kulüptekiler Tedirginlik İçinde Ne OLduğuna Anlam Veremezler...IŞİD'çi Kılığında 2 Sakallı Havaya Ateş EDerek Kulise Gelir Onları Görürüz...Taramalı Tüfekler Ve Çığlıklar İçinde İnsanlara,GEnçlere Ateş Ederler...Kulüp Taranıyor Hızlı Bir ŞEkilde,Allahu Ekber Nidaları Yükseliyor...

GECE-İÇ ATAKAN SÖĞÜT(MİT MÜSTEŞARI) /LÜKS EV 05.
Atakan,Kızı 22 Lale,Helin (Eşi)
Atakan Müsteşar Televizyon Seyrediyor,Kızı Lale Telefonuna Bakmakta,Eşi Helin Hanım İse Çalışma Masasında Öğrenci Notlarına Bakıyor Gözünde Okuma Gözlüğü var...
Atakan'ın Seyrettiği Açık Oturum Sırasında Son DAkika gelişmesi gelir,Kamera Emrana Zooom Yapar...
Ekran ZOOM: ''POWERCLUB'TA SİLAHLI TERÖR SALDIRISI''Kj'si...
Atakan Hemen Mit'i Arıyor TElefonuyla Ayağa Kalkarak
Atakan Telefon: Haşmet Saldırı İle İlgili Bir Bilginiz var mı?
Haşmet (Ses/Reverb) : Hayır! Yok Müsteşarım.
atakan (Telefon) : İstihbarat Boş Durmasın Devriyeye Çıksın,Araştırmalar Hızlandırılsın!...
Haşmet (Ses/Reverb) : Peki! Sayın Müsteşarım.
Müsteşar Atakan Telefonunu Kapatır
Eşi Helinde Habere Bakmak İçin İrkilir
Helin Hanım: Ah! Yine Boş Durmamışlar Ortalığı Karıştırmak için Masum Canlara kıymışlar...
Atakan Evden Çıkmak İçin Askıya Yönelir Ceketini alır
Lale: Gidiyor musun Baba?
Atakan: Evet! Kızım Bir Müsteşar Olarak Sorumluluklarımın Daha Fazla Üzerine Varsan İyi Olur! Yoksa Bu Çakallar Memleketi Yangın Yerine Çevirecekler...
Atakan Antreye Yönelir Ve Çıkıyor...

GECE-İÇ ZENGİN KUMARHANESİ/MASA 06.
gürkan bey (İş Adamı) ,Selçuk Bey (İş Adamı),Fig.
Zenginlerin Olduğu Kumarhane de Çıtı Pıtı Bir Sarışın Güzel İçki Veriyor Gürkan Bey Ve Selçuk Bey'in Bulunduğu Masaya
Gürkan'ın Eli Yine Zayıf Gelmiştir
Gürkan: Pass! Allah Kahretsin...
Selçuk: Gürkan Bey Bizim Allahla Kitapla Pek İŞimiz OLmaz ASlında! Zaten olsa Burada Olmazdık Değil mi? (Hafif Sırıtıyor)
Gürkan Bey: İŞimize Bakalım Beyler! İşimize (Sinir Olmuştur)
Kağıtlar Ortaya Açılır Ve Yİne Selçuk Bey Kazanmıştır...
Selçuk Bey (Sırıtarak) : Demek ki! Neymiş? Allah Kahretmiyormuş! (Gıcıkça Gülüyor)
3.Adam: Yine Sanşlısınız Selçuk Bey!
Selçuk Bey: Ben Her ZAman Şanslıyım! Gerisini Onlar Düşünsün! (Sırıtıyor) Ya da Gürkan Beyimiz Düşünsün! (Gıcıkça Gülüyor) Adalet Diyeceksin! Gürkancım Adalet!
İstersen Senin Şu Ferit Beyi Ara Bir El DAha Açtırsın Sana!
Gürkan Ferit Bey'i Arıyor...
FERİT BEY Aranıyor... Telefon Ekran Gösterimi
Ferit Kalkavan (Ses/Reverb) : Efendim! Gürkan? Ne Oldu?
Gürkan Bey: (Mahçupça) Ben 1 El Daha Açtırmak İstiyorum da Acaba Bana Naktiniz Geçer mi?
Ferit Kalkavan (Ses/ Reverb) : Sorun Değil! Benim Sana Kredim Her ZAman Açık!
Gürkan: Sağ olun Ferit Bey!
Gürkan Telefonu Kapatır.
Gürkan İçkisinden Bir Yudum Alır...
Gürkan Bey: 1 El Daha Lütfen!

GECE-İÇ FERİT KALKAVAN VİLLA/SALON /AŞAĞI KAT 07.
ferit,Sevgilisi Selin,Kız Kardeşi Ece.
Ferit Bey Eve Gelmiştir,Oturuyorlar,Selin Merakla Sorular Yöneltmeye Başlar
Selin: Ferit Neden Gözaltına Alındığına Dahil Bize Hala Bir Açıklamada Bulunmayacak mısın?
Ferit Kalkavan: Televizyonda Seyretmediniz mi? Ben Açıklamamı Yaptım! Gerisi Önemli Değil...
Selin: Ama Bizim İçin Yetersin!
Ece'de Destek Verir Selin'e
Ece: Evet! Abi Bizim İçin Yetersiz
Ferit: Benim İçin Yeterli Ama Uzatmayın Artık Bu KOnuyu Daha Fazla Yoksa İstemeden de Olsa Kalbinizi Kıracağım Haberiniz OLsun!
Ferit Ayağa Kalkar Bir Hışımla Yukarı Çıkıyor Duş Almak İçin
Ferit: Ben Yukarı Çıkıyorum Duş Alıp Yatacağım,Size İyi GEceler...
Ece: Off! Abi Ya...
Selin: Neden Böyle Yapıyor ki Sanki? Biz Onun En YAkınları Değil miyiz?

GECE-İÇ HABER EXPRESS/STÜDYO 08.
Spiker Ceyda Hanım
Spiker Ceyda Hanım Haberci Koltuğuna Oturarak Saat 11 haberlerini Sunuyor.
SON DAKİKA BANTI HALA DURUYOR
Son Dakika: ''POWERCLUB SALDIRISINDA 20 ÖLÜ,39 YARALI''
Spiker Ceyda Haberi Güçlükle Sunuyor.
Spiker Ceyda: Maalesef 20 Ölü Olduğu Bildiriliyor,39 Yaralımız Var! Olayı IŞİD'in Üstlendiği de Gelen Bilgiler Arasında! Olay Yerindeki Arkadaşımız Hami'ye Bağlanıyoruz Şimdi!
Ekran İkiye Ayrılıyor..
Ceyda: Evet! Hami Seni Dinliyoruz Neler yaşanıyor orada? Son durum ne?
Görüntüde Muhabir Hami Gençten Bİrisi,Kulağında Küpe Takılı,Ortamda Polis Araçları,Ambulanslar var,Yakınları OLay Yerinde...
Hami (Muhabir) : Ceyda Şuan Burası Çok Kalabalık Biliyorsunuz Orta KÖydeki 2.saldırı bu! REİNA KATLİAMI Sonrası 2.Kez Aynı Bölgede Saldırı Gerçekleşti! Gençlerin Özellikle Akın Ettiği Bir Kulüptü Ve Bu Akşam Kanlı Bir Saldırıya Ev Sahipliği Yaptı! Son Olarak İncelemeler Yapılıyor,Güvenli Bir Şerit Çekildi! Araştırmalar Sürüyor...İlk Önce Hayatını Kaybedenlerin Ve Yaralıların Aileleri, Yakınları Geldi Buraya! Tabi! Güvenlik Sorunu Var mı Tartışmaları,İstihbaratın Yetersiz Olduğuna Dahil Yabancı Kaynakların Bilgileri Neticesinde Bir Provakasyonun Çıkmaması içinde Önlemler Alınıyor Diyelim Ve Sözü Tekrar Sana Bırakalım!
Ceyda: Çok Teşekkürler Hami! Kolay Gelsin...
Ekran Tekrar Tek Olur...
Ceyda: Maalesef Böyle Bir Acı Olayı Bu Akşam Vermek İstemezdik Sizlere Ama Böyle Bir Olayla Karşılaştık...Muhabir Arkadaşımız Hamiye Verdiği Bilgiler İçin Çok Teşekkür Ediyoruz...

GÜN-DIŞ İSTANBUL GENEL 09.

GÜN-İÇ FERİT KALKAVAN VİLLA/SABAH KAHVALTISI 10.
Ferit,Kız Kardeşi Ece,Sevgilisi Selin.
Ferit Kız Kardeşi Ve Selinle Kahvaltı Yapıyor,Selin Yine Çok ŞIk
Ferit: Selin (Gülümsüyor) Ya! Sen Artık Bizde mi Kalsan,Ne YApsan? Her Gün Bizimlesin Neredeyse Zaten! Buraya Taşınsan Nasıl olur?
Ece Destek Veriyor Abisinin Bu Fikrine
Ece: (Gülümseyerek) Kesinlikle Evet! Katılıyorum Sana Abicim...Selin Bizde Kalsın! Bizimle Yaşasın...
Selin: (Gülümseyerek) Olabilir ASLINDA Ya! Neden Olmasın?Hatta! Çok Güzel OLur...
Ferit: Tamam! O Zaman Ben Arkadaşlara Söylerim Gerekli OLan Tüm Eşyalarını Buraya Getirirler
Selin: (Gülümseyerek) Hiç Zahmet Etmesinler Bence Ben Alırım Nasıl Olsa!
Ferit: İyi! Sen Bilirsin O Zaman! Benim Kalkmam Lazım! Önemli İşlerim Var Erkenden Yapılacak,Size Afiyet OLsun!
Selin: Beni de Bırakıl mısın?Biliyorsun Arabam Serviste Gürkan Bey Toplantı İçin Bazı Belgeleri Göndermemi İstemişti!
ferit: Tamam! Olur...
Ferit Ve Selin Villa'dan Ayrılmak Üzereler Ferit Ece'ye Öpücük Atar,Ayrılıyorlar.
Selin: Görüşürüz Ece'cim...Bay...

GÜN-DIŞ FERİT KALKAVAN VİLLA/FERİT LÜKS ARAÇ 11.
Ferit Kalkavan,3 Adamı,Sevgilisi Selin Hanım.
Ferit Ve Selin Sarmaş Dolaş Araca Geçiyorlar Şoförü Kapıyı Açar,Selin Ve Ferit Araca Biniyor.Şoföründe Binmesiyle Araç Hareket eder.

GÜN-DIŞ İSTANBUL GENEL GÖRÜNTÜ/GÖKDELENLER/ BOĞAZ 12.

GÜN-DIŞ-İÇ FERİT ARAÇ/YOL 13.
selin,Ferit,Şoförü.
Selin Merakla Soru Sorar Ferite
Selin: (Şüpheci) Gürkan Bey Senin İçin Neden Bu Kadar Önemli? Kara Kutun gibi Bir Şey Her halde! Ona Karşı Bu Kadar Kredin Olduğuna göre
Ferit (Tebessümle) : Seni Emanet Ettiğim için olmasın o?
Selin: Ama Daha Önce Daha Üst Düzey İsimlere Önerebileceğini Söylemiştin
Ferit (Tebessümle) : Hatırlatırım Ama Küçük Hanım Sizde Bu Teklifimi Reddetmiştiniz!
Selin: Çünkü Haksızlık Olsun İstememiştim! Ama Sendeki Bu Gizem İnsanı Gerçekten Farklı Düşüncelere İtiyor.
Ferit: (Tebessümle) Ben Sevgilimin Kimlerle Nasıl Bir Ortamda Olduğuna Dikkat Ederim,Ferit Kalkavan'ın Aşkı Her Şeyden Önce Gelir İş İLişkilerimden Bile! Gürkan'a Gelince O Benim İçin Sadece Küçük Bir Ayrıntı! Sen O Güzel Aklını Bunlara Yorma! Ha! İş İlişkileri Demişken Bu Akşam Bi Yardım Derneğinin Gecesi Var! Birlikte Giderim mi?Onun Öncesinde de Belki Bi Yemek?
Selin (Gülümseyerek) : Olur!...

GÜN-İÇ KARANLIK KURUL/KONSEY 14.
Ferit Kalkavan,Mister Cordun (Kurul Başkanı) ,Mister Hans,Mister Renard,Diğer 2 kişi.
Ferit Kalkavan'ında Aralarında Bulunduğu Karanlık Kurul Toplantısı Başlamıştır,Mister Cordun Konuşmaya Başlıyor...
Mister Cordun: Ferit Sen Bizim İçin ÇOK Ama Çok Önemli Bir FAktörsün Bunu Unutma! Ve Asla Farklı Yelkenlere Açırim Deme! Yapılan! Operasyonu Tedirginlikle Duyduk! Bu ilkti 2.kez Sarsılırsan Bu Defa Seni Biz Dahi Kurtalamayız! Önemli Olan Bu YOlda Ne Kadar Mesafe Kat Ettiğin DEğil,Neler Yapabileceğin!
Ferit Kalkavan: Kesinlikle 2.cisi Yaşanmayacak Efendim! Buna Emin Olabilirsiniz!...
Mister Cordun: Piyasa Durumu Ne Alemde! Takip Ettiğimize Göre Hisseler Yukarı Fırlamış...
Ferit Kalkavan: Biz Bu Ülkede En Büyük İthalat-İhracat Şirketiyiz! Kimse Bizi Yıkamaz! Bağlı Olduğumuz Kuruluş Bizi Daha da Yükseklere Taşıyor...İstikbal Göklerde
Mister Cordun: Bu Güzel! Farkındasındır Ki Emniyetin İçini Boşaltmakta Geç Bile Kaldık! Bazı Tetikçiler Az Daha DEşifre OLacaktı! Ama Neyse ki İstihbaratın Başındaki Adamımız Erkenci Davrandı! Patlatılacak Bombalar,Silahlı Saldırılar,Ünlü İsimlere Suikastler...Bunlar İçin Ortam Fevkalade Hazır Durumda! Sende,Tetikteki İsimlerimizde Daha Fazla Vakit Kaybetmeden Füzeyi İndirin...
Ferit Kalkavan
: anlaşıldı Efendim! Yalnız Bir Çok Yerde Eleman Eksikliğimiz var Ve Üst Düzey Bazı Sıkıntılarımız Doğabilir,Özellikle Müsteşar Söğüt,Onun İçin Bir PLan var mı?
Mister Cordun: Onun İçin Daha Önce Hazırladığımız Bir Suikast Formülü Zaten Var! Ama Devreye Sokmak için Çok Daha Uygun Zamanı Bekliyoruz! Şimdiye Kadar Yapılan Başarılı,Başarısız Bir Çok Operasyonu Mit Önceden Takip Etti! Neyse ki Bizim Elemanlarda Boş Durmadılar,1-2 İstihbaratçı Ortadan Kaldırmakla Olmayacağını Anladık! En Tepedeki İsmi Yani Mit Müsteşarı Söğüt'ü İndirmemiz gerekecek!
Ferit Kalkavan: Ben Operasyonları Başlatma Talimatını Vereceğim! Her Şey İstediğiniz gibi gidecektir...
Mister Hans Devreye Girer
Mister Hans: Yapılanların Teferruatını Geçtiğimizde 28 şubattaki gibi bir operasyon çekmeyi düşünebiliriz bence! Persli Yoldaşlar Bunu Zamanında Yapamadılar tam olarak! olsa Güzel Bir Algı yerinde bir olgu demeliydik!
Ferit Kalkavan: Bu Operasyonun Gerekliliği Ne?Eskisi Gibi Medyadaki İrtica Söylemleri Pek Tutmadı Sizinde Bildiğiniz Gibi...
Mister Hans: Biz! Görevi Sorgulamayız Ferit KAlkavan,Sadece ve sadece Yapmakla Yükümlüyüz! Sendende Bu Olguyu Göstermeni Bekliyoruz.
Ferit Yine İtiraz Etmeye Başlar
Ferit Kalkavan: Bu Operasyon Şart Değil! Hem Şu anda Gündemimizde de olmaması gerekir!
Mister Hans'tan Sert Tepki Gelir
Mister Hans: Ferit Kalkavan Bakıyorum Senin Dilin Fena Halde Uzamış,Yapılabilecek Operasyonlara İtiraz Üstüne İtiraz! Unutma! Bizim İçin Çok Önemli Olsanda tek Kalemde O Önemi Yok Etmeyi de Biliriz!
Mister Cordun Sinirlenir
Mister Cordun: (Yüksek Sesle) Beyler...Beyler...Beyler...AMERİKAYI Dostlarımız Bizden Ne Bekliyor,Biz Burada Nereyi Tartışıyoruz? Unutmayın! Kaptan Geminin Başındaysa Onun Emirleri Bizim İçin Teferruat değil! Sadece Emirdir..(Parmağını Oynatarak) Unutmamalıyız ki! GÜLEN Hep O Olmalıdır...

gün-iç AVUKAT CENGİZ BOĞATUR OFİS/ODA 15.
araştırmacı Sevgilisi Cansu,Avukat Cengiz,Suikastçi.
Cansu Sevgilisi Cengizi Ziyarete Gelmiştir Kahve içiyor,Cengiz Dosya İnceliyor
Cansu: Ferit Kalkavan'ın Serbest Bırakılmasına Ne Diyorsun?
Cengiz: Adalet Diyeceksin!
Cansu: (Şüpheci) Araştırmacı Olarak Böyle Bir Örgütün Var Olduğu KOnusunda Aslında Bende Hem Fikirim Biliyor musun?Yani! Adalet Ve HUkuk Kavramları Tabi Ayrı Şeylerdir Sen Benden Daha İyi Bilirsin Ama! Bence Hukuk Şuan İşlemez Bir Halde! Baksana Böyle Bir Adam Eli Kolu SAllayarak 1 telefonla Ya da Ne Bilim 1 Emirle Bırakılıyor,Aynı Şey Nedense Alkolik Bir Babanın Şiddet Gördüğü Annesini Savunmak için Nefsi Müdafaa Yapan 17 yaşındaki Bir Genç Kız İçin Yapılmıyor! Ülkemizde Para Ve Güç Kimdeyse Ona İşliyor Maalesef! Ve Bize de ''Adalet Diyeceksin!''Demek Düşüyor...
Cengiz: Bunlar Bizi Çok Aşan Şeyler Aslında! Baksana Arsa Mafyası Davasına Bakıyorum Adamlar 2 Yıl Boyunca Her Haltı Yemişler Şimdi Çıkıyorlar Sen Bu Adamı Savun! Savunmasam Baro İtiraz mı Ediyorsun Sen Diyecek?Ee! Ben Ne Yapabilirim peki?
Cansu: Bu Mafya mı Her Neyse Avukatı yok mu?
Cengiz: Kendi Avukatı yok! Böyle Bir Adama Kim Avukatlık Yapsın?Araziyi Peşkeş Çekip Üzerinden GAyri Meşru Yollardan para kazanmışlar Ve Sonrası Malum Rant İşi Talan İşi Anlayacağın Daha Yukarılara Gidiyor işin ucu! Peki! Şaşırdık mı?
Cansu: Tabi Ki! Hayır...
Suikastçi O Sırada İçeri Girer Elinde Gümüş Yüzük Parmağında Görürüz,Sakallı ve Susturucu Silah var,Cansu Şaşkın Ama Cengiz Orayı Bile Değildir! Cansu Korkuyor..
Cansu: Cengiz Ne Oluyor?
Cansu Neye Uğradığını Şaşırıyor
Cengiz: Bitir İşini! Delil Bırakma!
Cengiz Kalkıyor Yerinden,Odadan Ayrılıyordur...
Cansu'da Gitmek İster
Cansu: Cengiz Sen Ne Yapıyorsun?Nasıl Bir Adamsın?Yoksa...
Demeye Kalmadan Cengiz Çok Sert Bir Tokat Yapıştırır Cansu Odaya Yığırır Yere
Cengiz El İşareti Yaparak Çıkıyor ''Bitir Ve Sessiz' Şeklinde!
Suikastçi Yerde Yığılı Yatan Cansu'ya 2 El Sıkıyor...
Suikatçi (Monolog) : Herkes Sevdiğini Öldürtürmüş...

Ozan Unlu - Ben Ölürsem
Şarkı Devreye Girer,Cansu'nun Yerde Yığılı Yatan Kanlı Görüntüsüyle Ekran Kararır...

7.bölümün Sonu...

Toggle Sidebar

Son konular

Üst Alt