hedef-8.Bölüm (Hıyanet Çemberi)

dizi kolik

ÜYE
HEDEF 7+
BÖLÜM-EPİSODE
08.

''Bu Dizideki Kişi,Kurum Ve Olaylar Tamamen Hayal Ürünüdür,Gerçek Kişi,Kurum Ve OLaylarla İlgili Bulunmamaktadır''

GÜN-İÇ TANJU ARMAN (MEDYA PATRONU) /LÜKS VİLLASI 01.
Arman Medya Grup Başkanı Tanju Bey,Ferit Kalkavan,İstihbaratçı Mesut Güven,Leman Hanım (Gazeteci)

Lüks Villa'da Toplantı

Tanju Bey Masanın Bir Ucunda,Ferit Kalkavan İse Diğer Ucunda Toplantı Yapılıyor.
Ferit Kalkavan: Medyanızda İşler Nasıl Gidiyor Tanju Bey?Takip Ettiğime Göre 1-2 Yönetici ile Yolları Ayırmak Durumunda Kalmışsınız!
Tanju: Arman Medya Olarak Türkiye'de Hele ki Böyle Bir Dönemde Özgür Ve Bağımsız OLmaya Çalışıyoruz Ferit Bey Ama Ne Kadar Başarabiliyoruz Orası Tartışılır Tabi!
Ferit Kalkavan: Tabi Özgürlük Ve Bağımsızlık İyidir Ama Bizim İstediğimiz Kadar!
Ferit Kalkavan Yönünü İstihbaratçı Mesut Güven'e Döner.
Ferit Kalkavan: Mesut Bey İstihbaratta Önemli Bir FAktörsünüz Peki! Güvenlik Açıkları Hangi Noktada?
Mesut Bey: İstediğimiz Doğrultuda Hareket Etmekte Zorlanıyoruz Son ZAmanlarda Ama Malum! Medyacılık Gibi Değil Bu Devlet İÇinde Faaliyet Göstermek Zor!
Ferit Kalkavan: İstihbarat Bizim İçin Önemli Bürokrasi İçindeki Engeller Bi Kenara İstihbarat Bi KEnara!
Leman Hanım Söze Atılır.
Leman Hanım: Perspektif Olarak Dünya Artık Değişiyor,Eskisi Gibi Algı Yaratamıyoruz Ferit Bey! Sizde Tahmin Edersiniz ki İrtica Ve Yobazlık Söylemleri Artık İşlemiyor...
Ferit Söze Atılır.
Ferit Kalkavan: Milli Bir Ülke'de Milli Bir Algı Yaratmamız Gerekecek O Halde! Devir Değişti Ama Sistemi Kontrol Edenler ve Yönertenler Değişmedi! Bizler Varlığımızı Sürdürmek İçin Algı Manifestolarını Ve Argümanlarını Kullanmak Zorundayız! Sizlerde Görev Aldığınız Merkezlerde Sorumluluklarınızı Yerine Getirin! Leman Hanım ''O GÜN Gazetesi Sizin İçin Önemli Bir Köşe Ayıracak ''10 Yıllık Değişim Ve Baş KAldırma''İsminde Bir Makale Yazacaksınız! Her Makale'de Bir Algı Yaratacaksınız! ''Tesettüğrün Artık Eskide Kaldığı'' ''Başörtüsünü Çıkartan Cesur Kadınlar''Gibi! Bunun İçin Gerekli Plan Ve Proje Hazırlanacaktır! Siz Hiç Merak ETmeyin!.

GECE-DIŞ İSTANBUL GENEL/GÖKDELENLER/BOĞAZ 02.
Geçiş Görüntüleri...

GECE-İÇ FERİT KALKAVAN LÜKS VİLLA/SALON/AŞAĞI KAT 03.
Ferit,Kız Kardeşi Ece,Sevgilisi Selin.

Selin Ve Ece Villa'da Yoktur,Ferit Kalkavan Viski Almış Viski Bardağında İçiyor.Selin Ve Ece ise Alışverişten gelirler,Ellerinde Alışveriş Paketleri
Selin: Ferit Hoş Geldin Canım.
Ferit Selin Ve Ece'ye Yönünü Döner
Ferit: (Gülümseyerek) Alışveriş Bu Saatte?Bende Diyorum Bu Kızlar nerede?
Ece (Tebessümle) : Selin Çalışıyor Bizde Akşam Saatinde Yaparım dedik Alışverişi,Neyse! Biz Şu Paketleri Yukarı Koyarım Geliyoruz Hemen!
Ece Ve Selin Merdivenlerden Yukarı Çıkıyor Paketler Ellerinde
Ferit: (Monolog) Bu Kadınlar Gerçekten Tehlikeyi Ferit! Ne YApacağım Ben BU 2 Cadıyla?
ferit Kalkavan'ın Telefonu Çalıyor.
Ferit Telefonu Açar.
Ferit: Ne Var Gürkan?
Gürkan (Ses/Reverb) : Hisse Planlamalarında Bi Sorun OLuştu! Anlaşma Sağladığımız Şirket Beni Kasetle Şantaj Yapıyor.
Ferit Sinirlenir
Ferit Telefon: Ahmak Herif Senin Beceriksizliğin Yüzünden İçerdeki Dostlarımızı Kaybedemem Ben! O Hisseleri de O Yediğin Haltı da Toparlayacaksın! Yoksa Yukarıdan İpini Çekerler...
Gürkan (Ses / Reverb) : Ama Efendim Şirket Hisseleri Onların Eline Geçmek Üzere İçerdeki Adamımız Ajan Çıktı!
Ferit Daha da Sinirlenir
Ferit Telefon (Sinirli) : Daha Senin Kendi Personelinden Haberin yok Bi de Kalkmış,Yabancı Hissedarların Onayıyla Şirket Yönetmeye Çalışıyorsun! Karı-KIz Peşinde KOşacağına,Kumar Oynayacağına Adamım Dediklerinin,Personellerinin Güvenliği Sağla! Geri Zekalı Herif...
SElin ve Ece Aşağı İniyor...
Ece: Abicim,Ne Oldu? Öyle Bağıra Çağıra Kiminle Konuşuyorsun?
Ferit Telefon: Kapat! Ve HAllet Bu İşi...
Ferit Telefonu Kapatır
Ferit (tebessümle) : Yok Bir Şey! İş İŞte...

GECE-İÇ VOLKAN LÜKS EV/SALON 04.
Volkan,Vural Başkan
volkan Bilgisayarda Arama Yapıyor,Telefonu Masanın Üzerinde ''Google''de Yavuz Sancak Komser Yazmıştır! Entere Tıklar...Biyografisi Açılır,Resimleri vardır Bir HAberde ''Organize Komserinin Başarılı Operasyonları''Şeklinde Başlık Dikkatimizi çeker...
Vural Başkan Zile Basıyor.
Vural Başkan'ın Kapı Ziline Basmasıyla Volkan Ayağa Kalkarak Antreye Yönelirken Belindeki Silahı Çıkartır,KOntrollü Bir Şekilde Seslenir
Volkan: Kim O?

vural Başkan Ses verir
Vural Başkan: Kod 666.
Volkan Kapıyı Açar Kontrollü Bir Şekilde,Silahını Tekrar Beline koyar
Vural Başkan İÇeri Geçetken
Vural Başkan: Ne o Volkan Artık Kapıları Açarken de Silah mı Taşıyorsun?
Volkan: Güvenliğimiz için Vural Başkan,Biliyorsunuz Bugünlerde Daha da Bir Karışık Ortam!
Vural Başkan Kanepeye oturur
Vural Başkan: Terörle Mücadele Sizin Şu OLayı Araştırıyormuş! Malum Deniz Ve Melisle Birlikte 30'u Geçen CİNAYET!
volkan: İstihbarat Neden Bu Kadar Temkinli Yaklaşıyor olaya? Olsa ki Üstünü Kapatıp Geçebilirlerdi
Vural Başkan: O İşler O Kadar Kolay değil! Sen İstediğin Kadar Araştırma Yap! Bilgi Hırsızlığı Dedin mi?Ortada Ne Emniyet Kalır,Ne Polis! Devlete Sızan Fareler Misali
Volkan: Ferit Kalkavan'ı Gözaltına Alan Baş Komiser Hakkında da Bi Bilgi var mı?
Vural: Onun Teferruatı Malum! Sen Yoluna Yoldaş Arıyorsan Eğer,Aç O ''Oku''ile Başlayan kitabı Öğren!

GECE-DIŞ İSTANBUL GENEL GÖRÜNTÜ 05.

GECE-İÇ CLUB 24/ BAR BÖLÜMÜ 06.
Komser Ayça,Baş Komiser Eren,Baş Komiser Aras,Fig.
Komser Ayça Ve TEM'in Yakışıklı Baş Komiserleri Eğlenmeye Gelmiştir Club'a,Ayça Votkaları Fazla Kaçırıyor...Eren Uyarmaya Çalışıyor.
Eren: Ya KIzım Yavaş! Yeter Bu Kadar İçtiğin Bir Komsere Bu Kadar İçmek Yakışıyor mu?
Ayça: Baş Komiserim Sizin Afranız Tafranız Görev Başında Geçer,Şu an da Görevde Değiliz! O Yüzden Bende Özgür Bir Birey Olarak Ve Kadın OLarak Sizi Dinlemeyeceğim!
Eren: Dilde Bi Papuç Ya! Şuna Bak...
Aras ''Votka''yı Diker Kafasına Lav Mini Bardaktaki ''1''tane Daha İstiyor.
Aras Eliyle'de ''1''işareti Yapıyor Barmene
Aras: Bana 1 Tane Daha Lütfen!
Eren: Ooo! Bizde Kime Diyoruz! Aras Baş Komiserimiz de Yoldan Çıkmış...O Zaman Benden de Günah Gitti
Eren Barmene İşaret EDiyor
Eren: Koçum Bana da Oradan En Ağırından Ver Bi Şeyler!
Barmen: Hemen Baş Komiserim!
Ayça: 1 Tane Daha!

GÜN-İÇ ARAS EV/YATAK ODASI 07.
Aras Baş komiser,Ayça Komiser.
Aras Ve Ayça Birlikte Uyuya Kalmışlardır Aras'ın Evinde Aynı Yatakta Görürüz Onları Kamera: Zoom Yapıyor...
Aras sırt Üstü,Ayça İse Yüz Üstü Yatıyor...Feneri Birlikte Söndürmüşlerdir,Aras Uyanır,İlk Başta Etrafına Bakar,Yanında Ayça'yı Görünce Şaşırır.Alkol'ün Etkisiyle Ne Yaptıklarını Bilemez Halde...
Aras: Biz Birlikte mi Olduk ya?Off!
Ayça'yı Uyandırıyor.
Aras: Ayça Uyan KIzım Ya! Valla! Bu Gidişle Bizi Ta! Fizana Kadar Sürecekler
Ayça Uyanır,Gözlerini Açar Ama Şaşırır Arasın Evinde Ve Aynı Yatak Odasında Olduğunu Görünce
Ayça: Ne Oluyor Ya? Aras Biz Birlikte mi olduk Dün gece? Senin Ne İŞin Var Burada?
Aras: Ayça Ne Diyorsun Sen Ya? Burası Benim Evim Ve Yatak Odam Farkındaysan Eğer
Ayça: Saat Kaç Oldu? Nerede Benim Telefonum?
Aras Giyiniyor,Üzerinde Baksır Görürüz...Pantolonunu Ve Tişörtünü Giyer,Odadan Çıkıyor
Aras: Sende Giyin Hadi! Geç Kalıyoruz...

GÜN-İÇ ARAS EV/ SALON/ANTRE 08.
Aras,Eren Baş Komiser,Ayça,İstihbarat Şube Baş Komiseri İlhan Saner,Fig.
Aras Koridordan Salona Gelir,Eren Baş Komiser Mutfak Bölümünde Kendine Flitle Kahve Almış Yudumluyor
Aras: Baş Komiserim (Şaşırır) Sizin Ne İşiniz Var Burada?

Eren: Sizin Kafalar Hepten Uçmuş Lan Oğlum O Kadar Çok İçtiniz ki Ne Halt Yediğinizi Hatırlamıyorsunuz Daha! Siz Hani Çok Sarhoş olmuştunuz Öyle Böyle Değil! Bende 1-2 Duble Bir Şey Aldım
Siz İşte Ayçayla Fan-Fin-Fon Olunca Tabi! Bana da Burada Yatmak Düştü! O Değilde Senin Evde Başka Oda Yok mu Lan? Koskoca Baş KOmisersin Aynı Lütbedeyiz Ama Afedersin! Kümes Gibi Evin Var Be Oğlum! Şimdi Kıza da Ayıp Oluyor...
İyi İnsan Lafının Üzerine Gelir Misali Ayça Giyinmiş Salona Fırlar
Eren: İyi İnsan Lafının Üzerine Gelirmiş! Ayça Günaydın Kızım İyi Uyudun mu? Gerçi Bu Rahat Vermemiştir Eminim! Ne YAptınız Lan Dün gece? Sesler Geliyordu,Artık Mahremdir Girmeyelim Dedim!
Aras Söze Atılırken,Kendine Bi Kahve Alıyor
Aras: Ayça Sende İster misin?
Ayça Koltuğa Geçer
Ayça: Kahve değilde Çay Var mı Ya Çay?Söyle Bitki Çayı Falan
Aras: Bitki Çayı? Yok! Ben Bitki Çayına Fransız kalıyorum
Eren Baş komiser Hafif Gülüyor
Eren Baş komiser: Pardon! Ne Kalıyorsun? Ne Kalıyorsun? Anlamadım...
Aras: Fransız Baş Komiserim
Aras Ayça'nın Yanına Elinde Kupa Bardağıyla Gider Oturur
Aras Baş Komiser: Fransız Baş Komiserim! Fransız...
Eren: Ya! Oğlum Yürü Git! Fransız mış,Hep Şu Turistlerden Öğreniyorsunuz Böyle Şeyleri! Sonra Yok Fransız,Yok İtalyan..
Kapı Zili Çalıyor Bu Sırada...
Aras: Baş Komiserim Daha Yeni Oturdum! Bi Zahmet Kapıya Bakarsanız!
Eren: Kim Geldi Lan Sabah Sabah? Kapıcı Falan mı Acaba?
Eren Kapıya Yöneliyor Antre'ye Açıyor...Karşısında İstihbarat Şube Baş Komiseri İlhan'ı Görünce Şaşkına Döner...Yanında 3 Sivil polis 2'si Erkek 1'i kız
Eren: Hayırdır? Ne Oluyor Ya...
Demeye Kalmadan İlhan Ve Ekibi İçeri Dalar...
İlhan Baş Komiser: TEM'e Yeni Atanan Arkadaşlar Söyledi Bilgisayarlardan Dinleme Yapıyormuşsunuz! Arayın Evi! Yasa Dışı Dinleme Yaptığınız İçin Cumhuriyet Baş Savcılığı Hakkınızda Tutuklama Kararı Çıkarttı!
İlhan Savcı'nın Emrini İster Ekip Komserinden
İlhan: Savcılık Kararını Ver!
İlhan Alır,Eren'e Gösteriyor...
Eren: Bu Ne Ya? Yasa Dışı Hiç Bir Şey YApmadık Biz! Dinleme Falan Fasa-Fiso İstediğiniz Kadar Araştırın! Arama Yapın!
Aras Dayanamaz Kupa Bardağı Elinden Fırlatır Ve Belindeki Silahı Sinirle Çekmeye Çalışır,Eren Eliyle İşaret Ediyor ''Sakın''Şeklinde
Eren Baş komiser: Aras Sakın! Sakın!
İlhan: Baş Komiserinin Sözünü Dinle Aras!
eren Aras'ın Yakasına Yapışır
Eren: Bunu Yaparsan Hepimiz Biteriz Aras! Bunu Yaparsan Haklıyken Haksız Duruma Düşersin!
Eren Aras'ın Yakasından Elini ÇEKER..
aras Silahını Çıkartmaktan Vazgeçer...Ayça Telefonunu Çıkartır Arama Yapacaktır
Eren: Çekin Gidin Buradan! Aradınız işte! Elinize Ne Geçti?
Aras: Yaptıklarınızın Hesabını Er GEç bu Millete Vereceksiniz! Er GEç
İlhan: Arkadaşları Alıyoruz! Takın Kelepçeleri
Ayça,Eren Ve Aras Tutuklanıyor...

GÜN-İÇ İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ/GİRİŞ KAT 09.
ayça Komiser,Eren Baş Komiser,Aras Baş Komiser,İlhan Saner (İstihbarat Şube Baş Komiseri),Fig.
şarkı Devreye Girer
Hoşçakal (İşte Gidiyorum) (Kazım Koyuncu)
Baş Komiser Eren,Baş Komiser Aras Ve Komiser Ayça Emniyete Bileklerinde Kelepçe Getiriliyor,Girişte Emniyete Girişleri Ve İlerleyişleri ''Şarkı''Eşliğinde...

GÜN-İÇ İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ/ TEM ŞUBE 10.
yeni Atanan Ekip.
Yeni Atanan Ekibin Kaptanı Sacit Maranki Sakallı,Yüzü IŞİD'çilere Benzeyen Ve Yüzük Parmağında İdeolojik Simge Olarak Gümüş Yüzük Var
Sacit Baş Komiser Ayakta
Sacit Baş komiser: Arkadaşlar Buraya Bakın! Bugünden İtibaren Artık Burada Hiç Bir Şey Eskisi Gibi Olmayacak! Üstünden Habersiz İş Çevirenlerin Halini Görüyorsunuz! Sizde Onlar Gibii OLMAK İSTEMİYORSANIZ Üstünden.Amirinden,Memurundan Gizli Hiç Bir Şey Yapmayacaksınız! Herkes Ayağını Denk Alacak! Eski Dosyalar Yok Artık! Faili Meçhulmüş,OLmuş Buymuş İstemiyorum!
İstihbarat Şube'nin Emriyle Hareket Edeceksiniz Hepiniz! Dosya Kapanacak Diyorsa Kapanacak!

gece-iç FERİT KALKAVAN VİLLA/SALON 11.
ferit,Sevgilisi Selin,Kız Kardeşi Ece.
Ferit Televizyon Seyrediyor Haber KJ'si Çok Tuhaf ''BİR DÖNEM KAPANIYOR MU?''2.KJ ''EMNİYETTE NELER OLUYOR?''
Ferit Sırıtarak Zevkle Viskisini Yudumluyor,
Haber Dış Ses/ Reverb: Emniyette Neler Oluyor? Savcıların Tayinleri,Polis Tutuklamalarının Ardından Faili Meçhul Cinayetler Dosyaları da Lafa Kaldırılıyor! Peki! Aslında Emniyette Ve Türkiye'de Neler Oluyor? Yeni Bir Dönem mi Başlıyor? Kimler Tetikte? Oynanmak İstenen Oyun Ne?
Ferit Telefonunu Eline Alır Kart Değişimi Yapmak İÇin Özel Kasasının Yanına Gider Kalkarak Şifre: 1938'i Girer 2 Defa Ve Ardından 1 Kasa Daha Oda Şifreyi Bu Kez Farklı Bir Şifre Girer: 1881 Şifresi
Ferit: KOD: KAPTAN
Robot Kadın Sesi: Şifre Başarılı!
Ferit'in Kasasında Kartlar Vardır,Sim Kartı Değiştirir Kasadaki Minik Telefonu Alarak Ve Kripto'yu Telefona kartı takar
Telefonu İle Tekrar Koltuğa Gelerek Oturur Ve Arama Yapıyor
Ferit Kriptoyu Telefon: Yarın Veya 2 Gün İçinde Gerekli Medya Kuruluşuna Kayyum Atansın! Sahte Bir Örgüt Falan Uydurun! Yöneticileri Hakkında Gereken İşlemler Yapılsın! Montaj,Şantaj,Kumpas Artık Ne Gerekiyorsa! Anlaşıldı mı? Merkez Bina Falan Anlamam Ben! Yukarıdakiler Yeni Operasyonlar İstiyor! Gazeteceler Artık Susacak! Ne Kadar Gazeteci Varsa Bizimle İlgili Bir Şeyler Elinde Olan! Zaafları Yoksa Ailelerini Aileleri Yoksa İntihar Süsü Verilmiş Cinayetleriyle Gündeme Gelecek! 1-2 Dava Yakında Ortaya Çıkacak Bize Karşı Ulusalcı Güçler Tekrar Silivri'ye Gidecek! Yeniden Bizim Baharımız Gelecek! Dostlarımızla İrtibat İçindeyiz...Sen Mesajı Gerekli Kurumlara İlet! Onlar Kendilerine Düşen Payı Alacaktır!
Ferit Telefonu Kapatır Tekrar Yerinden Kalkar Ve Kasaya Gider Kasaya Telefonu Koyar Tekrar Kapatır Kasaları...Ferit Koltuğa Geçiyor Yeniden Sevgilisi Selin Ve Kız Kardeşi Ece'de Havuz Kenarından İçeri Gelir
Ferit (Tebessümle) : Kızlar Havuz Keyfiniz Nasıl Geçti? Anlatın Bakalım!
Selin: Güzeldi!
Ferit: Ee! Artık Bahar Geldi,Ama Bahar Herkes İçin Gelecek!

selin Ve Ece Ne Demek istediğini Anlamamıştır Ferit'in
Selin: Nasıl Yani?
Ferit: Önemli Bir Şey Yok! Öyle Kendi Kendime Hasbihar Ediyorum! Ee?Birlikte Yarın Bi Piknik Falan yaparım mı?
Selin: OLur! güzel Olur!
Ece: Olabilir Aslında! Betül de Gelebilir Her Halde!
Ferit: Tabi ki! Neden Olmasın?

12.CENGİZ OTEL SÜİT ODA İÇ-GECE
Cengiz,Miray

Cengiz Odasını Açar,İçeri Girer,Işığı Yakar,Miray'ın Sesiyle İrkilir.
Miray -Merhaba Cengiz
Cengiz Miray'ı Görünce Çok Şaşırır.
Cengiz -Ne İşin Var Senin Burada?
Miray -Şimdi Anlarsın
Miray Kamera Görüntülerini Çıkartır,Sehpaya Koyar.
Miray -Her Şeyin Farkındayım Cengiz,Bu Görüntüler Senin Sonunu Getirecek
Miray Tabletinden Görüntüleri Oynatıyor,İzleme Başlar.Miray'ın muzaffer Görüntüsü.Ekran Donar.

8.Bölümün Sonu...

''Siz Güçlüsünüz Ancak Biz Daha Güçlüyüz''

Toggle Sidebar

Son konular

Üst Alt