Her Tür Siteden Otomatik Veya Manuel Makale ve İçerik Çeken BOT Sistemi

Arcface

ÜYE
Merhabalar,
Site içeriği fark etmez her tip site için istediğiniz bir veya birden fazla siteden veri çekip bu verileri filtreleyip ve içindeki istemediğiniz değerleri değiştirerek reklam kısımlarını silerek ve istenmeyen kodları bloklayarak temiz içerik halinde bot hizmeti sağlıyorum.

ÇALIŞMA MANTIĞI
Kısaca bahsettim ama detaylandırmak gerekir ise içeriğin çekilmesini istediğiniz siteye veya sitelere istediğin sürelerde ziyaret edip içerik alanında istenen değerleri çekerek bu değerleri önce bir veri listesinde şifreli olarak depolar daha sonra bu verileri eklemeden önce veri tabanınızda daha önce benzer bir konu var mı? Var ise içeriği aynı mı? Kontrol eder ve sorun teşkil etmediği takdirde üzerine istediğiniz filtreleme seçeneklerine göre filtreleyip temiz içeriği görseller, eklentiler var ise videolarda dahil olmak üzere veri tabanınıza ekler. Fakat sadece yazı istiyorum görsel veya video istemiyorum diyorsanız da filtreleme özelliğinde bu seçeneğe de sahip oluyorsunuz.

VERİ ÇEKİP EKLEME SÜRESİ
Bu işlem botun çekildiği siteye'de bağlı olarak minimum 3, maksimum 30 saniye içerisinde gerçekleşir. İstisnalar olabilir verinin çekildiği siteye erişim yavaşlamış ise bu sizin siteniz de de aynı durumun oluşmasını sağlayabilir. Bu gibi durumlar içinde önlem aldım kontrol için belli başlı süreler belirleyebiliyorsunuz. Buna neden gerek duyulur diye sorarsanız da Örnek vermek gerekir ise bu forum bir çok bölümü aktif kullanılıyor olsa da bir çok bölüm'de günde 10 veya 50 arası bir etkileşim alıyor bu yüzden o bölümleri sürekli kontrol etmek gereksiz bir performans kaybı olacağı için 24 Saatte bir kez şu sitenin şu kategorisini kontrol et gibi ayarlar yapabiliyorsunuz.

BOTUN YAZILDIĞI SİTE TASARIM DEĞİŞTİRDİ VEYA İÇERİK KURGUSUNU DEĞİŞTİRDİ BU DURUMDA BOTA NE OLUR?
Bu örnekleri çoğalta biliriz link yapısını değiştirdi, içerikte yazı aralarına reklam ekleme gibi bir ek sistem yaptı çoğaltılabilir bu gibi durumlarda çalışma mantığında bahsettiğim veri listesi devreye giriyor verileri şifreli kaydediyorum demiştim o gibi bir değişimde bot hatalı içerik çekeceği için sizin sisteminizi de alt üst edebileceğinden dolayı verileri şifreli tutuyorum bu gibi durumlarda filtreleme sistemi uyarı verir listeyi boş kaydeder bozuk veya site de yoğun bir veri trafiğine yol açmaz veri listesi boş döneceği için kontroller 3-30 saniye arası değil anlık gerçekleşir ve siteniz kötü etkilenmez.

OTOMATİK VE MANÜEL BOT
Otomatik bot başta bana belirttiğiniz işlevlere göre hazırlanır ve ne konuşuldu ise bot onu yapar üzerinde değişiklik yapılamaz sürekli aynı kuramda çalışır yönetimi yoktur tamamen otomatik olarak veri çeker, tarar, filtreler ve ekler.
Manüel bot ise yönetim sağlar filtreleme üzerinde değişiklik,. link yapısında değişiklik, içerik üzerinde oynama belli başlı sayfaları çekmesini engelleme, bot sürelerini ayarlama, çalışan botları isteğe göre açabilir veya kapatabilirsiniz.

FİYATLANDIRMA
Bu tamamen veri çekilecek site veya sitelere göre değişir filtreleme sistemine göre de değişir bana veri çekilecek siteleri bildirirsiniz hangi alanlardaki hangi veriler işlenecek? Ne tip bir filtreleme uygulanacak?, içerik üzerinde yazınsal değişiklikler olacak mı? Site üzerinde kaç yerden veri çekilecek? Kaç adet siteden veri çekilecek? Sistem otomatik mi olacak yoksa Manüel mi? Gibi unsurlara göre fiyatlandırma yapıyorum.
Para iadesi yapmıyorum çünkü bu sistem size özel yazılıyor yani hazır bir şeyi alıp kurmayacağım istediğiniz site veya sitelere belirlediğiniz alanlar için yazıyorum. 3 Sefer içerik değişikliğinde ücretsiz yapıyı kurguluyorum 3 seferden fazlasında eğer aynı siteler ise daha uygun bir fiyata kurgulama ücreti çıkartıyorum.

Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz, fiyat almak ve detaylı bilgi içinde özel mesaj üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

Toggle Sidebar

Son konular

Bu alana reklam verebilirsiniz

Üst Alt