Hotfire Games - Sunucumuz Online (Bakım Notları)

baybarskan

ÜYE
Katılım
8 Ağu 2018
Mesajlar
530
Tepkime puanı
533
Puanları
0
Konum
İstanbul
BAKIM NOTLARI | SUNUCUMUZ ONLİNE

* Alınmayan görevler düzeltildi.
* Yeni günlük özgür savaş görevleri eklendi.
* Birlik yarışmasını DERGAH birliği kazandığı için oyuna DERGAH birliğinin paketi eklenmiştir. Bu paketi özgür savaştan ve çingene kadından elde edebilirsiniz.
* Online item etkinliği için sabit bir paket ayarlanmıştır, her online item etkinliğin de bu paket gönderilecektir. İçerisinde çeşitli itemler mevcuttur
* Tüm zaman sınırlı etkinlikleri tek bir zaman sınırlı için eklenmiştir.
* Bayram boyunca oyunumuza kayıt olan tüm oyuncularımız 60 bakiye kazanacaklardır.
* İşkolik Sarışın saçının kalıcı olma sorunu düzeltilmiştir. Kalıcı olanların saçları süreli hale getirilmiştir.
* Telafi olarak tüm oyuncularımızın itemlerine +3 gün eklenmiştir.
* Uzay zaman uçurumu keşifi eklenmiştir. Bu keşfin her zorluğu 2 stage'den oluşmaktadır. Boss açma işlemi bu keşif deaktif edilmiştir.
Bu keşifin kolay bölümünün stage 1'ine bazı çizi paketleri eklenmiştir. Ekstra 1-2 itemde bulunmaktadır. Stage 2 sine yeni yüzük künye eklenmiştir
ekstra olarak ramazan pidesi ve 1-2 esktra item düşmektedir. Keşiften hangi item çıktığını eksiksiz şekilde uzak sunucu düşüşü bölümünden görebilirsiniz.
Bu keşifin normal bölümünün 1. etabında yem, sihirli taş exp ve efsanevi seviye taş düşmektedir. 2. etabında tüm kitap parçaları ve yeni kız-erkek saçları eklenmiştir.
* Çingene kadına 6 adet çizim paketi eklenmiştir. Çıkma oranı %20 civarındadır.(düzenlendi)
* Kurban bayramına özel özgür savaş görevlerine özgür savaş droplarına ve yeni eklenen keşiflere 2 adet takas itemi eklenmiştir. Bu takas itemlerini yeni eklenen Takascı Baba #5 etkinliğinde çeşitli itemlere takas edebilirsiniz.
* Özgür savaş droplarına 'Kurban Bayramı' paketi eklenmiştir.
* Bayrama özel Yeni bir adet birlik savaşı görevi eklenmiştir. Bu görevin ödülü olarak sol anahtarı eklenmiştir (Tekrarlanmamaktadır)
* Kabus karıncada ki gözükmeyen npc'ler düzeltilmiştir.
* Kurban bayramına özel zaman sınırlı eklenmiştir.
* Onur listesi güncellenmiştir.
* Bit pazarı güncellenmiştir.
* Eleme ustası etkinliğini kristal marketi bölümüne yeni ödüller eklenmiştir.
* Dünya boss aktif edilmiştir. Sabah ki boss 13:00 ile 14:00 arası akşam ki boss 20:00 ile 21:00 arası başlamaktadır. Dünya boss itemleri tamamı ile güncellenmiştir. Ayrıca dünya boss'a giriş yapmak için savaşma gücünüzün 100M'den az olması gerekmektedir. Ek olarak günlük 100.000 puan kasma sınırı getirilmiştir.
* Tüm bakiye bonusları kaldırılmıştır, oyunumuza şans ruleti eklenmiştir. bu şans ruleti 7/24 aktifdir. Haftada 1 defa istediğiniz günde çevirebilirsiniz. Çevirdiğinizde x2 gelirse tek seferde çektiğiniz bakiye kadar bonus gelecektir.
1.8 Gelirse Çektiğiniz bakiyenin 10'da 8'lik bölümü kadar bonus gelecektir. Yani bonusların genel mantığı budur.
* İlan panosu aktif edilmiştir. İlan panosunda ki görevi tamamladığınızda yeni görev otomatik gelmektedir.
* NOT: Şans ruletine bastığınızda aktif olmayabiliyor, önce saya etkinliğine basıp sonra şans ruletine basarsanız düzelir
* Lig savaşı aktif edilmiştir hergün saat 19:00 ile 21:00 arası attığınız tüm özgür savaş veya birlik savaşlarında 1 ila 10 arasında random lig puanı elde edebilirsiniz. Bu lig puanlarını biriktirerek Lig Marketinden alışveriş yapabilirsiniz.
* Hesap sınırını sistemini sunucu 1'de sadece online kupon etkinliği olduğu gün aktif edeceğiz, onun dışında telefondan giren arkadaşlarımız bulunduğu için bu sistem sunucu 1'de etkinlikler dışında kapalı olacaktır. ( Sunucu 2 açıldığında daima aktif olacaktır. )
* Saklı Yer düzeltilmiştir. 24 saate bir boss geçme hakkı gelmektedir. Herkesin saklı yer yıldızları sıfırlanmıştır.
* -Futbol kaptanı keşifi eklendi. Bu keşifin kolay bölümünde bir çok çizim paketi ve ekstra itemler düşmektedir. Tüm itemleri uzak sunucu düşüşünden görebilirsiniz. Bu keşifin normal bölümünden yine bir çok çizimin paketi düşmektedir. Ekstra olara yeni eklenen 3 kız 3 erkek şapkasıda bu keşiften düşmektedir.
* Tüm çizimler paketler haline yeni keşiflere çingene kadına ve birlik savaşı görevlerine eklenmiştir:
* Yeni 4 adet birlik savaşı görevi eklenmiştir bu görevlerden hem çizim hemde efsanevi seviye dizi taşı elde edebilirsiniz.
* Tüm çizimler paketler haline webshop'a eklenmiştir, ekstra olarak webshop'a sadece yeni yüzük künye eklenmiştir.
* Kaplıcaya saat 18:00 ile 19:00 arası girdiğinizde dakika başına aldığınız kupona ekstra olarak 2000 bonus kupon elde edebileceksiniz.
* Arayüzde artık daha yakışıklı ve daha güzel gözükeceğiz
* Saya tanrısı itemlerini oyuncularımızın isteği üzerine geri ekledik
* Savaşma gücünün aşırı arttışını önlemek adına. savaşma gücü oranı düşürülmüştür. Yani 200M olan birinden 60-70m civarı sg düşecektir. Tabi bu oran 5m olan birinde 500K civarında düşüş olacaktır. sadece savaşma gücünüz düşecektir. Hasar zırh statü gibi hiçbir özelliğinizde eksilme olmayacktır.
* Bir çok oyunucumuzun hayatı boyunca 'Ben Robot Değilim' gibi basit bir onaylama sistemini kullanamadığında. Ben robot değilim bölümü kaldırılmıştır.
* Tüm iksirlerin verdiği ekstra katkı düşürülmüştür.
* Özgür savaş droplarına eklenen 'Meyve Sepeti' itemini bayram sonuna kadar en çok biriktiren ilk 3 kişiye 200'er bakiye hediye edilecektir.
* Kurban bayramına özel ufak bir zaman sınırlı eklenmiştir.
* Ranked sistemi tekrardan aktif edilmiştir.
Ranked sistemi nedir ? Ranked sistemi keşiflerden zafer aldıkça puan kazanabileceğiniz bir sistemdir. Bu sistemde güçlü keşifler daha fazla puan vermektedir. ve günde 1700 puan toplama sınırınız bulunmaktadır. Etkinlikte belirli ranked puanlarına ulaştığınızda çeşitli sürpriz ödüller gelmektedir. Ayrıca 3 hafta sonunda en çok ranked puanına ulaşan ilk 5 kişiye 200'er bakiye ödül verilecektir. ;ranked yazarak ranked sisteminde ki bilgilerinizi görebilirsiniz.
* Webshop itemlerine bayram boyunca indirim eklenmiştir.
* Webshop'a bayrama özel Ekstra bölümüne kupon sandığı eklenmiştir.
* Keşiften çıkan itemin envanter dolu olduğunda maile gelmeme sorunu tamamen halledilmiştir
* Saksağan perisinde ki sorun için geçici bir çözüm eklenmiştir. Web sitemizde bulunan 'Saksağan Perisi' butonuna bir defa tıkladığınızda bu sorun düzeltmiş olacaktır. Butonu kullanabilmek için oyunda olmamanız gerek
* Bayram dolayısıyla bir çok kişini banları affedilmiştir.
 
Toggle Sidebar

Son konular

Bu alana reklam verebilirsiniz

Üst Alt