Hounds: Hakkında herşey

Katılım
23 Eki 2012
Mesajlar
1,864
Tepkime puanı
4
Puanları
0
Savaş alanı ön cephesinde yer alan, yakın dövüş konusunda uzmanlaşmış, bir ölüm makinesı "Assault" sınıfına ait yeteneklerden ilk görüntüler karşınızda!


Görevlerde ilerlemeniz için gizli kollara giden yolu temizleyip, aktifleştirmeniz gerekiyor.


Yeterli enerjiniz varsa düşmanlarınızı tek bir bıçak darbesiyle etkisiz hale getirebilirsiniz.

Birden fazla düşmanı doğru şekilde bir araya toplayabilirseniz, biraz enerjiyle tek bir bıçak darbesiyle etkisiz hale getirebilirsiniz.


Assault sınıfına özel bu yetenekte, sisin içerisindeyken hasar almazsınız.


Assault yeteneğini ile düşmanlarınızı kalkanınız ile geriye püskürtebilirsiniz.

Bitiş noktalarında cephanenizi yenileyebilir ve ekipmanlarınızı onarabilirsiniz

Karanlık çöktüğünde, el feneriniz ile düşmanlarınızın yerini saptayabilirsiniz.
Kalkanınızın genişleme özelliği ile daha fazla düşmanı kendinizden uzak tutabilirsiniz.
Hounds Silah ve Zırh Kaliteleri


Oyunda silah ve zırhların seviyeleri bulunmaktadır. Silah ve zırh seviyeleri 5 sınıf altında toplanmaktadır.

Normal Kalite: Normal kalite başlangıç seviyesine aittir. Bu seviye en alt seviyedir ve oyun içi gösterimde renksiz olarak gösterilir.

Sağlam Kalite: Sağlam kalite yeşil renk ile gösterilir. Bu seviye savunma olarak normal seviyeye göre daha güçlüdür. Bu seviyedeki silahlarda rastgele seçenekler yer almaktadır. Rastgele seçenekler silaha dağılma alanı, şarjör kapasitesi, saldırı, zırhlara ise ekstra YP ve enerji vermektedir.Gelişmiş Kalite: Gelişmiş kalite mavi renkle gösterilir. Bu kalitedeki zırhlarda farklı ekstra özellikler yer almaktadır. Bu seviyedeki silahlarda rastgele seçeneklerler yer almaktadır. Rastgele seçenekler silaha dağılma alanı, şarjör kapasitesi, saldırı, zırhlara ise ekstra YP ve enerji vermektedir.Eşsiz Kalite: Eşsiz kalitede 4 seviye yer almaktadır. Eşsiz, Eşsiz S, Eşsiz SS, Eşsiz SR olmak üzere sınıflara ayrılmıştır. Oyun içerisinde mor renkle gösterilmektedir.Bu seviyedeki silahlarda rastgele seçeneklerler yer almaktadır. Rastgele seçenekler silaha dağılma alanı, şarjör kapasitesi, saldırı, zırhlara ise ekstra YP ve enerji vermektedir.
Efsanevi Kalite: Efsanevi kalitede eşyalarda 4 seviyeye ayrılmaktadır. Efsanevi, Efsanevi S, Efsanevi SS, Efsanevi SR olmak üzere sınıflara ayrılmıştır. Oyun içerisinde sarı renkle gösterilmektedir..Bu seviyedeki silahlarda rastgele seçeneklerler yer almaktadır. Rastgele seçenekler silaha dağılma alanı, şarjör kapasitesi, saldırı, zırhlara ise ekstra YP ve enerji vermektedir.
BUFF Üyeliğinizi Aldınız Mı?
Hounds The Last Hope, BUFF oyun portalı altında yayınlanan ve BUFF üyeliği ile oynayabildiğiniz bir oyundur. Hounds oynayabilmeniz için BUFF ana sayfasını ziyaret edebilir ve hesabınızı hemen oluşturabilirsiniz. BUFF hesabınız ile tüm BUFF oyunlarını oynayabilirsiniz.

Ayrıca Joygame üyeliğiniz var ise yine tüm BUFF oyunlarını, ekstra bir üyelik almadan oynayamnız mümkün.

Oyunu İndirdiniz Mi?
Hounds The Last Hope'u bilgisayarınıza indirmek için oyunun ana sayfasını ziyaret edebilir ve HEMEN İNDİR butonuna basarak kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girişte herhangi bir problem yaşamamanız için, en güncel DirectX, Nvidiaveya AMD Atisürücülerinin yüklü oldığundan emin olun.

Sistem Gereksinimileri Nasıl?
Bilgisayarınızın Hounds The Last Hope'a nasıl tepki vereceğini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.


Hangi Tuşlarla Oynanır?
Aşağıdaki görselde görebileceğiniz gibi Hounds The Last Hope'ta hangi tuşun, ne işe yaradığını öğrenmek çok önemlidir. İsterseniz tuş ayarlarını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.Maç İstatistikleri

Oyun içerinde PvP ve PvE modlarında kendinize ve takımınıza ait oyun istatistiklerini gösteren tablodur. Maç İstatistiklerini "TAB" tuşuna basarak görüntüleyebilirsiniz. Oyun içerisinde, oyun sonunda ve PvP maç sırasında istatistiklerinizi takip edebilirsiniz.Maç istatistikleri ekranında;

- Öldür: Öldürdüğünüz yaratık sayısını göstermektedir.

- Anlık Öldürme: Yakın dövüş teknikleri ile öldürdüğünüz yaratık sayısını göstermektedir.

- Öldür(Toplam Öldürme): Silahla veya Yakın Dövüş yeteneğiyle öldürdüğünüz yaratık sayısını göstermektedir.

- Destek: Görev sırasında yaptığınız yardımların toplam sayısını gösterir.

- Yardım Et: Bir yaratığın öldürülmesine katkı sağlama sayısını gösterir.

- Kurtar: Düşen bir takım arkadaşınızı kaldırma sayısını gösterir.

- Bastır: Yere düşürdüğünüz düşman sayısını göstermektedir. (Sadece PvP maçlarda geçerlidir.)

- Ünite Puanı: Oyun sırasında yaptığınız her türlü aksiyonun hesaplanmış toplam puanını göstermektedir.
Hounds Ceza Sistemi ve Kurallar

Oyun içerisindeki huzurun sağlanması ve kural ihlali yapanların gerekli cezai yaptırımların uygulanması için oluşturulmuş sistemdir. Oyun içerisinde bu tarz ihlalleri yapanları ekran görüntüsü alarak destek ekibine iletebilir ve oyunun düzenine katkıda bulunabilirsiniz.

Hounds: The Last Hope'ta yapılmaması gereken, ve yapıldığı takdirde ceza almanıza sebebiyet verebilecek davranışlar hakkında hazırladığımız içeriği siz değerli oyuncularımız için paylaşıyoruz.

Ceza Süreleri ve Nedenleri

Küfür-Hakaret-Tehtid-Şantaj-Kural Dışı Oda İsimleri
1. uyarılarında 1 gün uzaklaşma
2. uyarılarında 3 gün uzaklaşma
3. uyarılarında 7 gün uzaklaşma
4. uyarılarında 15 gün uzaklaşma
5. uyarılarında 30 gün uzaklaşma
6. uyarılarında süresiz gün uzaklaşma alırlar.

Hesap Satışı ve Hırsızlık
1. Uyarıda 30 gün uzaklaştırma ve karakter sıfırlanır
2. uyarıda süresiz uzaklaştırma alırlar.

Bug, Hile ve Macro Kullanımı
1. uyarıda 7 gün ve karakter sıfırlama
2. uyarıda 15 gün ve karakter sıfırlama
3. uyarıda 30 gün ve karakter sıfırlama
4. uyarıda süresiz gün uzaklaştırma alırlar.Makro kullanarak veya afk kalarak rütbe puanı kazandığı anlaşılan oyuncuların rütbe puanları sıfırlanacaktır.
Rütbe puanı sıfırlanan oyuncunun, sıfırlandıktan sonra da aynı şekilde devam eden davranışlarına süresiz olarak cezai işlem uygulanacaktır.Klan sisteminde ise,
Afk kalarak ve makro kullanarak rütbe puanı kazanan klan liderleri için;
Klan puanı sıfırlama ve rütbe sıfırlama uygulanacaktır.
Tekrarlanan ihlallerde ise Klan silme ve süresiz ban uygulanacaktır.Üçüncü parti program kullandığı tespit edilen kullanıcı, oyuncu geçmişine bakılmaksızın süresiz uzaklaştırılacaktır.

Reklam ve Flood
1. uyarıda sözlü uyarı
2. uyarıda 1 gün uzaklaşma
3. uyarıda 3 gün uzaklaşma
4. uyarıda 7 gün uzaklaşma
5. uyarıda 15 gün uzaklaşma
6. uyarıda 30 gün uzaklaşma
7. uyarıda süresiz gün uzaklaşma alırlar.

Siyasi-Etnik-Din gibi Propogandalar
1. uyarıda 7 gün ve karakter sıfırlama
2. uyarıda 15 gün ve karakter sıfırlama
3. uyarıda 30 gün ve karakter sıfırlama
4. uyarıda süresiz gün uzaklaştırma alırlar.

Taklit isim (GM ismi) dolandırıcılık süresiz uzaklaştırma ile cezalandırılır.
Kuraldışı isimler yöneticiler tarafından değiştirilme hakkına sahiptir.
Oyun görevlileri bazı cezaları verirken inisiyatif kullanma hakkına sahiptirler.
Oglerin verdikleri kararlar yöneticileri ve üstleri tarafından geri alınabilir!Taklit isim (GM ismi) dolandırıcılık süresiz uzaklaştırma ile cezalandırılır.

Kuraldışı isimler yöneticiler tarafından değiştirilme hakkına sahiptir.

Oyun görevlileri bazı cezaları verirken inisiyatif kullanma hakkına sahiptirler.Oglerin verdikleri kararlar yöneticileri ve üstleri tarafından geri alınabilir!
Avatar Nedir? Nereden Alınır ?
Avatar, oyun içerisinde karakterinize özel olarak tasarlanmış kozmetik kostümlerdir. Bu köstümler erkek ve kadın olmak üzere karakterinize satın alabilirsiniz. Görünüm olarak karizmatik ve ilgi çekici duran bu kostümlerin görünüşü dışında ekstra özellikleri de bulunmaktadır. Bu eşyaları sadece mağazada bulabilirsiniz. Avatarların ekstra özellikler aşağıdaki gibidir.

- Enerjiyi 20 arttırır.

- Potansiyer canı 20 arttırır.

- Yaralamayı 200 artırır.

- İyileşme oranını 100 arttırır.

KLAVYE TUŞLARI NASIL DEĞİŞTİRİLİR VİDEO ; Alıntıdır

[video=youtube;VX4Up3XWOuQ]https://www.youtube.com/watch?t=106&v=VX4Up3XWOuQ[/video]

PVE (Co-op) Nedir ?

PVE modunda yapmanız gereken takım arkadaşlarınızla birlikte karşınıza çıkan yaratıkları yok ederek, size verilen görevleri tamamlamaktır. Bu modda en fazla 6 adet takım üyesi ile yer alabilirsiniz. Oyunda şuan için sizi 5 adet görev haritası beklemektedir. Bu haritalar birbirine bağlı olup, diğer haritaya ve göreve geçmeniz için görev sırasına göre ilerlemeniz gerekmektedir. İsterseniz arkadaşlarınızla girdiğiniz haritayı şifre koyarak özel oda yaratabilirsiniz. Bölüm sonlarında sizi çeşitli ödüller bekliyor olacak.
PVE modunda bütün görevlerinizi başarı ile bitirdikten sonra sizi bekleyen bir mod daha yer almaktadır. Yaptığınız görevlerde yer alan bütün yaratıklarla ve yaratıkların en güçlü seviyeleriyle savaşmanız gerekecektir. Zor modda oyun kurabilmeniz için en az 5 "Oyun Kuponu Sahibi" olmanız gerekmektedir. Normal mod da yer aldığı gibi zor modda da bölümler başarılı şekilde geçildikçe açılacaktır. Zor mod oyun sonunda ise, normal moddan daha yüksek seviyelerde ödüller sizi bekliyor olacak.
PVE modunda 5 görevi başarılı şekilde bitirdiğinizde 5 adet Saldırı Komutu görevi açılmaktadır. Açılan 5 adet görevin normal ve zor modları yer almaktadır. Açılan görevlerini tamamını tamamladıktan sonra zor modlarını oynayabilirsiniz.
Günlük Görevler

Oyun içerisinde hem ana operasyonların hemde yan operasyonların normal modlarını bitirdikten sonra zor madlara geçiş sağlarsınız. Zor modların her bölümü birbirine bağlıdır ve başarılı şekilde bitirmeden diğer bölüme geçemezsiniz. Bu operasyonları gerçekleştirdikten sonra görevleriniz bitmektedir. Yeni görevler almak için 20 LEVEL olmanız gerekmektedir. Günlük görevler [CFA] YÜZBAŞI EDWİN karakterinden üstte alabilirsiniz. Günlük görevlerinizi aldığınızda gün içerisinde başarılı şekilde tamamlamanız gerekir. Başarılı şekilde zamanında tamamlanmayan görevlerden sonra o günün görevlerini alamazsınız. Oyun içerisinde görevlerinizi gününde yerine getirerek yeni görevlere erişebilirsiniz. Günlük görevleriniz oyun içerisindeki haritaların zor modlarıdır. Günlük görevlerinizden size Günlük Görev Ödül Kutusu düşmektedir. Ödül kutunuzu görev sonlarından almayı unutmayınız.

PVP Nedir ?

PVP her takımda en az 2 kişilik takım üyelerinden oluşan ve gerçek oyuncuların gerçek oyuncularla rekabet içerisinde olduğu bir oyun modudur. PVP oyununu kurmak için "Oyunu Başlat" sekmesinden, oda kur butonuna bastıktan sonra 'PVP' modunu seçip oda oluşturarak oynayabilirsiniz.
PVP oyunu minimum 2 maksimum 8 kişilik takımlardan oluşmaktadır. Bu modda oyunda yer alıcak kişilerin rütbelerini sınırlıyabilir, kazanma koşulunu belirleyebilir, oyun içinde takım değişikliği izini verebilir, süre sınırını belirleyip, kendi kişisel odanıza şifre koyabilirsiniz.
PVP Modları

-Savaş Alanı : Bu modda oyuncular en fazla düşman öldürme puanına göre sıralanır ve takım bazında en fazla puanı toplayan süre bitiminde maçı kazanmış olur. PVP modunda oyun içinde şu anlık 4 savaş alanı bulunmaktadır. Bu haritaları oynayabilmek için, oyuna katılmadan önce haritaların yüklemesini veya güncelemelerini yapmış olmalısınız.
-Yakın Dövüş :Bu mod da oyuncular geliştirdikleri yakın dövüş yetenekleri ile savaşırlar. Oyun içinde ana silahınız üzerinizde olsa bile kullanmazsınız. Yakın dövüş yetenekleri başlangıçta rütbenize göre verilir. Yakın dövüş yeteneğinizi geliştirmek için rütbenizi yükseltmeniz gerekmektedir. Oyunda şu anlık 1 adet yakın dövüş haritası bulunmaktadır.
-Sabotaj Oyunu: Oyun içinde size belirtilen yerlere takım olarak, karşı takımdan önce bomba kurup imha etmeniz gerekmektedir. İmha sürecinde bombaları korumanız gerekmektedir. Oyunda sizi şu anlık 2 adet Sabotaj haritası beklemektedir.
-İşgal Oyunu: Harita 3 bölge ve alıcı bulunmaktadır. Bu alanları kontrol altına alarak ve alıcıları ele geçirerek maçta üstünlük kurmaya çalışacaksınız. 3 istasyonu da ele geçiren takım veya belirtilen süre sonunda en fazla alıcıyı ele geçiren takım maçı kazanmış olacaktır. Hedefiniz alıcıları ve bölgeleri takım olarak korumaktır.


Harita İndirme

Oyunda lobide yer alan haritalara giriş yapmanız için, gireceğiniz haritayı indirmeniz gerekmektedir. Oyun sürecinde ve harita değişimlerinde takım halinde kalabilmeniz için bütün haritaları indirdiğinizden emin olunuz. Harita indirmek için lobi ekranından işleme başlıyoruz.
Lobi ekranından "Oda Kur" sekmesine tıklayarak kendi odamızı kuruyoruz. Burada ekranın sağ tarafında yer alan PVP sekmesinin üstüne tıklıyarak PVP haritalarını, Co-op üzerine tıklayarak Co-op haritalarını görebilir ve indirmeye başlayabiliriz
.
Haritalarda bulunan mavi imleçler, haritanın indirilebilir olduğunu göstermektedir.
İndirme işlemi başlangıcında karşınıza çıkan uyarıya onay vererek indirme işlemini başlatabiliriz.Oyunda inen haritalarınızın yüzdesini ve hangi harita olduğunu ekranın sol üst köşesinde yer alan menüden takip edebilirsiniz. Güncelleme indirmeleri ve günlük hediyelerinizi de burada ki menüde görebilirsiniz.Oyunda haritalarınızın tamamını aynı anda indirmeye başlayabilirsiniz. Bütün haritaların indirilmiş olması lobide yer alan oyunlardan herhangi birine hızlıca ulaşmanızı sağlayacaktır.

PVE( Co-op) haritalarını indirebilirsiniz fakat oyunda ancak bölüm geçerek indirdiğiniz haritayı oynayabilirsiniz. PVP haritalarını indirdiğinizde herhangi bir haritada oyuna girebilirsiniz.
 

İsmuta

ÜYE
Katılım
3 Eyl 2013
Mesajlar
5,888
Tepkime puanı
22
Puanları
0
Konu için teşekkür bende oyuna baslicam
 

mcraftind

ÜYE
Katılım
21 Haz 2015
Mesajlar
40
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Yaş
19
Konu güncellenmeli konu alıntı lütfen ilgilenin.
 
Toggle Sidebar

Son konular

Bu alana reklam verebilirsiniz

Üst Alt