• Merhaba değerli ForumExem Üyeleri,
    Forumumuzda altyapı değişikliği yaptık. Kusursuz bir forum deneyimi için sizlere ihtiyacımız var. Forumda bulunan hataları özel mesaj olarak şu adminlerimize iletmeniz yeterli olacaktır;
    Özel Mesaj Gönder

Hyeongcheon Hikayesini hiç duydunuz mu

Durumu:
Çevrimdışı

#SLAYER

Kayıtlı üye
Katılım
Tem 15, 2015
Mesajlar
453
Beğeniler
2
ExePuan
10
ExeCoin
İsim
Eray
#1
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
Merhaba dostlar. Silkroad hayatınızdaki unıqe ve mobların hikayelerini sizlere biraz mizahda katarak anlatmaya çalışıyoruz. Bugünkü konumuz Hyeongcheon olacak isterseniz başlayalım.Hyeongcheon’ın Hikayesi:
Batı Batı Çin deki yabancı bir kabilenin mükemmel savaşçısıydı. Tüm ülke onu tanır ve gücünü bilirdi. Kimseye boyun eğmez, ipek tüccarlarını korurdu.Ureuchi ise her seferinde ipek tüccarlarının kervanlarını çalmak ister fakat Hyeongcheon u bir türlü alt edemezdi.


You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
Günlerden birgün Ureuchi ve onun gibi hırsız dostları Hyeongcheon kötü bir tuzak hazırlayarak Hyeongcheon yakaladılar ve Ureuchi tarafından kafası kesilerek öldürüldü. bedeni ise çorak topraklara atıldı..

Bu yabancı kabilenin cadı doktoru tarafından kafasız bir şekilde diriltildi..Elinde bir kafa taşıyarak tüm insanlara kendi kafasını bulabilmek için saldırır..
Eğer onu görürseniz hızla ordan uzaklaşın eğer onun ruhunu alt edemezseniz sizin kellenizi alabilir.
Unutmayın artık tüccarları korumuyor..


İşte onunla karşılaşabileceğiniz kurak çöller;

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
 
Üst