Jadde SSS

Durumu:
Çevrimdışı

WaysToDie

Kayıtlı üye
Katılım
3 Eyl 2013
Mesajlar
3,549
Tepkime Skoru
33
Exe Puanı
İsim
S1: Jadde nedir?
C1: Jadde; sosyal ağ, sosyal oyun ve sanal evrenlerin temel fonksiyonlarını tek başlık altında toplayarak internet kullanıcılarına sunmayı amaçlamış bir dijital eğlence platformudur. Bu özelliğiyle Jadde Türkiye’de bir ilktir ve kayıt olmak, kullanmak tamamen ücretsizdir.
Jadde, internette elinizin altında olmasını isteyeceğiniz birçok temel fonksiyonu içerisinde barındırır.
Jadde’nin her zaman güncel ve eğlenceli kalmasını sağlayacak faktörlerden biri müziğe duyduğu ilgidir.
Jadde’de popüler olmanın en iyi yöntemlerinden biri iyi bir dansçı olabilmektir.
Jadde 3D altında yapılan dans yarışmalarına katılan kullanıcılar hem sponsorlardan hediyeler, hem de oyun içi ödüller kazanır.
Jadde, modayı yakından takip eder!
Jadde gençlerin dilini konuşur!
Jadde gerçekçidir!
Jadde 3D bir oyundur, dünyada daha önce bir çok başarı yakalamış ve ödüller kazanmış Snail Game tarafından G.G.C. interactive desteğiyle geliştirililmiştir. Popüler sanal evrenleri, alışveriş, eğlence, iletişim ve avatar gibi özelliklere sahip büyük bir şehri barındıran bu oyun aynı zamanda sanal evrenlerde bulunmayan video chat, dans yarışmaları, görev sistemi, seviye ve yetenek geliştirme sistemi gibi özelliklerle donatılmıştır. Bu sanal dünyada yeni arkadaşlar edinebilir isterseniz bu arkadaşlarınızla oyun içinde evlenebilirsiniz! Her hafta düzenlenen dans yarışmalarına katılın ve dansın starı siz olun!
S2: Nasıl kayıt olabilirim?
C2: Jadde'ye katılmak için
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
bu linke tıklayarak formu doldurmanız gerekmektedir.
S3: Jadde'yi nereden indirebilirim?
C3: Jadde oyununu bilgisayarınıza indirebilmek için iki seçenek mevcuttur.
Jadde kurulum dosyası :
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Jadde indirme yöneticisi :
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

S4: Karakterimi nasıl daha çekici hale sokabilirim?
C4: Karakterinizi en yeni trendlere uygun şekilde giydirebilir, A.V.M'den alabileceğiniz aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Elbiseler ve aksesuarlar oyun içerisinde kazanılan Skor, 5J Coin, GV çekleri ile satın kiralanabilir veya satın alınabilinir.
S5: Nasıl daha fazla skor kazanabilirim?
C5: Oyun içerisinde skor kazanabilmek için dans etmeniz gerekmektedir. Bir şarkıda ne kadar iyi dans ederseniz o kadar çok skor elde edersiniz. Ayrıca, oyunculuğunuzu ne kadar geliştirirseniz daha zor şarkılarda daha çok skor elde etme şansınız doğacaktır.
S6: Puanlarla neler yapabilirim?
C6: Oyun puanları ile diğer ödeme şekillerinden daha kaliteli, fonksiyonel ve çekici eşyalara sahip olabilir, megafon ve süper megafon kanallarını kullanabilir, aile kurabilir ve evlenmek için kral dairesi kiralayabilirsiniz.
S7: Nasıl puan elde edebilirim?
C7: Oyun içerisinde puan elde edebilmek gerçek ödeme ile gerçekleşmektedir. Jadde şu an kapalı beta sürümünde olduğu için çevrimiçi mağazası bulunmamaktadır. Bu yüzden puanlarınız bittiği takdirde yeni puanlar elde edemeyeceksiniz. Tam sürümü sabırla bekliyoruz!
S8: Oyunda yeni arkadaşlar edinebilir miyim?
C8: Elbette edinebilirsiniz! Chat sistemi ile diğer oyuncularla konuşarak daha çok kişiyle arkadaşlık kurabilirsiniz. Yeni edindiğiniz arkadaşların ailelerine girebilir, birlikte yarışmalara katılabilir, bisiklete binebilir ve dahası videolu görüşme yapabilirsiniz. Oyun ana görünümündeki arkadaşlar listesinden arkadaşlarınızı arayabilir, dans etmek için yanınıza çağırabilirsiniz!
S9: Nasıl bir aile kurabilirim?
C9: Bir aile kurabilmek için öncelikle karakterinizin 10 levele erişmiş olması gerekmektedir. 10 level olmuş her oyucu oyun ana görünümünde sağ bölmede yer alan küçük ev sembolüne tıkladıktan sonra "aile kur" tuşuna basarak ailesini oluşturabilir.
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 2)