Jagdpanzer E 100 - Tank Rehberi

kocog1u

ÜYE
Katılım
9 Nis 2013
Mesajlar
4,574
Tepkime puanı
38
Puanları
0
Yaş
22
Konum
Ankara
Daha şimdi kendinize bir Jagdpanzer E 100 satın aldıysanız ve araçla ilgili birkaç tavsiye arıyorsanız, izin verin önce Alman tank avcısı hattının sonuna ulaştığınız için sizi tebrik edelim! Bir şekilde önceki araçların halefi gibi hissettirse de kendine has benzersiz bir oyun tarzı bulunmaktadır.

Oynanış
Önceki araçlara ait tank rehberlerimizi okuduysanız, gövde zırhının yeterli koruma sağlamayıp, sadece gövdeyi gizleme taktiklerinin işe yaradığından bahsettiğimizi hatırlayacaksınızdır. Bu Alman deviyle söz konusu sorun nihayet sona eriyor. Araç normal E 100 tankı ile aynı gövdeye sahiptir ve hatta ön alt plakası da o kadar zayıf değildir, özellikle de zikzak bir sürüş izlendiğinde. Üst yapı kalın ancak düzdür; yüksek nüfuz değerine sahip diğer tanklar ile çatışmaya girerken dikkatli olun.

Elbette, Jagdpanzer E 100 ile çalıların arasında pusu kurmuş ve saldırmak için en iyi fırsatı kollayan bir tank avcısı gibi oynayamazsınız. Aksine bu araç, yakın muharebe için tasarlanmış bir taarruz silahıdır ve dolayısıyla böylesine sağlam bir zırha ve yüksek beka kabiliyetine sahiptir. Hem saldırı hem de savunma yapabilen araç, ürkütücü topu sayesinde özellikle savunmada ön plana çıkar. Sonradan bulunduğunuz kanadı değiştiremeyeceğiniz için nereye gitmek istediğinize önceden karar verin.

17 cm Pak topunun nüfuz ve hasar değeri oyundaki tüm araçların en yükseklerindendir ve sadece FV215b (183) ile FV4005 Stage II bu konuda daha üstündür. Her ne kadar kabul edilebilir olsa da isabetlilik artık aracın güçlü yanlarından biri değildir. Yeniden yükleme süresi son derece uzundur ve nişan alma süreniz de sizi uzunca nişan almaya zorlayacaktır, dolayısıyla bunun pek bir öneminin olmadığı, hedefinize yakın durduğunuz konumları seçin.

Daima arkanızı koruyacak birisinin olduğundan emin olun. Bir kere ateş ettikten sonra topunuzun sahip olduğu tehdit unsurundan geriye bir şey kalmaz. Yeniden yüklemeniz gerekiyorsa düşmanın karşılık vereceğinden emin olabilirsiniz ve elbette böylesine savunmasız bir durumdayken yakalanmak istemezsiniz.
 
Toggle Sidebar

Son konular

Bu alana reklam verebilirsiniz

Üst Alt