• Merhaba değerli ForumExem Üyeleri,
    Forumumuzda altyapı değişikliği yaptık. Kusursuz bir forum deneyimi için sizlere ihtiyacımız var. Forumda bulunan hataları özel mesaj olarak şu adminlerimize iletmeniz yeterli olacaktır;
    Özel Mesaj Gönder

Last of Us 2'yi aslında çok önceden görmüşüz!?

Durumu:
Çevrimdışı

Kaizen

Kayıtlı üye
Katılım
Ağu 21, 2013
Mesajlar
12,852
Beğeniler
187
ExePuan
ExeCoin
İsim
KUTAY
#1
Duyurulduğu günden beri içimizi kaplayan büyük heyecanın tek sebebi olan Last of Us: Part II aslında çok önceden, geçtiğimiz Eylül ayında 'gösterilmiş' bile. Elbette hiçbirimiz bunun yeni oyunun bir işareti olup olmadığını o zaman anlayamazdık ancak bugün Ellie'nin kolundaki dövmeyi de detaylı bir şekilde görünce kafamızda şimşekler çaktı.


Olayların başladığı gün olarak bilinen ve oyunun hayranları tarafından kutlanan "OutbreakDay"in 2016 ayağında yayınlanan bir poster aslında Last of Us 2'yi bize çaktırmadan göstermiş. Aşağıda göreceğiniz poster 26 Eylül 2016'da yayınlandı. Ellie'nin kolunu, dövmesini oluşturan elementleri ve de o ikonik bıçağını görüyoruz. Çok tanıdık geldi değil mi?


Naughty Dog belki de bu tür ipuçlarla çok daha önceden karşımıza çıktı ve şu anda bu ipuçları keşfedilmeyi bekliyordur. Ne diyorsunuz? Var mı aklınıza gelen bir işaret?
 
Durumu:
Çevrimdışı

ViperDanger

Kayıtlı üye
Katılım
Eyl 15, 2012
Mesajlar
8,224
Beğeniler
60
ExePuan
57
ExeCoin
İsim
Mertcan
#2
Teşekkürler.
 
Üst