• Merhaba değerli ForumExem Üyeleri,
    Forumumuzda altyapı değişikliği yaptık. Kusursuz bir forum deneyimi için sizlere ihtiyacımız var. Forumda bulunan hataları özel mesaj olarak şu adminlerimize iletmeniz yeterli olacaktır;
    Özel Mesaj Gönder

Minecraft 1.6.x/1.7.x Nodus | %100 Çalışıyor Denendi | Yazılı Anlatım | by #Stoяm™

Durumu:

#Stoяm™

Kayıtlı üye
ExePuan
ExeCoin
İsim
Minecraft 1.6.x/1.7.x/1.8.x Nodus | %100 Çalışıyor | Yazılı Anlatım | by #Stoяm™

Evet arkadaşlar nodus hilesini birçok kişi biliyordur bende bunun 1.6.2sini buldum ve birçok kişinin aradığını bildiğim için paylaşmak istedim.

İlk Olarak Link Ve virustotal:

1.6.2 Link:
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

1.6.2 Virustotal:

1.6.4 Link:

1.6.4 Virustotal:

1.7.2 Versiyonu bütün 1.7.x versiyonlarında çalışır.

1.7.2 Link:

1.7.2 Virustotal:

1.7.2 Alternatif Link:

1.7.2 Alternatif Virustotal:

1.8.x Link:

1.8.x Virustotal:

Önemli Not!!:
1.7.2 Nodusu indirenler edit profile kısmındaki"enable experimental development versions ("snapshots")" kutucuğunu tiklesin yoksa edit profile kısmında versionlar listesinde gözükmez!

1.7.2 Nodus Hakkında Uyarı
1.7.2 nodusunda bir hata vardır.Bu hata ise "TAB" tuşuna basıldığında crash vermesidir.Bunun nedeni tam olarak bilinmemekle birlikte nedeninin 1.7.2 versiyonundaki önemli değişiklikler olması düşünülmektedir.Yani isterseniz kullanabilirsiniz ancak tekrar diyeyim eğer 1.7.2 nodusu yüklerseniz "TAB" a basmayın.Sorun çözüldüğü zaman yeni link eklenecektir.
Eğer oyunda controlsten TAB tuşunu kullanmadığınız bir tuşla değiştirirseniz TAB a basınca da kapanmaz.

Şimdi Nasıl yükleneceğine geçelim:

1)Başlattan çalıştıra giriyoruz.(Direk windows logo tuşu + r tuşlarına basarak çalıştırı açabilirsiniz.)
2)Çalıştır ekranına %appdata% veya olmazsa appdata yazıyoruz.
3)Açılan klasörden roaming klasörüne giriyoruz.
4)Tekrar açılan klasörden .minecraft klasörüne giriyoruz.
5)Açılan yerden versions klasörüne giriyoruz.
6)Versions klasörünün içine nodus versiyonu dosyasını atıyoruz ve launcheri açıyoruz.
7)Launcher açılınca edit profile yazısına girip enable experimental development versions kutucuğunu tıklıyoruz ardından versions seçim kısmında nodusu seçip save diyoruz.
8)Bunları yaptıktan sonra play tuşuna basarak oyuna giriyoruz.

Nodus Hileleri Ve Özellikleri

Cave Finder: Magaraları Gösterir
Chest Finder: Chestleri Yeşil olarak gösterir kolayca bulmanızı sağlar.
Day: Gece iken Gündüz görmenizi sağlar
FullBrighht: Her Tarafı aydınlatır kolayca görmenizi sağlar.
No render: Yere attıgınız itemleri tam olarak atmaz ancak bu modu kapattıgınızda atılan itemler yere düşer.
No slowdown: Sizi Yavaslatan iksirlerin etkileri kalkar ve normal hala gelirsiniz
Timer: Degişik bir biçimde (Zıplayarak Koşarak) Hareket Etmenizi sağlar
Tracers: Oyuncuların size ne kadar yaklaştıklarını nerde olduklarını kolayca bulabiliriniz
WayPoints: Öldügünüz yerin kodlarını verir
Xray: Genelde Maden Bulmakta kullanılır X e basına aktif olur
Derp: Karşınızdaki Kişinin sizin kafanızı sağa sola çok hızlı bir biçimde sallamasını sağlar ve gerçekten çok komiktir (Serverlarda işe yarar ve siz göremessiniz)
AutoWalk: Otomatik olarak yürümenizi sağlar.
Fly: R ye basarak Uçabilirsiniz Space ile Yükselebilirsiniz Shift İle aşşagıya inebilirisiniz.Fly ı kapatırsanız normal olarak yürürsünüz.
Freecam:Çok güzel bir özeliktir genelde kimsenin sizi görmeden iş yapmanızı saglar ama yaptıgınız işler freecam da işe yaramaz freecam da ruhunuz bedeninizden ayrılır istediginizi yapabilirisiniz kimse sizi görmez .
HighJump: 2 metre yükseklige ziplamanizi saglar.
Spider: Örümcekler gibi duvara tırmanırsınız.
Sprint: Siz normal olarak yürürseniz sprint ile W etkisiz kalır ve koşmaya başlarsınız.
WaterWalking: Suyun üstünde yürürsünüz+Yüzmessiniz.
AutoMine: Otomatik kazar.
FastBreak : Normal olarak Kırdığınız 1 bloku 2 blok kirmis sayar.
FastPlace : Normal Olarak Koydugunuz 1 bloku 2 blok koymus olarak sayar.
Build: 4 Tane Modu vardır ve en iyi özelliklerdendir.Buildi açarak 1Den fazla blok koyabilirsiniz.U ya basıp ''build mode floor'' ''build mode pole'' ''build mode swastika'' ''build mode wall'' yazarak modlarını degiştirebilirsiniz.
Nuker: Gittiginiz her yerdeki önünüzü kesen blokları yok eder
Radar Yazan yerde yanınıza yaklaşmış olan oyuncuların ne kadar blok uzaklıkta oldugunu gösterir (Hungergameslerde çok önemlidir)

Hile Menüsünü açmak için y ye basın

Umarım beğenirsiniz :)
Bir repi fazla görmeyin

Durumu:

ByBlooDinq

Kayıtlı üye
ExePuan
ExeCoin
İsim
Deneyeceğim.. Senin verdiğin nodus çalışır herhal sendeki çalışmaaz ise hiçbişey çalışmaz Çalışırsa + :)

Durumu:

#Stoяm™

Kayıtlı üye
ExePuan
ExeCoin
İsim
Deneyeceğim.. Senin verdiğin nodus çalışır herhal sendeki çalışmaaz ise hiçbişey çalışmaz Çalışırsa + :)
ben kullanıyorum yani şuan :D

Durumu:

ByBlooDinq

Kayıtlı üye
ExePuan
ExeCoin
İsim
#Stoяm™;5395574' Alıntı:
ben kullanıyorum yani şuan :D
:D deniyorum bekle :D olursa büyük ihtimalle sabitlik 4. sabitin olabilir ki buda sana Moderatör yolunu açar bence :D

Durumu:

destarris

Kayıtlı üye
ExePuan
ExeCoin
İsim
Arda Ulusoy
Yararli Soal