Mobil Oyunlar Savaşlar

El Patrón

ÜYE
Katılım
12 Ocak 2014
Mesajlar
15,037
Tepkime puanı
10
Puanları
0
Konum
Ankara
[h=1]Mobil Oyunlar Savaşlar[/h]


Savaşlar Canavar Cennet evrenin önemli bir parçasıdır. Onlar, tehditlere karşı savunmak alanları güvenli hale, ve çok güçlü canavarları çağırabilir özel Tablet'i toplamak için kullanılır. Mücadele de etkili olabilmesi için, her türü için partiler kurmak gerekir.

[h=2]Boss Savaşları[/h]
Eğer bir alanda son görevi tamamlamak zaman Boss savaşları meydana gelir. Eğer bir lonca içinde olmadığınız sürece, sadece canavar sizin arkadaşı kullanmak mümkün olacak. Bir lonca katılarak, sürece diğer iki unsurdan en az bir üyesi olması gibi size yardımcı olmak için diğer lonca üyelerinin yoldaşları atayabilirsiniz.

[h=2]Diğer Savaşlar[/h]
Tüm diğer savaşlar Battle Party kullanacaktır. Sizin Boss Parti aksine, Battle Partisi üyeleri üzerinde tam kontrole sahip. Oluşturabilir ve üç ayrı saldırı taraflardan ve bir savunma tarafa kaydedebilirsiniz.

[h=2]Savaş Partisi[/h]
Battle Party oluşturma ATK MP gerektirir. Eğer partiye eklemek Her canavar bir milletvekili maliyeti vardır. Eklenen canavarların toplam MP maliyeti maksimum ATK MP geçemez. Bir kez Karanlık canavarlar mücadele veya Tablet Fragments çalmaya çalışırken kullanmak için hangi parti seçebilirsiniz yarattı.

[h=2]Tablet Savaşları[/h]

Tabletler çok güçlü canavarları çağırmak için izin veren özel öğelerdir. İlk altı parçaları toplamak gerekir bir tablet tamamlamak için. Sen Görevleri ve Tablet savaşları yoluyla bu parçaları alabilirsiniz. Tablet Savaşlar onların Tablet Fragment'ı diğer oyunculara meydan sağlar. Aynı şekilde, oyuncuların sizin Tablet için size meydan okuyabilir. Sen güçlü bir Defansif Partisi'ni kurarak tabletleri savunabilir. Sen parti sizin dışınızda başka sizin maksimum DEF MP ile sınırlıdır olur aynı şekilde inşa. Yüksek savunma, bir taarruzuna karşı ve Tablet Fragment tutmanın sahip daha iyi bir şans.

[h=3]ATK MP Ve DEF MP[/h]
Dark Monsters veya Tablet için diğer oyunculara karşı savaş zaman ATK MP kullanacaktır. Kalan ATK MP çok düşükse, sizin partiye herhangi canavarları eklemek mümkün olmayacaktır. ATK MP zamanla yeniler, ya da hemen geri doldurmak için bir savaş Brew kullanabilirsiniz.
DEF MP size tabletleri korumak için inşa edebilirsiniz ne kadar güçlü bir savunma parti bir ölçüsüdür. Eğer saldırıya zaman ATK MP aksine, bu azalmaz.
 
Toggle Sidebar

Son konular

Bu alana reklam verebilirsiniz

Üst Alt