Moderatör Alımlarımız Başlamıştır.

Reklam Alanı #5

Merhabalar ForumeXem kullanıcıları. Yeni güncellememizle birlikte bizlere yardımcı olacak arkadaşlar (ekip arkadaşları) arıyoruz.. :)

Öncelikle ekip arkadaşımız olacak ForumeXem ailesine katılacak olan arkadaşlarımızdan birkaç isteklerimiz ve dileklerimiz olacaktır.

Ekip arkadaşımız olacak kişiler öncelikle >>> Moderatör <<< adı altında rütbe verilecektir. Bu rütbe doğrultusunda sizleri üst yönetim kadromuz ile birlikte takip edeceğiz. Eğer gerçekten hal ve tavırlarınız aktifliğiniz uygunsa rütbeniz bir üst yetkiye çıkacaktır:)

Moderatörlüğe aday olacak arkadaşlarımızın görevleri belli başınca bellidir ve çok basittir,

Görevler : Yeni gelen kullanıcılarımızın ve ForumeXem ailesine katılan kullanıcılarımızın açmış olduğu konulara yorum atmak ve kullanıcılara yardımcı olmaktır.

Eğer bu görevleri yapacağınıza güveniyorsanız fazla vakit kaybetmeyin derim :)

Konu altından yorum yaparak veya özel mesaj göndererek başvuruyu sağlayabilirsiniz..

Başvuruda gerekli olan bilgiler;

AdınızSoyadınızYaşınızForum Geçmişiniz

Not: Eski üyeler de bu konu altından katılım sağlarsa bıraktığı rütbeden ya da uygun görüldüğü rütbeden başlayabilir.

Yeni yüzler görmek dileğiyle... :)

Taka$hi

Moderatör
Adınız: BurakSoyadınız: DemirYaşınız: 19Forum Geçmişiniz: 2014 de foruma katıldım ve Transformice Hilede konular paylaştım.

Forumumuz için hayırlı olsun yolumuz uzun :giggle:

Ben foruma yeni katıldım ancak bilgileri özel mesaj ile gönderemiyor muyuz?

Adınız:MustafaSoyadınız:ÖztürkYaşınız:19Forum Geçmişiniz:Ben çoğu forumda adminlik yaptım 2016'dan beri forumlar ile ilgilenirim.İlk açtığım konu ise oyun crackleri idi.

Adınız:BurakSoyadınız:KurtoğluYaşınız:18Forum Geçmişiniz
Mobilden doldurduğum için pek düzgün yazamadım kusura bakmayın. 2012 den beri Forumexe üyesiyim. Forum tecrübem olarak zamanında kendi forumum vardı, ufak çaplı kendim takılıyordum öyle. Ek olarak vaktinde ForumExe sitesinde 1 veya 2 kere Moderatörlük görevi yapmıştım. Gözükür mü bilmem ama zamanında Transformice oyunu için Portable yapmıştım ve sabit konum vardı. Bu forumda çok vakit geçirdim, şükür ki tecrübem bol. Genel olarakta forumda vakit geçirmeyi, insanlara yardımcı olarak zaman geçirmeyi seviyorum.

Saygılar, sevgiler.

Adınız:BurakSoyadınız:KurtoğluYaşınız:18Forum Geçmişiniz
Mobilden doldurduğum için pek düzgün yazamadım kusura bakmayın. 2012 den beri Forumexe üyesiyim. Forum tecrübem olarak zamanında kendi forumum vardı, ufak çaplı kendim takılıyordum öyle. Ek olarak vaktinde ForumExe sitesinde 1 veya 2 kere Moderatörlük görevi yapmıştım. Gözükür mü bilmem ama zamanında Transformice oyunu için Portable yapmıştım ve sabit konum vardı. Bu forumda çok vakit geçirdim, şükür ki tecrübem bol. Genel olarakta forumda vakit geçirmeyi, insanlara yardımcı olarak zaman geçirmeyi seviyorum.

Saygılar, sevgiler.
@Lightning @jerrymaquire @admin :)

Toggle Sidebar

Son konular

Reklam Alanı #4