Oyun Hikayesi

Titania

ÜYE
Katılım
24 Ara 2013
Mesajlar
11,202
Tepkime puanı
27
Puanları
0
Yaş
19
Konum
Hatay/Antakya
[COLOR=#808080 !important]Ücretsiz Web Tabanlı Browser Oyunu Farmerama' da Hayalini gerçeğe dönüştür. Hayalindeki çiftliği Online Oyunda sıfırdan kur, yönet, eğlen ve kazan! Tamamen doğal kaynakları kullanarak kendi çiftliğinizi kurup, hayvan yetiştirebilir, arkadaşlarınız ile komşu olabilirsiniz.

Farmerama Çiftliklerinde tarlanı ek, hasat yap, hayvanlarını yetiştir ve şehre gidip ticaret yaparak diğer çiftçilerle rekabet et.Ticaret yaptıkça ekonomik yönden gelişebilir ve çiftliğinizi geliştirip, diğer oyunculara karşı avantaj elde edebilirsiniz. Kendi yarattığınız çiftliği binlerce oyuncuya ziyarete açabilir ve diğer oyuncuların ciftliklerini ziyaret edip, diğer çiftçilerle sohbet edebilir, arkadaşlık kurabilirsiniz.

Farmerama komik animasyonları, grafikleri ve birbirinden zevkli görevleri ile size inanılmaz bir eğlence sunuyor. Çiftlik yönetmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Sen de Hemen Farmerama oynamaya başla birbirinden farklı onlarca bitki ve hayvan yetiştir en iyi, en usta çiftçi sen ol![/COLOR]
 
Toggle Sidebar

Son konular

Üst Alt