Özel Damızlık Etkinliği (Guguk muguk) S.S.S

Durumu:

ugur052000

Kayıtlı üye
Tepkime Skoru
2
Exe Puanı
İsim

Başlama Tarihi:20.05.2014 Saat:14.00
Bitiş Tarihi:27.05.2014 Saat:14.00
Başlamadan önce şunu söylemeliyim ki,Bu etkinlik kalıcı olmamasına rağmen "Mini etkinlik"lerde olduğu gibi ayda,yılda belkide haftada bir yapılacak vee Kaldığınız yerden devam edebileceksiniz!!
Ek Bilgi:Bu etkinliği yapabilmek için süper yem almanız gerekmektedir.Süper yemi Alışveriş merkezi=>Aksesuarlar=>Süper yem paketi;Bir süper yem paketi 20 Süper yem içerir fiyatı 20 Çiftlik altınıdır.

KAÇINCI LEVELDEN İTİBAREN KATILABİLİRİM?

Gelelim etkinliğe,etkinliğe katılım sağlayabilmeniz için 21.seviye olmanız şarttır.
NERDEN ULAŞABİLİRİM?
Etkinliğe Şehir merkezindeki kooperatif veya etkinlik saatinden kolayca ulaşabilirsiniz.
ETKİNLİK İÇERİĞİ NEDİR?
Bu etkinlikte oyunumuzda guguk kuşu yuvası vb. bir şey mevcut olmadığından.Sadece hayvan ağırlarından/kümeslerinden -Ağaçlar ve tarla ürünlerinden çıkmayacaktır.- çıkan yumurtalar ile üretim yapacağız.
NOT:Süresi en fazla olan ağırlar daha çok yumurta verecektir.Son ağılı kurmaya özen gösterelim.Filin Treninden çıkan ağıllar burada en kazançlı olacaktır.Bunun ile ilgili liste aşağıdadır.

H : Saat Min: Dakika
Ek Bilgi:Bu etkinliği yapabilmek için üretim yapabilmeniz gerekmektedir.Çoğu kişinin bildiği gibi damızlık hayvanlar Yetiştirme ağılında yetiştiriliyor.Her üretim için 2 Süper yem gerekmektedir.Yetiştirme ağlını,kurma vb. aşağıdaki resimde sırası ile anlatılmaktadır.

NOT:Bu ördeğe göre örnek olarak gösterilmiştir.Guguk kuşlarını yetiştirdiğinizde "Normal" olarak aşağıdaki tabloda yer alan kuşları elde edeceksiniz.Eğer bilgelik ağacındaki oyma açıksa %20 rastgele gelme olasılığı da mümkün!!

Kooperatif görevi aşağıdaki gibidir.

Elmas 5 Punk guguk kuşu 50000 TP ve 30000 ÇG
TOPLAM GEREKEN DAMIZLIK SAYISI:

ÖDÜLLER?

Mama Cuckoo I

Süre:10 Saat.
TP:
480
Alan:
1x2

Mama Cuckoo II

Süre:10 Saat.
TP:
560
Alan:
1x2

Etkinlik çıkartması(Postanedeki(Şehirde) Çıkartma albümünüzde "Görev Dizileri" kısmından bulabilirsiniz.)

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 2)