Ozgur28 Windows7 IP Adresi Yenileme [IP Uzaklaştırma Cezası Kaldırma]

Reklam Alanı #5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
------------------------------------------------------------------------------------------------

Ozgur28 Windows 7 IP Adresi Yenileme
------------------------------------------------------------------------------------------------
Videolu Anlatım:
Ozgur28 Win7 IP Yenileme.avi - YouTube

NOT: Eğer IP Adresiniz Statik IP (Sabit IP) ise herhangi bir yöntem ile uzaklaştırma cezanızı kaldıramazsınız.

güzel ama bunun benzerini gördüm bi yerde hatırlamıyorum nerde gördüğümü ma :hmm:

Özgür abi bizim modem ortak . Ben kaç kez reset attırmak için kapılarını çaldım zaten sinir bi kadın.BEn IP adresini yenile ye basıyorum internet gidio bişi oolmuyo sence neden? veay başka bi yolu varmı zamanın varsa vide koyarmısın :D

Özgür abi bizim modem ortak . Ben kaç kez reset attırmak için kapılarını çaldım zaten sinir bi kadın.BEn IP adresini yenile ye basıyorum internet gidio bişi oolmuyo sence neden? veay başka bi yolu varmı zamanın varsa vide koyarmısın :D
Aynen Bizimde Ortak Nolcak ?

Cooooook teşekkür ederim baska bir oyun içinde lazımdı Allah razı olsun

Yazılı Anlatım güncellenmiştir.
Tekrar deneyiniz.

Arkadaşlar size çözüm...!!!!

1- Modeminiz ortak biridemi yada karşı birilerdemi veya sizin evde değilmi

2- Gidin ve Modeminizin olduğu yerdeki misafirliğin sigortasını yukarı aşşağı yapın ama yakalanmayın xD

3- işte modem reset atmış olur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Toggle Sidebar