Panzer 58 Mutz - Tank Rehberi

kocog1u

ÜYE
Katılım
9 Nis 2013
Mesajlar
4,574
Tepkime puanı
38
Puanları
0
Yaş
22
Konum
Ankara
Aslen İsviçreli olan Panzer 58 Mutz artık Almanya tarafında savaşıyor. Bununla birlikte, bazı benzerlikleri olsa da alışılmış Alman orta tanklarına kıyasla pek çok farklılığı bulunuyor. Oynanış tarzı en iyi Alman-Amerikan destek tankı olarak tarif edilebilir, ama gelin araca daha yakından bir göz atalım!

Oynanış
Ne Alman ne de Amerikan orta-üst seviye araçları kalın zırhlarıyla ünlüdür, dolayısıyla Mutz da buna bir istisna değildir. Kalın zırha güvenmek yerine, bu tank zırhında pek çok sektirmeye elverişli açıya sahiptir ve bunlar arada sırada Mutz'unuzun hayatını kurtarır. Taret de pek sağlam sayılmaz ancak, tıpkı gövde de olduğu gibi iyi bir şekilde yuvarlatılmıştır ve bazen size doğru gelen mermileri sektirebilir.

Bir çatışmaya gireceğiniz zaman daima düşmanın zırhınıza nüfuz edeceğini varsayın. Bu, verdiğiniz hasar aldığınız hasarı aşarsa hesaplama yapmayı kolaylaştırır. Dolayısıyla bir düşman mermisini sektirirseniz bu ancak hoş bir sürpriz olur.
Mutz'un üzerinde, daha ağır zırhlı araçlara dahi hasar vermenize imkân sağlayan 90 mm'lik müthiş nüfuz değerine sahipbir top takılıdır. Buna iyi isabetliliği de ilave ettiğinizde düşman araçlarına uzaktan ceza kesmekte hiç bir sıkıntınız olmayacak. Hasar ve ateş hızının dikkat çeken özel bir yanı yoktur, bu yüzden şiddetli bir şekilde saldırırken rakibinizin yaklaşık yeniden yükleme süresini hatırınızda tutmanız daima sizin yararınıza olacaktır.

İşte size Mutz'un en iyi olduğu oyun tarzı: Olağanüstü top alçalma açısı ve oldukça küçük, yuvarlak tareti sayesinde gövdenizi arazinin gerisine saklayabilir ve düşmanlarınız taretinizi vurmak veya hasar vermek için çabalarlarken onları avlayabilirsiniz. İyi top dengelemesi anlık atış yapmanıza yardımcı olur; nişan alıp tankınızı açığa çıkarmanız gerekmez.
 
Toggle Sidebar

Son konular

Bu alana reklam verebilirsiniz

Üst Alt