• Merhaba değerli ForumExem Üyeleri,
    Forumumuzda altyapı değişikliği yaptık. Kusursuz bir forum deneyimi için sizlere ihtiyacımız var. Forumda bulunan hataları özel mesaj olarak şu adminlerimize iletmeniz yeterli olacaktır;
    Özel Mesaj Gönder

R10 Forum Hakkında - Haksızlıklıkları ( Sürekli Güncel Tutulacaktır )

Durumu:

#Pwn

Kayıtlı üye
ExePuan
11
ExeCoin
İsim
Selam herkese arkadaşlar öncelikle.
Yıllardır bildiğim r10 forumunu son 1-2 yıldır taraf tutarak sürdürüyorlar haksız yere bir çok üyeyi banlıyorlar ve yıllarca ticaret puanı toplamış ekmeğınde olan insaları dandik dunduk sebeplerden banlıyorlar,

Bir kaç moderatörleri sıf fazla para aldıkları için hop şu üyeyi banla gitsin böyledir şöyledir diyerek banlatıyorlar hiç açıklama hiç birşey görmeden bilmeden birşey yapmıyorlar ve buna rağmen bir çok arkadaşımız korkudan yorum atamıyor korkudan konu açamıyorlar banlanacaklar diye buna rağmen halen o forumda ne diye duruyorsalar anlamış değilim inanki çok üzücü bir durum bu resmen ..****.. yerıne koyuyuorlar.

Orada bulunan caliente sikayet ve diğer ismini vermedığım bir çok yetkili aynı şekilde haksızlığa devam ediyor.

Buna Coskun **** olan adminde aynı şekilde bir üyeliğimizi banladıktan sonra parayla reklam alıcaz dedıkten sonra sebepsizce tekrardan üyeliği açtılar reklam almadığımız için tekrardan banlıyacak kadar düşmüşler
gün içerisinde eklıceğım o whatsapp konuşmalarını
sürekli güncel tutacağım bu konuyu rezilliklerını..

Bana davetiye atan arkadaşımın ( Coskun R10 **** adminin konuşmaları )

Adminlerın izniyle telefonları paylaşılacaktır.

Konuşamalarda Söz verdığı sonra engelledi daha sonra grupta konuştuk arkadaşla RESİMDE hepsi mevcut..

ÖNEMLİ: ayrıca kendisi sedat peker benim ortağımdır vs ile instagram da resim atıyor tehdit ediyor :)

R10-COSKUN ( Haksızlığı )

Moderatörün son düzenlenenleri:
Durumu:

@Erenyildirims

Kayıtlı üye
ExePuan
4
ExeCoin
İsim
Eren
r10 formu kadar dandik bir platform görmedim :D

Durumu:

#Serkan

Renkli Tag
Kan Dökmeyi Seven Bir Millet Değiliz, Ancak Söz Konusu Vatan İse Dünyanın Şah Damarını Keseriz !!!
Kayıtlı üye
ExePuan
830
ExeCoin
20
İsim
Serkan Ö.
Para adamın karekterini etkilemiş.

Durumu:

Raxedus

Renkli Tag
Bir kurdu hayatta bırakırsan kuzulara asla rahat vermez.
Cezalı Üye
ExePuan
437
ExeCoin
İsim
Hazar
R10 da bozdu desene.

Durumu:

Kurtuvaz

Renkli Tag
Anlayan yoktu, susmayı tercih ettim.
Site Yetkilisi