• Merhaba değerli ForumExem Üyeleri,
    Forumumuzda altyapı değişikliği yaptık. Kusursuz bir forum deneyimi için sizlere ihtiyacımız var. Forumda bulunan hataları özel mesaj olarak şu adminlerimize iletmeniz yeterli olacaktır;
    Özel Mesaj Gönder

R10 Forum Hakkında - Haksızlıklıkları ( Sürekli Güncel Tutulacaktır )

Durumu:

#Pwn

Kayıtlı üye
ExePuan
11
ExeCoin
İsim
Backlinkcigeldi: Bilen bilir r10da mining kodu çıkmıştı, inanılmaz yavaştı site. Wmaracıda kendilerini bu konuda 2 3 cümle ile hakaretsiz argo tabirsiz eleştirdim diye ban yemiştim. Rezil bir yönetime sahipler. Coşkun admin denen paragöz herif için r10 paradan ibaret. Bir premium üyelik alacaktim 1 hafta kendisine ve diğer modlara mesaj atmıştım ödemeyi de kendi hesabina yaptim anca alabildim. Rezil bir site. Bunlar hep rekabetsizlikten. Wmaracı gibi 2 3 tane daha forum olsa r10 tamamen silinip gidecek de işte...

korkmazzz Çok doğru hocam Coğu arkadaşım haksız yere banladı r10 artık kısacası (ÇÖP) Diyebiliriz.

hkccrn Şu yorumları okudukça uyelik alamadığım için şanslıyım demeye başladım.

Snews Coskunda caliante yeniceri gibi para duskunj oldugu surece orda olan dolandiricilar is yapar emin olun

Snews Ben bu yuzden r10 varmi diyenlere kullanmiyorum diyorum turkiyede uyguna ve daha iyi hizmet verdim ticaretim iyi oldugu halde aspirine gibiler yuzunden ban yedim sebebse para kazansinlar diye

Wallace :"Bir kaç moderatörleri sıf fazla para aldıkları için hop şu üyeyi banla gitsin böyledir şöyledir diyerek banlatıyorlar" şu yorum için fikrimi söyleyeceğim. Öncelikle iki platformda da çalışıyorum, her sitenin yeri ayrı bende. R10 moderatörleri gönüllü olarak çalıştıklarını söylemişti, herhangi bir ücret almıyorlar diye biliyorum.

TalhaAslan: Hocam konuşmaları atabilir misiniz? (Şunuda söylemek isterim wmaraci modlarının orda premium üyelikleri var

Durumu:

By.bRs4L1K3k1R

Kayıtlı üye
ExePuan
4
ExeCoin
İsim
Eymen
bazı siteler vardır uzaktan bakınca ne olduğu belli olur, işte bu o site.