Rünler ve Kabiliyetler Hakkında Bilmen Gerekenler

#Weausec

ÜYE
Katılım
8 Tem 2014
Mesajlar
3,357
Tepkime puanı
77
Puanları
0
Konum
İzmir

RÜNLER
Rünler, mağazadan İtibar Puanı ile alabileceğin ve sana oyunda kalıcı özellikler sağlayan taşlardır. Sihirdar seviyen arttıkça güçlenen aşamalarla gelen bu taşları, Sihirdar profilinde bulunan rünler sekmesinde görüp, türlerine göre dizebilirsin.
  • Rünlerini oynadığın şampiyon veya rolün özelliklerine göre önceden dizip, hazırlık yapmalısın.
  • Tek bir ründen gelen güçlendirme gözüne ufak gözükse de; Damga, Mühür, Nişan ve Cevherlerin tamamını kullanarak yapacağın kombinasyon seni savaşta bir adım öteye taşıyacaktır.
  • Şampiyon seçim ekranının ardından doğru rün dizilimini seçip seçmediğini mutlaka kontrol et. Rünsüz veya yanlış rünlerle oyuna 1-0 geride başlamış olursun.
KABİLİYETLER
Kabiliyetler, oyunda etkisini hissettiren güçlendirmelerdir. Hırs, Maharet ve Azim adındaki üç kabiliyet ağacına toplam 30 puan dağıtarak bu güçlendirmeye sen de sahip olabilirsin. Ancak dağıtacağın o 30 puan, Sihirdar seviyen arttıkça eline geçecektir.
  • Her kabiliyet ağacının en altında güçlü Anahtar Kabiliyetler bulunur. Bu kabiliyetlerden hangisini seçeceğini şampiyonunun ve rolünün ihtiyaçlarını düşünerek belirlemelisin.
  • Tıpkı rünleri olduğu gibi kabiliyetleri de önceden dizip kaydederek, zamanı geldiğinde kullanıma hazır hale getirebilirsin.
  • Aynı anda birden çok kabiliyet ağacına puan dağıtabileceğini unutma. Bu dağılımı stratejik bir şekilde yapıp gücüne güç katmak senin elinde!
 
Toggle Sidebar

Son konular

Üst Alt