• Merhaba değerli ForumExem Üyeleri,
    Forumumuzda altyapı değişikliği yaptık. Kusursuz bir forum deneyimi için sizlere ihtiyacımız var. Forumda bulunan hataları özel mesaj olarak şu adminlerimize iletmeniz yeterli olacaktır;
    Özel Mesaj Gönder

sizce insanlar neden fazlasıyla ön yargılıdır? ve neden ön yargıların da her zaman haksız olurlar?

Durumu:

OnurG1997

Kayıtlı üye
ExePuan
4
ExeCoin
İsim
onur
kendi yorumumu belirtmem gerekirse egodan kaynaklı.
siz değerli forumexe ailesinin de bu konuda ki düşüncelerini merak ediyorum :)

Durumu:

#Umut Melih

Renkli Tag
Derdim Kadar Olsaydı Kuvvetim, Benimle Baş Edemezdi Kasvetim!
Kayıtlı üye
ExePuan
122
ExeCoin
146
İsim
Umut Melih
Karşı tarafı hep kendi düşüncesinde gibi düşünürler bence.

Durumu:

By.bRs4L1K3k1R

Kayıtlı üye
ExePuan
4
ExeCoin
İsim
Eymen
beni kimse tanımaz umursamaz küçük görürler fakat sanala geçince ayrı, kimse kimsenin hangi alanda iyi olduğuna ne olduğuna değil de tipe bakıyor doğru bende bakıyorum tipe göre karakter analizi fakat aşırıya kaçmadan, ego demek yanlış olur

Durumu:

Blindedjustice

Kayıtlı üye
ExePuan
2
ExeCoin
İsim
Ecem
Yargısız infaz olayı, insanlar diğer insanlara karşı ön yargılı olmakta bir nevi haklı olabilir. Günümüzdeki insanların gerek sosyal medyada ve gerek gerçek hayatta birbirlerine olan saygısızlıkları ve bu saygısızlığı çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilmeleri insanları şüpheye düşürüyor. Herkesi aynı kefeye koymak durumunda kalıyor olabiliriz. Elbette tanımadan bir yargıda bulunmak doğru bir şey değil. Bazı insanları ilk görüşünüzde analiz edebilirsiniz, kendilerini belli ederler. Ama edemediklerinizi de bilmeden yargılamamak gerekir.
Ağzımız, dilimiz var. İnsanlar konuşa konuşa yahu. Bir insanı keşfetmek güzel bir maceradır. Ne gerek var ön yargılara diye düşünmüşümdür hep.

Durumu:

İsmuta

Renkli Tag
Öyle ise emrolunduğun gibi dosdoğru ol.
Kayıtlı üye
ExePuan
168
ExeCoin
İsim
Tarık
İnsan dışı ile karşılanır, içi ile uğurlanır(Moğol atasözü)