Slither.io nedir ? Nasıl Oynanır?

Can Ö.

ÜYE
Katılım
26 Haz 2014
Mesajlar
1,917
Tepkime puanı
4
Puanları
0
Son dönemin popüler web tabanlı Agar.io oyununun farklı bir 2. Oyunu ile karşınızdayız. Bu oyunun nasıl oynandığını ve en iyi ipuçlarını sizler için bir araya getirdik. İşte Slihter.io hakkında her şey!


Oyun hakkında Bazı bilgiler vereyim ;

25 Mart 2016'da Thorntree Studios tarafından yayımlanan oyun ABD'den sonra Türkiye'de de en çok indirilen 3. oyun oldu. Aynı zamanda Agar.io'nun da yapımcısı olan Thorntree Studios, Slither.io oyununu oyunseverlere sundu.

Peki Slither.io nedir? Slither.io nasıl oynanır?

Slither.io adlı oyun İOS ve Android tabanlı akıllı tefonların yanı sıra web sitesi üzerinden de oynanabilecek.

Klasik yılan oyununa benzeyen Slither.io oynamak için Kullanıcı Adıgirmeniz yeterli, oyunun amacı yılan boyutunu büyüterek top 10 listesi arasına girebilmek. Oyundaki sıralamanızı “Leaderboard” bölümünden öğrebilirsiniz.


Oyun nası oynanır ;

Uzamak için yemleri yiyin. Diğer yılanların içine girmeyin.


Yılanların ölmesi için size çarpmasını sağlayın. Ölen yılanın yemleri yiyerek dahada büyüyün. puanlarınızı artırın.

Hızınızı artırmak için maus’un sol tuşuna parmağınızı basılı tutun. Ve rakiplerin size çarmpamasını sağlayın. Sonra mı ölen rakibi hemen yiyin böylece puanınızı artırın.

Oyunun video incelemesini yarın yayınlayacağız ancak kısaca bahsetmek gerekir ise yılan ve agar.io’da olduğu gibi yemleri yemek ve büyümek. Bir diğer amaç ise sizinle aynı oyunda bulunan
diğer yılanları yemek (tabi küçük olanları).


Bunu yapmanın en eğlenceli yolu ise düşmanın etrafınca çember çizmek ve yavaş yavaş içe doğru daralmak, bize bunu yaptığınızda düşman hiç bir yere kaçamıyor. Sol fare tuşuna bastığınızda ise bir miktar yemi atarak hızlanmanız mümkün.
Eger hiç birşey yardımcı olamadıysa aşşagıdaki vidyoyu inceleyebilirsiniz! :eek:ke:

[video=youtube;dsv3YCyzCns]https://www.youtube.com/watch?v=dsv3YCyzCns[/video]
 
Toggle Sidebar

Son konular

Üst Alt