• Merhaba değerli ForumExem Üyeleri,
    Forumumuzda altyapı değişikliği yaptık. Kusursuz bir forum deneyimi için sizlere ihtiyacımız var. Forumda bulunan hataları özel mesaj olarak şu adminlerimize iletmeniz yeterli olacaktır;
    Özel Mesaj Gönder

Teknoloji Devi Nvidia Yeni GPU Sürücüleri Yayınladı !

Durumu:
Çevrimdışı

Kurtuvaz

Renkli Tag

çArşı
Site Yetkilisi
Müsteşar
Etkinlik Sorumlusu
Katılım
May 18, 2014
Mesajlar
6,062
Beğeniler
1,118
ExePuan
1881
ExeCoin
İsim
M E L 1 H
#1
Teknoloji Devi Nvidia Yeni GPU Sürücüleri Yayınladı !
Oyun severlere daha iyi bir deneyim yaşatmak adına performans ve üst düzey deneyim yaşatmak isteyen. Nvidia Assassin’s Creed Odysse , FIFA 19 ve Forza Horizon 4 için uyumlu olan yeni GPU sürücülerini oyun severlerin yayımına sundu.

Oyunlara ve oyun severlere vermiş olduğu destek ile son yıllarda oyunculara en iyi grafik deneyimi ve kusursuz performansı yakalatmayı hedefleyen. Nvidia 411.70 sürüm numarasına sahip sürücüleri ile oyun severlerin gönlünde taht kuracağa benziyor. Özellkle Assassin’s Creed Odysse , FIFA 19 ve Forza Horizon 4 oyunları için geliştirdiği bu sürüm ile oyuncuların deneyimlerini ve izlenimlerini önümüzde ki günler de sizinle paylaşacağız.

Assassin’s Creed Odysse , FIFA 19 ve Forza Horizon 4 oyunlarının yapılan bu sürücü güncellemesinde bu 3 büyük oyunun yanı sıra diğer oyunların sürücü güncellemesinin sinyallerini veriyor olabilir.


Eğer bu oyunlardan birine sahipseniz bu linke
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
sürücü güncellemelerini sağlaya bilirsiniz..

oyunhaberin
 
Üst