The Forest Türkçe Hayatta Kalma Kitabı

Durumu:
Çevrimdışı

#Kahverengi

Yönetici
S.Moderatör
Katılım
18 Mar 2013
Mesajlar
3,479
Tepkime Skoru
4
Konum
Hatay
Exe Puanı
0
İsim
Nurettin
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar . The Forest son zamanların en popüler hayatta kalma oyunlarından birisi. Hem de alfa sürümünde olmasına rağmen. Belli ki geliştiricileri altından kalkabilirse önümüzdeki yılların en güzel oyunları içerisinde bulunacak. Geliştiricileri yeni diller ekleyeceklerini söylüyorlar ama şu an için düşünürler mi bilmem. Çünkü şuan çok erken hala alfa aşamasında oyun. Düşünseler bile Türkçe de diller arasına eklenir mi orası belli değil çünkü hangi dilleri ekleyeceklerini söylemediler. Yine de Türkiye'deki bu ilginin onları oyuna Türkçe desteği verdireceğini düşünüyorum. İnşallah oyun icide türkçe launge gelebilir fexe ailesi. Zamanla bakıcaz artık.

Şuan oyuna resmi açıdan Türkçe desteği gelmese de ben en azından oyunda kullandığımız Hayatta Kalma Rehberini Türkçe'ye çevirdim. Benim çevirim 0.03 sürümü için, 0.04 sürümüne yaklaşık 20 saat kaldığını öğrenince biraz bekleyip 0.04 için yenilikler varsa uyarlayıp o zaman sizlere sunmayı düşünüyorum. Aşağıdaki kısa videodan güvenli yuvamı ve Türkçe Hayatta Kalma Rehberini görebilirsiniz.

[h=3]Güncelleme:[/h]İşte şimdi 0.04 sürümüne uyarlanmış halini yayınlıyorum. Bu haliyle uçaktaki televizyondaki görüntü dahil bir çok yazıyı Türkçe'ye çevirdim. Çok az bir kısmı ve ayarlar bölümünün yazılarını bulamadım.

Yamayı indirdikten sonra sıkıştırılmış klasörden çıkartın ve dosyayı oyunun kurulu olduğu dizine bulunan theforest_data klasörünün içine kopyalayın. sharedasset1 dosyasının yedeğini almayı unutmayın ne olur ne olmaz. Oyunu nereye kurduğunuzu bilmiyorsanız oyunun kısayoluna sağ tıklayın ve dosya konumunu aç diyin bulursunuz.Buradan 0.04 sürümü için olan Türkçe yamayı indirebilirsiniz:
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
güle güle kullanın.

Yama olduğu icin virüs vs yoktur . Virüs total ile uğraşmadım uzun olduğu icin fakat yamalarda zaten açılcak bişe yoktur . Hiç bir virüste açmadan olmaz . Rahatlıkla kullanabilirsiniz .