• Merhaba değerli ForumExem Üyeleri,
    Forumumuzda altyapı değişikliği yaptık. Kusursuz bir forum deneyimi için sizlere ihtiyacımız var. Forumda bulunan hataları özel mesaj olarak şu adminlerimize iletmeniz yeterli olacaktır;
    Özel Mesaj Gönder

The Sims 3 Genel Yardım

Durumu:

Malod

Kayıtlı üye
ExePuan
ExeCoin
İsim
Yusuf Onur
Merhaba arkadaşlar, the sims 3 oynayanların çoğu sorunlarla karşılaşıyolar, uptade, to unable vsvs... Burada çözümleri verilecektir..

THE SİMS 3 - THE SİMS 2 / THE SİMS Ⅶ İLİŞKİLİĞİ VE KIYASLARIYLA İLGİLİ

The sims 3 için The Sims 2-yi silmek gerekirmi?
- Tabiki hayır, nasıl pes13 varken 14 indirip oynaya biliyorsanız buda böyle.

Sims 2 eklentileri sims 3-e yüklenirmi?
- Hayır. Sims 2 eklentileri hiç bir şekilde sims 3de çalışmaz.

THE SİMS 3 YAYINLANAN SÜRÜMLER (CE, STANDART VS.) İLE İLGİLİ

Normal ve collector"s edition sürümleri farklımı?
- Hayır

Collector"s Edition paketlerinin klavuzu türkçe değilmi?
- Standartta türkçe

THE SİMS 3 - LAUNCHER İLE İLGİLİ

Launcherden bir linke tıklandığında internet explorer ile açılıyor. Değişe bilirmiyiz?

- İşletim sisteminizin varsayılanı IEX olduğundan varsayılan tarayıcınız bir başka tarayıcı olsa dahi onunla açıyor. O launcher adı altında gördüğünüz program da tarayıcı olarak IEX kullanıyor, sizin işletim sistemlerinize göre değişebilir tabii. Varsayılan tarayıcınızı seçerken, IEX 'in "Bu Programa Erişimi Etkinleştir" seçeneğini kaldırın ve devre-dışı bırakmış olun.

Launcherde bir değişiklik yaptınız ve oyunda binalar vs silindi (yok oldu). Çözümü ne? Nasıl?
- Bunun bir çözümü yok aslında, varsada çözemedik. Ama eşyaları internetten yeniden indirip yeniden ayarlayın.

THE SİMS 3 - OYUN EKRANI, PENCERE/TAM EKRAN MODU VE OYUN MENÜLERİYLE İLGİLİ

Oyunu simge durumuna getirdiğinizde ve sonra oyune geri döndüğünüzde konsol kayboluyormu? Aileyi yönetemiyormusunuz?
- Ayarlara girin, En üstte Enable Full Screen Mode yanındakı işareti kaldırıp kaydedin.